Zespół Szkół nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie

Pokaz barmański

W dniu 18 marca 2016 r. klasa 3t wraz z panią Anną Mazgaj uczestniczyła w spotkaniu z barmanem. Uczniowie mogli wykazać się umiejętnością przygotowania, ale także dekorowania drinków po wcześniejszej lekcji poprowadzonej przez uhonorowanego wieloma nagrodami barmana pana Dawida Kawłatowa. Najbardziej efektowny był jednak pokaz, podczas którego mogliśmy podziwiać różne skomplikowane triki barmańskie.

Na koniec sami mogliśmy przekonać się, że opanowanie sztuki barmańskiej jest bardzo trudne. Za chęci zmierzenia się z tym wyzwaniem mogliśmy spróbować przygotowanych przez barmana drinków (oczywiście bezalkoholowych). DJ

 • pokaz_barmanski_01
 • pokaz_barmanski_02
 • pokaz_barmanski_03
 • pokaz_barmanski_04
 • pokaz_barmanski_05
 • pokaz_barmanski_06
 • pokaz_barmanski_07
 • pokaz_barmanski_08
 • pokaz_barmanski_09
 • pokaz_barmanski_10
 • pokaz_barmanski_11
 • pokaz_barmanski_12

Simple Image Gallery Extended

Rekrutacja 2016/2017

banerek

Konkurs Recytatorski

Dziennik Elektroniczny

Strona informacyjna

Szczęśliwy Numer

Wyniki losowania:
28 III ÷ 01 IV

Poniedziałek -
Wtorek -
Środa 8
Czwartek 25
Piątek 10

 

 

 

 

 

Kształcenie Zawodowe

Kampanie

odpowiedzialny_kierowcaPAHbzk

Wspierają Nas

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.