Zespół Szkół nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie

Sprawozdanie z zawodów rejonowych

W dniu 02.03.2016 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olkuszu odbyły się Finały Rejonowe w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Koszykowej Chłopców. W finale wystąpiły zespoły z: ZS nr 2  z Oświęcimia, I LO z Olkusza, ZS z Libiąża i ZS nr 1 z  Andrychowa. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" dwie  kwarty po 8 minut. Nasz zespół rozpoczął rywalizację od porażki z ZS z Libiąż 17:12. W drugim spotkaniu z ZS nr 2 z Oświęcimia nasi zawodnicy grali trochę lepiej i wynik oscylował w granicach remisu. Końcówka należała jednak  do przeciwników, którzy wygrali trzema "oczkami" 13:10.

Trzecie spotkanie to mecz z gospodarzami turnieju I LO z Olkusza. Mecz był bardzo wyrównany i sama końcówka zadecydowała o przegranej. Ostateczny wynik spotkania to 21:13 dla  gospodarzy.  Wielkie brawa dla naszych koszykarzy za zaangażowanie i poświęcenie. Był to dobry występ naszych chłopaków, zebrane doświadczenie z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Końcowa klasyfikacja:

1. I LO Olkusz

2. ZS nr 2 Oświęcim

3. ZS Libiąż

4. ZS nr 1 Andrychów

Skład naszego zespołu: Michał Tomiak 1b Daniel Wieczorek 4ts Kamil Babiński 4d Maciej Frosztęga 3eb Dominik Zawiła 2b Kacper Kudłacik 2b Patryk Cholewa 1d Dominik Mikołajek 1d Przemysław Siwek 3s Sebastian Świder 3s
Opiekun drużyny: A.Skóbel

 • kosz_rejony_01
 • kosz_rejony_02
 • kosz_rejony_03
 • kosz_rejony_04
 • kosz_rejony_05
 • kosz_rejony_06
 • kosz_rejony_07
 • kosz_rejony_08
 • kosz_rejony_09
 • kosz_rejony_10
 • kosz_rejony_11

Simple Image Gallery Extended

Rekrutacja 2016/2017

banerek

Konkurs Recytatorski

Dziennik Elektroniczny

Strona informacyjna

Szczęśliwy Numer

Wyniki losowania:
28 III ÷ 01 IV

Poniedziałek -
Wtorek -
Środa 8
Czwartek 25
Piątek 10

 

 

 

 

 

Kształcenie Zawodowe

Kampanie

odpowiedzialny_kierowcaPAHbzk

Wspierają Nas

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.