Zespół Szkół nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie

Kampanie Profilaktyczne

Stop SMOG!

Walcząc z obecnie największym niebezpieczeństwem zdrowotnym Andrychowszczyzny Urząd Miejski kontynuuje akcję społeczną mająca na celu eliminację palenia śmieci w przydomowych kotłowniach. Działania będą prowadzone systematycznie podczas jesieni oraz nadchodzącej zimy. Partnerami programu są instytucje miejskie, regionalne oraz media lokalne. Wykorzystane zostaną wszelkie dostępne kanały informacyjne. (...) Szczególnie duża rolę spełniać będzie edukacja wśród dzieci oraz lokalnych społeczności. Niezwykle ważną kwestia będą bezpośrednie spotkania z mieszkańcami oraz dziećmi organizowane przy współuczestnictwie służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo oraz zdrowie i autorytetów z tych dziedzin. Autorzy kampanii jako główny swój cel obrali zmobilizowanie mieszkańców do aktywnego zwalczanie trucicieli w swoim najbliższym otoczeniu.
Zapraszamy również do obejrzenia galerii prac wykonanych przez dzieci >>TUTAJ<<

smog