Zespół Szkół nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie

Szkolne Walentynki

W piątek 12 lutego br.  Samorząd Uczniowski we współpracy z Biblioteką szkolną zorganizował Szkolne Walentynki. Na przerwach członkowie Szkolnego radiowęzła umilali nam czas "romantycznymi" melodiami. Na pierwszym piętrze działała również Poczta Walentynkowa. Można było również przesłać kwiaty a także muzyczne dedykacji.

W bibliotece można było przez cały dzień (no, prawie;)) częstować się lizakami i cukierkami w zamian za prawidłową odpowiedź na pytanie związane z literackimi kochankami.

Czytaj więcej...

Dyskoteka Walentynkowa [foto]

W poniedziałek 8 lutego br. odbyła się w naszej szkole kolejna dyskoteka. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem – bawiło się na niej ponad 250 uczniów z naszej szkoły oraz innych szkół powiatu wadowickiego. Przez cały czas uczestnikom zabawy towarzyszyła świetna muzyka, a klimat podkreślały światła i lasery oraz wytwornica pary. Tego wieczoru, prócz tradycyjnych imprezowych piosenek, bawili się również przy tańcu belgijskim! Zabawa była w 100% udana ;)

Czytaj więcej...

Szkolne Mikołajki 2015

W poniedziałek 7 grudnia br. naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj. Na lekcji 4, 5 i 6 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odwiedzili wszystkie klasy rozdając słodkie upominki. Dodatkowo w tym dniu wszyscy, którzy przebrali się za postać związaną z tradycją bożonarodzeniową byli zwolnieni z przygotowania bieżącego. Przebranie miało obejmować nakrycie głowy oraz odzież wierzchnią. Szkolne korytarze zapełniły się Mikołajami, Śnieżynkami, Reniferami, elfami - pomocnikami św. Mikołaja oraz innymi postaciami. Atmosferę zbliżających się świąt podkreślili przedstawiciele szkolnego radiowęzła zapewniając na przerwach odpowiednią oprawę muzyczną.

Czytaj więcej...

Życzenia Samorządu Uczniowskiego

Szkolne Mikołajki - zaproszenie

W poniedziałek 7 grudnia Samorząd Uczniowski organizuje Szkolne Mikołajki. Na wybranych godzinach lekcyjnych wszystkich grzecznych uczniów i "(nie)grzecznych" nauczycieli odwiedzi "Ekipa św. Mikołaja" z drobnym słodkim poczęstunkiem. Dodatkowo osoby, które w tym dniu przebiorą się w postać związaną z tradycją bożonarodzeniową będą zwolnione z przygotowania bieżącego. Przebranie powinno obejmować minimum dwa elementy garderoby oraz rekwizyt. Przykładowe postacie, w które można się przebrać to: św. Mikołaj, śnieżynki, renifer, kolędnicy, anioł, trzej królowie, pasterze, diabeł, itd. Zapraszamy do wspólnej zabawy ;-)))

 

Rekrutacja 2016/2017

banerek

Konkurs Recytatorski

Dziennik Elektroniczny

Strona informacyjna

Szczęśliwy Numer

Wyniki losowania:
28 III ÷ 01 IV

Poniedziałek -
Wtorek -
Środa 8
Czwartek 25
Piątek 10

 

 

 

 

 

Kształcenie Zawodowe

Kampanie

odpowiedzialny_kierowcaPAHbzk

Wspierają Nas

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.