Zespół Szkół nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie

St. Patrick's Day

Kochani!
Pani Talaga razem ze swoimi uczniami zaplanowała na 17 marca kilka atrakcji z okazji Dnia Świętego Patryka, patrona Irlandii. Z pewnością jest to świetna okazja aby poznać bliżej Zieloną Wyspę, jej bogatą kulturę i tradycję. Na przerwach będziemy grali zarówno tradycyjne ballady irlandzkie, jak i utwory współczesnych artystów irlandzkich. Klasa turystyczna opowie o najciekawszych zakątkach Irlandii. Spedytorzy przygotowali wywiad z językoznawcą o niuansach angielszczyzny irlandzkiej. Mechanicy poprowadzą warsztaty translatorskie w oparciu o tłumaczenie Finnegans Wake.

Wszystkich Patryków prosimy o spotkanie na sesję selfie z dziewczynami na I piętrze przy radiowęźle.

Pamiętajmy jutro o zielonym ubraniu i miękkim obuwiu – będziemy uczyć się podstawowych kroków tańca irlandzkiego.

Have a Happy Paddy’s Day!

Rekrutacja 2016/2017

banerek

Konkurs Recytatorski

Dziennik Elektroniczny

Strona informacyjna

Szczęśliwy Numer

Wyniki losowania:
28 III ÷ 01 IV

Poniedziałek -
Wtorek -
Środa 8
Czwartek 25
Piątek 10

 

 

 

 

 

Kształcenie Zawodowe

Kampanie

odpowiedzialny_kierowcaPAHbzk

Wspierają Nas

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.