Zespół Szkół nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie

Absolwenci z lat 2000-2009

2000

Technikum Mechaniczne, klasa 5a, wychowawca: mgr Adam Bizon
Bartuś Łukasz, Biczak Miłosz, Boidoł Mirosława, Chorąży Marcin, Cinal Marcin, Deka Ryszard, Faber Marcin, Gliwa Mariusz, Joniec Bartłomiej, Kasperek Mariusz, Kołodziejczyk Łukasz, Korbel Piotr, Kuźma Artur, Matejko Robert, Noga Bartłomiej, Paczyński Łukasz, Pochłopień Robert, Pytel Przemysław, Susfał Szczepan, Szlachetko Sławomir, Wajdzik Marcin

Technikum Elektroniczne, klasa 5c, wychowawca: mgr Józef Chmiel
Babiński Bogdan,Bartuś Wojciech, Białek Grzegorz, Bizoń Krzysztof, Bogdanowski Robert, Faber Łukasz, Faber Marcin, Gałuszka Krzysztof, Gałuszka Tomasz, Habrzyk Dawid, Janeczko Jacek, Kapusta Krzysztof, Kosar Grzegorz, Kozieł Robert, Krawczyk Karol, Kruczała Marcin, Łabaz Piotr, Machaczek Krzysztof, Małecki Piotr, Mazanek Andrzej, Miarka Leszek, Migdałek Tomasz, Mirocha Marek, Mizera Adam, Mokwa Krzysztof, Pabiś Marcin, Pawlica Maciej, Putek Jarosław, Ratusznik Rafał, Skowron Dawid, Sordyl Marek, Skowron Piotr, Zontek Paweł

Technikum Elektroniczne, klasa 5d, wychowawca: mgr Otylia Jończy
Bajgrowicz Dariusz, Borkała Rafał, Buda Piotr, Cinal Łukasz, Curzydło Sławomir, Czerwiński Seweryn, Elżbieciak Andrzej, Fijałek Łukasz, Gołąb Krzysztof, Jaworowicz Marcin, Kajdas Marcin, Kierczak Mateusz, Kobylec Marcin, Kopytyński Marcin, Kudłacik Wojciech, Legień Jarosław, Leśniak Marcin, Małysiak Bogdan,Micorek Seweryn, Mider Waldemar, Pabiś Piotr, Pala Sławomir, Penkala Artur, Prus Grzegorz, Ptasznik Krzysztof, Szczurek Janusz, Szymańska Iwona, Szymańska Monika, Talar Łukasz, Tyralik Robert, Urbaniec Rafał

Liceum Ekonomiczne, klasa IVe, wychowawca: mgr Elżbieta Górska-Zborowska
Bizoń Piotr, Gałuszka Krzysztof, Gawęda Ireneusz, Gibas Przemysław, Herma Jerzy, Jakubowska Barbara, Janik Julita, Kozłowska Aleksandra, Kuc Elżbieta, Łata Tomasz, Łysoń Monika, Łysoń Piotr, Mach Bartłomiej, Mikołajek Dawid, Mrawczyńska Maria, Nosal Renata, Nowak Wojciech, Piekarczyk Elżbieta, Pikoń Mariusz, Polak Agnieszka, Pszczółka Małgorzata, Ptasznik Justyna, Rajda Małgorzata, Rokowski Bartosz, Rokowski Przemysław, Rokowski Wojciech, Skrzypek Justyna, Stuglik Dawid, Stuglik Marcin, Szczerbik Alina, Talar Grzegorz, Wiercimak Małgorzata, Wysogląd Ewa, Żydek Dorota

Liceum Ekonomiczne, klasa IVf, wychowawca: mgr Agata Mularska
Bochenek Magdalena, Buda Marzena, Byrska Barbara, Czechowska Lidia, Fąferko Alina, Hojny Anna, Jekiełek Beata, Kapela Ewa, Kocemba Wioletta, Kolber Renata, Korzeniowska Alicja, Kowala Anna, Kucharczyk Marta, Kukuła Beata, Lipowska Ewa, Łysoń Marta, Marczak Elżbieta, Matoga Agnieszka, Micherda Joanna, Mirocha Sylwia, Moskwik Sylwia, Oboza Monika, Paszyńska Marzena, Pawińska Monika, Płonka Lucyna, Płonka Magdalena, Polak Zofia, Ptasznik Joanna, Pytel Ewelina, Rusinek Magdalena, Sordyl Marta, Ślęzak Bożena, Węglarz Katarzyna, Zaborowska Marta, Zwieńczak Maria

Liceum Ekonomiczne, klasa IVg, wychowawca: mgr Wanda Zabramska-Bizoń
Adamus Monika, Babińska Anna, Ćwiertka Aneta, Dudziak Anna, Ficek Elżbieta, Flak Agnieszka, Hatala Jolanta, Jordanek Beata, Kaczkowska Beata, Kaleńska Joanna, Kapela Anna, Kryska Monika, Kubacka Ewelina, Lachendro Dominika, Łysoń Edyta, Łysoń Jolanta, Marek Ilona, Matyszkowicz Barbara, Mazgaj Barbara, Mieszczak Ewelina, Mieszczak Justyna, Pałka Elżbieta, Pałka Magdalena, Paszewska Barbara, Piotrowska Katarzyna, Rajda Anna, Skrzypek Agnieszka, Socała Maria, Stańczyk Arkadiusz, Stopyra Sylwia, Wetula Małgorzata, Woźniak Jolanta, Zaremba Małgorzata, Żeberek Wioletta

 2001

Technikum Mechaniczne, klasa 5a, wychowawca: mgr Stanisława Bizon
Balon Krzysztof, Byrski Tomasz, Dyba Dariusz, Gawęda Tomasz, Gawryluk Michał, Gołba Dariusz, Góra Marcin, Gromotka Tomasz, Hebda Michał, Jasiński Rafa†, Korbel Bartłomiej, Kreska Rafał, Noga Szymon, Partyka Grzegorz, Pędziwiatr Tomasz, Prus Łukasz, Rokowski Krzysztof, Rokowski Marcin, Różycki Maciej, Skrzypiec Krzysztof, Smaza Krzysztof, Sordyl Konrad, Tomiak Krzysztof, Wróbel Krzysztof, Zieliński Paweł

Technikum Elektroniczne, klasa Vc, wychowawca: mgr Andrzej Skobel
Adamczyk Łukasz, Adamus Sławomir, Borgosz Bogusław, Borgosz Łukasz, Brańka Robert, Chmiel Przemysław, Ćwiertka Piotr, Dudka Krzysztof, Gajos Seweryn, Górecki Krzysztof, Hajost Piotr, Janosz Tomasz, Kapera Krzysztof, Kopka Arkadiusz, Kowaliczek Miros†aw, Kukuła Krzysztof, Madeja Marcin, Marek Marcin, Marek Robert, Mrzygłód Łukasz, Niemczyk Daniel, Orzechowski Grzegorz, Pasternak Janusz, Pasternak Piotr, Walentek Janusz, Zaborowski Łukasz

Technikum Elektroniczne, klasa Vd, wychowawca: mgr Kazimiera Rokowska
Bednarczyk Adam, Bizoń Tomasz, Bozowski Marcin, Bylica Andrzej, Chrapek Łukasz, Dybał Rafał, Fierdonek Łukasz, Guzdek Bartosz, Kachel Łukasz, Kalinowski Łukasz, Kasperek Tomasz, Kruczek Tomasz, Le˜nik Tomasz, Łysoń Maciej, Łysoń Tomasz, Mizera Łukasz, Okrzos Łukasz, Pasiut Łukasz, Przygoda Przemysław, Ptak Tomasz, Ramenda Marcin, Rohulko Sławomir, Rusinek Łukasz, Semik Janusz, Sołtysek Dawid, Sordyl Maciej, Sordyl Piotr, Strączek Michał, Stuglik Michał, Szczur Daniel, Szlagor Sebastian, Szmeil Łukasz, Tłomak Jakub, Tyl Krzysztof, Wawro Maciej, Zmiertka Paweł

Liceum Ekonomiczne, klasa IVe, wychowawca: mgr Małgorzata Kądziołka
Babińska Renata, Bruzda Anita, Cholewka Sylwia, Chowaniec Monika, Cinal Iwona, Dao Xuan Angelika, Dziewoński Marcin, Gałuszka Agnieszka, Gibas Marzena, Golda Elżbieta, Gondko Joanna, Hatala Wiesław, Karamańska Agnieszka, Kocia Paulina, Kolasa Krzysztof, Kubik Iwona, Legień Beata, Ligus Jadwiga, Matejko Anna, Mazgaj Katarzyna, Michalczyk Ilona, Mikunda Monika, Najbor Katarzyna, Paś Arkadiusz, Rajda Bernadeta, Rupik Sylwia, Stanaszek Sylwia, Trzaska Wioletta, Turoboś Arkadiusz, Wierońska Jolanta, Wiśniowska Renata, Zawierucha Joanna, Zięba Marcin, Żydek Beata, Żydek Bożena, Żydek Katarzyna, Żydek Monika

Liceum Ekonomiczne, klasa IVf, wychowawca: mgr Barbara Talar
Bystrzycka Agnieszka, Chwierut Izabela, Czerwińska Katarzyna, Derylak Agnieszka, Dudek Barbara, Góralczyk Małgorzata, Graca Michał, Kaczmarczyk Rafał, Poraj-Porawska Sabina, Kleszcz Katarzyna, Kadela Irena, Kocemba Dorota, Kubica Beata, Kudłacik Marta, Kukuła Piotr, Makuch Anna, Matejko Barbara, Mikluszka Magdalena, Mikołajek Roksana, Mleczak Łukasz, Młynarczyk Anna, Oboza Aleksandra, Oczkowska Katarzyna, Olajossy Stefan, Pełka Anna, Pindel Urszula, Rajda Jolanta, Sadlik Barbara, Skowronek Dorota, Sordyl Barbara, Sordyl Mariusz, Szemik Renata, Szemik Renata, Talar Agnieszka, Tatar Ewa, Wawak Joanna, Wojewodzic Agnieszka, Zaremba Agnieszka

Liceum Ekonomiczne, klasa IVg, wychowawca: mgr Joanna Borgosz
Bajgrowicz Sylwia, Bryl Anna, Chmura Grażyna, Chrapek Jadwiga, Janik Elżbieta, Jończy Katarzyna, Kapela Ilona, Konopka Ewa, Króliczek Agnieszka, Kruczała Anna, Kruczała Izabella, Kruczała Maria, Legut Agnieszka, Mikuła Iwona, Mokwa Monika, Pękala Ewa, Pilarczyk Anna, Rusinek Jadwiga, Smaza Katarzyna, Smaza Anna, Sordyl Agnieszka, Sordyl Edyta, Sordyl Marta, Stuglik Jolanta, Susfał Katarzyna, Suska Magdalena, Szafraniec Katarzyna, Tkacz Magdalena, Wiśniowska Beata, Wiśniowska Ewa, Wojewodzic Sylwia, Wywijas Anna, Zięba Renata, Żydek Edyta

 2002

Technikum Mechaniczne, klasa 5a, wychowawca: mgr Piotr Stach
Bizoń Gabriel, Bogucki Zbigniew, Bryndza Janusz, Chmiel Marcin, Cibor Tomasz, Garbacz Tomasz, Gawron Marcin, Jurczyński Łukasz, Kasperek Mirosław, Kołdziejczyk Łukasz, Kolber Łukasz, Kozar Marian, Krupnik Marek, Kuśnierczyk Łukasz, Kuś Krystian, Małecki Marcin, Małysa Michał, Magiera Michał, Masłowski Marcin, Migdałek Tomasz, Motyka Grzegorz, Mrozik Rafał, Oboza Bogusław, Otrębski Rafa†ł, Płonka Grzegorz, Prędki Andrzej, Rusinek Łukasz, Saferna Marcin, Smolarek Włodzimierz, Socha Łukasz, Socha Marcin, Tomiczek Przemys†aw, Wadowski Łukasz, Wadowski Marcin, Wajdzik Krzysztof

Technikum Elektroniczne, klasa 5c, wychowawca: mgr inż. Andrzej Marek
Babik Krzysztof, Bąk Łukasz, Bizoń Grzegorz, Chorąży Damian, Elżbieciak Łukasz, Graca Leszek, Jamróz Sławomir, Jordanek Marcin, Kamiński Krzysztof, Kapela Przemysław, Kizner Maciej, Kozieł Krzysztof, Krzak Jakub, Kudzia Sebastian, Kurasz Maciej, Łysoń Łukasz, Mętel Zdzisław, Magiera Krzysztof, Mazgaj Bogusław, Mosor Krzysztof, Nycz Kazimierz, Pająk Krzysztof, Poloński Jakub, Pustelnik Marcin, Radwan Łukasz, Rajda Paweł, Skoczylas Szymon, Sporek Krzysztof, Stawowczyk Piotr, Szczelina Rafał, Szemik Jarosław, Szlachetko Grzegorz, Śliwa Łukasz, Tomczyk Dawid, Tomczyk Paweł , Walus Mateusz

Technikum Elektroniczne, klasa 5d, wychowawca: mgr inż. Andrzej Wronka
Augustyniak Marcin, Brandys Grzegorz, Brusik Grzegorz, Bury Roman, Fijałek Maciej, Gancarczyk Patryk, Garbacz Robert, Gibas Marcin, Graca Grzegorz, Grochol Paweł, Guzdek Marcin, Lachendro Łukasz, Lachendro Zygmunt, Łabowicz Tomasz, Łysoń Dariusz, Matejko Łukasz, Mazgaj Mirosław, Miarka Bartłomiej, Michałek Paweł, Nowak Maciej, Panek Paweł, Rajda Łukasz, Sordyl Piotr, Susfał Piotr, Szczur Wojciech, Toma Dominik, Trojak Piotr, Walczak Sławomir, Wołek Tomasz, Wróbel Andrzej

 2003

Technikum Mechaniczne, klasa 5a, wychowawca: mgr Stanisława Bizon
Bies Artur, Bogucki Krzysztof, Bujak Piotr, Bury Piotr, Domański Paweł, Dudzik Łukasz, Gromotka Grzegorz, Gurdek Paweł, Kaczor Kamil, Kramarz Przemysław, Kukuła Jacek, Małecki Marcin, Mokwa Grzegorz, Mydlarz Michał, Paciorek Paweł, Paklikowski Tomasz, Pikoń Andrzej, Pluta Tomasz, Różycki Tomasz, Ryszka Maciej, Semik Łukasz, Smolarek Bogdan, Sordyl Piotr, Stańko Paweł, Szemik Tomasz, Walaszek Rafał, Worytko Robert, Ziajor Dawid

Technikum Elektroniczne, klasa 5c, wychowawca: mgr inż. Piotr Zwieńczak
Białczyk Maciej, Biczak Piotr, Bizoń Grzegorz, Bizoń Sławomir, Cinal Mateusz, Denisow Maciej, Dziedzic Grzegorz, Goździk Artur, Gramatyka Łukasz, Jończy Piotr, Jurczak Wojciech, Kaczmarczyk Michał, Karcz Jarosław, Kensiak Sławomir, Kucharczyk Marcin, Łysoń Piotr, Łysoń Rafał, Matyjasik Marcin, Miarka Andrzej, Moskwa Jakub, Mrzygłód Łukasz, Osowski Dawid, Osowski Seweryn, Ożóg Seweryn, Pawłowska Sylwia, Płonka Maciej, Polak Łukasz, Reksa Mirosław, Smaza Sławomir, Srokosz Sławomir, Stysło Krzysztof, Szymański Łukasz, Włodarczyk Marcin, Wojtyła Marcin

Technikum Elektroniczne, klasa 5d, wychowawca: mgr Krystyna Chrapkiewicz
Bogunia Paweł, Chmiel Grzegorz, Cygan Paweł, Czernik Marcin, Ćwiertnia Paweł, Drąg Marcin, Dryjak Łukasz, Elżbieciak Piotr, Garbacz Łukasz, Grygny Sławomir, Guzdek Sławomir, Gwoździewicz Paweł, Jakubowski Marcin, Jurecki Piotr, Karelus Jakub, Knycz Piotr, Kobielus Maciej, Koczur Łukasz, Kuc Jarosław, Kurzyniec Grzegorz, Kuźma Miłosz, Makles Maciej, Miarka Krzysztof, Misiek Marcin, Pilch Łukasz, Płaszczyca Mariusz, Przeciszowski Piotr, Rajda Grzegorz, Sordyl Michał, Talar Arkadiusz, Trela Maciej, Wacław Aleksander, Wiktor Karol, Wojtal Paweł, Wójcik Piotr, Żabiński Piotr, Żydek Andrzej

Liceum Ekonomiczne, klasa 5e, wychowawca: mgr Robert Tracz
Adamus Małgorzata, Buszydlik Michał, Byrski Konrad, Cielebon Jolanta, Ćwiertka Maciej, Ćwiertka Sabina, Dudek Agnieszka, Dyrcz Dorota, Glądys Agnieszka, Gondko Bożena, Góralczyk Katarzyna, Grudzień Monika, Gruszowska Sylwia, Jończy Rafał, Klimczyńska Barbara, Kudłacik Agnieszka, Kukuła Łukasz, Łysoń Dominika, Mazgaj Marta, Mleczak Eleonora, Młocek Maria, Młynarczyk Agnieszka, Moskwik Mariola, Nowak Gabriela, Orzechowski Piotr, Ryczek Agata, Socha Stanisław, Sordyl Paweł, Szczur Tomasz, Szemik Elżbieta, Walczak Sylwia, Wojewodzic Ewa, Wyrwiak Aneta, Żydek Małgorzata

Liceum Ekonomiczne, klasa 5f, wychowawca: mgr Maria Bębenek
Banaszewska Iwona, Banaś Andrzej, Bizoń Edyta, Bodzek Danuta, Bucka Iwona, Burczak Iwona, Bury Marta, Bylica Renata, Cembrzyńska Barbara, Dziącko Ilona, Gondko Magdalena, Gwoździewicz Agnieszka, Hałat Dawid, Jończyk Kinga, Koczur Zofia, Kogut Krystian, Krzysztoń Anna, Kudłacik Anita, Malata Marzena, Mieszczak Katarzyna, Nosal Elżbieta, Oboza Barbara, Pabiś Justyna, Pustelnik Elżbieta, Romanek Bogusława, Skórzak Ewa, Socała Agata, Socha Katarzyna, Tomiak Aleksandra, Zaczyńska Bożena, Zadora Bartosz, Zięba Michał

Liceum Ekonomiczne, klasa 5g, wychowawca: mgr Bożena Polak
Bednarz Anna, Bizoń Aneta, Golda Małgorzata, Góral Janusz, Guzdek Iwona, Hałat Grzegorz, Holcman Elżbieta, Kiszczak Marzena, Kopytko Małgorzata, Kruczała Anna, Kukla Dagmara, Łysoń Angelika, Łysoń Danuta, Mendyk Dorota, Najduch Edyta, Nowak Mariola, Onichimiuk Łukasz, Pabiś Joanna, Penkala Ewa, Pędziwiatr Wioletta, Sermak Marcin, Smolec Daria, Socała Magdalena, Stuglik Joanna, Szalik Agnieszka,Świątek Jolanta, Wiktorczyk Anna, Witkowska Joanna, Wojewodzic Agnieszka, Wróbel Aneta, Wróbel Filomena, Wróbel Sylwia, Zięba Agnieszka, Zwieńczak Marcin, Żydek Magdalena

 2004

Technikum Mechaniczne, klasa 5a, wychowawca: mgr Ewa Flak
Bereta Łukasz, Bogunia Michał, Bury Łukasz, Cibor Grzegorz, Cieśla Przemysław, Ćwiertka Tomasz, Ćwiertnia Michał, Deka Zbigniew, Domider Sebastian, Druzgała Marek, Filary Kamil, Kulawiak Wojciech, Kusina Piotr, Leśnik Przemysław, Lupa Paweł, Matyaszek Seweryn, Matyjasik Krzysztof, Miodoński Artur, Miodoński Marcin, Oboza Samuel, Pasterak Szczepan, Pikoń Tomasz, Polak Michał, Prus Dawid, Rajda Jakub, Ratusznik Tomasz, Sałapatek Grzegorz, Sołek Bartosz, Stachnik Radosław, Stysło Michał, Susfał Piotr, Targosz Michał, Węgrzyn Filip

Technikum Elektroniczne, klasa 5c, wychowawca: mgr Przemysław Chmiel
Balon Tomasz, Bizoń Dawid, Bizoń Tomasz, Chrustek Sławomir, Czapla Maciej, Dereń Przemysław, Fajfer Rafał, Gałuszka Łukasz, Gnojek Łukasz, Gondko Andrzej, Górny Marcin, Grygny Grzegorz, Guzdek Artur, Kołodziejczyk Łukasz, Koniarz Adam, Kostka Bartłomiej, Kubacka Michał, Lachendro Tomasz, Łysoń Przemysław, Łysoń Szymon, Marczyński Łukasz, Matejko Grzegorz, Migdałek Damian, Młocek Marcin, Mrózek Michał, Nowak Damian, Polak Jacek, Putek Andrzej, Sordyl Krzysztof, Sporysz Marcin, Talar Sławomir, Wierzycki Tomasz

Technikum Elektroniczne, klasa 5d, wychowawca: mgr Robert Tracz
Bajgrowicz Paweł, Biczak Wojciech, Bizoń Jarosław, Bizoń Rafał, Bizoń Waldemar, Bogdanik Sławomir, Bury Grzegorz, Byrdziak Robert, Górski Grzegorz, Handerski Dawid, Kasperek Daniel, Kensiak Sebastian, Knycz Marcin, Kolber Mateusz, Kołek Diana, Kosycarz Marcin, Kozak Bartłomiej, Małysiak Przemysław, Matlak Sebastian, Micherda Łukasz, Mrzygłód Seweryn, Pawlikowski Marcin, Rokowski Marcin, Sołtysiak Marek, Studnicki Emanuel, Wandor Jacek, Węglarz Michał, Wołoszyński Łukasz, Wójciga Tomasz, Żak Tomasz

Liceum Ekonomiczne, klasa 5e, wychowawca: mgr Karolina Koczur-Tomiak
Bizon Dominika, Gonciarczyk Iwona, Kubica Barbara, Lachendro Agnieszka, Lachendro Katarzyna, Leśniak Marcelina, Lisicka Joanna, Łyso Agnieszka, Mikołajczyk Joanna, Mikołajek Sławomir, Mokwa Zofia, Najduch Renata, Nowak Anna, Nowak Kinga, Oboza Marta, Owsiany Małgorzata, Penkala Jolanta, Piesko Marlena, Prochot Monika, Ptasznik Małgorzata, Rokowska Patrycja, Rusinek Grzegorz, Rusinek Marta, Siwek Elżbieta, Sordyl Joanna, Surowiak Ewelina, Szczur Damian, Szukalska Ewa, Świetlik Mirosław, Talar Dorota, Tokarz Aneta, Turek Magdalena, Wesołowski Bartłomiej, Wojewodzic Barbara, Żywioł Patrycja

Liceum Ekonomiczne, klasa 5f, wychowawca: mgr Bożena Polak
Bąk Barbara, Bogunia Dariusz, Chachuła Agnieszka, Chmiel Sabina, Dao-Xuan Ewelina, Data Zofia, Domider Agnieszka, Dorcz Dorota, Ficek Anna, Fiołek Jolanta, Gabryl Adam, Gądko Marzena, Hajost Gabriela, Jaworska Ewa, Jończy Urszula, Kadela Bożena, Karkoszka Iwona, Kierczak Agnieszka, Kiznar Dorota, Koczur Ewelina, Kołodziejczyk Aneta, Krupnik Łucja, Markiewicz Magdalena, Matejko Ewa, Mieszczak Katarzyna, Mikołajek Agnieszka, Młocek Halina, Moskała Ewelina, Pawelec Katarzyna, Rajda Dawid, Smolec Anna, Tobiczyk Bogdan, Turek Mariola, Turoboś Aneta, Wiatrak Małgorzata

Liceum Ekonomiczne, klasa 5g, wychowawca: mgr Małgorzata Targosz
Babińska Elżbieta, Babińska Elżbieta, Bizoń Katarzyna, Buda Anna, Budz Barbara, Bury Anna, Chwierut Anna, Ciechanowska Kinga, Cyrek Maciej, Ficek Maria, Hajost Genowefa, Herma Marta, Jura Marta, Jurczak Magdalena, Kapela Marta, Kocemba Agnieszka, Kołodziejczyk Sylwia, Kryjak Marzena, Kudłacik Izabela, Luranc Maria, Marczak Iwona, Mizera Damian, Mreńca Magdalena, Ogiegło Aneta, Osowska Joanna,Potaczek Edyta, Puszyńska Iwona, Socha Anna, Susfał Joanna, Szymonek Anna, Toma Agnieszka, Trojak Małgorzata, Wenda Katarzyna, Wesołowska Małgorzata, Węgrzyn Monika, Woźniak Sylwia

 2005

Liceum Ogólnokształcące, klasa 3i (humanistyczna), wychowawca: mgr Kazimiera Rokowska
Cholewka Grzegorz, Cieślik Marta,Orkisz Kinga, Dybich Ewelina,Gałuszka Ewa, Hojny Barbara, Kasperkiewicz Marzena, Kiznar Anna, Kleszcz Aneta, Kocemba Damian, Kołaczek Katarzyna, Krupnik Danuta, Michalik Barbara, Mikuła Łukasz, Mikuła Małgorzata, Pawlik Izabela, Saferna Paulina, Smolec Marta, Sołtysiak Justyna, Sordyl Aneta, Szczelina Anna, Szkot Katarzyna, Tadrała Agnieszka, Wasilewski Kamil, Wnęczak Tomasz

Liceum Ogólnokształcące, klasa 3j (językowo-informatyczna), wychowawca: mgr Krystyna Szybik
Bloch Tomasz, Chojna Tomasz, Ćwiertka Amadeusz, Gądor Mariusz, Holcman Przemysław, Jończyk Justyna, Kierpiec Ewa, Koczur Tomasz, Korzeń Agnieszka, Króliczek Anna, Magiera Iwona, Meus Jarosław, Mędrek Aleksandra, Molesztak Kamil, Mrozek Jolanta, Niemczyk Ewa, Oboza Zuzanna, Potempa Karolina, Rajda Paweł, Socała Ewa, Socała Krystyna, Stokłosa Sylwia, Tobiczyk Krzysztof, Wiktorczyk Katarzyna, Wnęczak Ewa, Zieliński Kamil, Zydek Anna, Żydek Jolanta

Liceum Ogólnokształcące, klasa 3m (matemat.-informatyczna), wychowawca: mgr inż. Andrzej Marek
Grygny Michał, Hahn Tomasz, Jurczyńska Karolina, Koral Agnieszka, Kuźma Michał, Mazgaj Ireneusz, Mrawczyński Jakub, Płonka Katarzyna, Potaczek Sabina, Rajda Agnieszka, Snażyk Łukasz, Socała Jacek, Szczur Michał, Miodońska Jolanta

Liceum Profilowane, klasa 3p (administracyjna), wychowawca: mgr Agata Mularska
Balon Monika, Bogacz Michał, Breczko Paulina, Bryndza Rafał, Chorążak Wioletta, Domańska Monika, Dwornik Dawid, Fleszar Kinga, Guzdek Klaudia, Kaczmarczyk Elżbieta, Kegel Paulina, Kowalska Zofia, Michalska Agnieszka, Mirek Paweł, Mydlarz Barbara, Myśliwiec Edyta, Ogiegło Izabella, Socała Małgorzata, Wajdzik Paweł, Wawrzaszek Elżbieta, Wawrzyn Ewelina, Wólcik Aleksandra

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Janusz Lipski
Bizon Kamil, Chowaniec Szymon, Dudek Mirosław, Graca Tomasz, Joniec Tomasz, Koczur Tomasz, Król Mariusz, Król Witold, Krupnik Mirosław, Brusik Piotr, Lipowski Paweł, Kiszczak Piotr, Magiera Adam, Migdałek Mateusz, Mikołajek Marcin, Rusinek Adrian, Sordyl Rafał, Studnicki Kamil, Ślęzak Robert, Wasilewski Patryk, Wróbel Dariusz, Zięba Piotr

Technikum Elektroniczne, klasa Vc, wychowawca: mgr Józef Chmiel
Bargiel Jakub, Bizon Maciej, Bury Tobiasz, Chmiel Mateusz, Góra Krzysztof, Hankus Grzegorz, Kopytko Henryk, Łuczak Patryk, Łysoń Paweł, Matlak Grzegorz, Mika Jarosław, Brusik Krzysztof, Mizera Piotr, Moskala Tomasz, Opyrchał Tomasz, Pietraszek Krzysztof, Rusinek Tomasz, Pietraszek Marcin, Pogoda Krzysztof, Puta Michał, Siama Marcin, Stachura Sławomir, Surma Dawid, Tomiczek Jarosław, Walczak Michał, Wiktor Mirosław

Technikum Elektroniczne, klasa Vd, wychowawca: mgr Jolanta Nowak
Buldończyk Przemysław, Byrdziak Marcin, Cibor Krzysztof, Gibas Dariusz, Góra Łukasz, Jura Marcin, Karcz Mariusz, Kierpiec Mirosław, Kiesiewicz Mateusz, Kołaczek Łukasz, Kowala Łukasz, Młodzik Łukasz, Młynarczyk Adam, Mrzygłód Dominik, Mrzygłód Łukasz, Gibas Mariusz, Oboza Zbigniew, Łysoń Marcin, Pająk Tomasz, Ramenda Rafał, Rudek Krystian, Rusinek Grzegorz, Siwek Krzysztof, Socha Marcinm, Susfał Dawid, Wojtyła Łukasz, Zielinski Patryk, Żabiński Dominik

Liceum Ekonomiczne, klasa Ve, wychowawca: mgr Małgorzata Latała
Adamczyk Piotr, Bednarczyk Leszek, Bizon Beata, Bolavec Łukasz, Byrska Agnieszka, Curzydło Klaudia, Fryś Marta, Graca Paweł, Gwoździewicz Magdalena, Hojny Małgorzata, Karpierz Edyta, Kępisty Adam, Kobiałka Grzegorz, Kobielus Anna, Kowalczyk Jarosław, Kukuła Marcin, Kudłacik Joanna, Mikołajek Kamil, Mizera Iwona, Młocek Łukasz, Młocek Michał, Młocek Piotr, Niesyty Jacek, Oskwarek Kamil, Osowski Krzysztof, Piesko Aneta, Płoszczyca Mateusz, Sikora Małgorzata, Socała Sylwia, Strączek Mariola,.Tadrała Róża, Wcisło Łukasz, Wiśniewski Piotr, Wolf Maciej

Liceum Ekonomiczne, klasa Vf, wychowawca: mgr Józef Gajczak
Antecka Klaudia, Bizon Małgorzata, Chmiel Daria, Chmiel Ewa, Ciszek Magdalena, Dąbrowska Katarzyna, Gębala Izabela, Jordanek Agnieszka, Kasprzak Agnieszka, Koman Janeta, Kowaliczek Małgorzata, Lachendro Beata, Mikołajczyk Agata, Mrzygłód Małgorzata, Najduch Aneta,Noga Marzena, Bogacz Agnieszka, Pasternak Marzena, Kierczak Magdalena, Rokowska Karina, Kobielus Jolanta, Skupień Anna, Smaza Anna, Stankowska Anna, Woźniak Żaneta, Wójciga Elżbieta, Wójcik Patrycja, Zaremba Sylwia, Ziembla Ewelina, Zmełty Daria, Żak Daria, Żydek Magdalena

Liceum ekonomiczne, klasa Vg, wychowawca: mgr Wanda Zabramska-Bizoń
Adamus Monika, Babiński Marek, Bizoń Marta, Czubak Magdalena, Dziedzic Anna, Galos Joanna, Góralczyk Ewa, Grzechacka Magdalena, Hatala Natalia, Kraus Katarzyna, Krzak Bartłomiej, Lipowska Maria, Łysoń Grzegorz, Mamica Marcin, Matejko Damian, Mikołajek Agnieszka, Nosek Marta, Oboza Katarzyna, Pasterak Marta, Pieczarka Angelika, Płonka Tomasz, Prus Janusz, Prus Mateusz, Saferna Grzegorz, Serwin Andrzej, Sołtysiak Aneta, Stachurski Mateusz, Stanowska Justyna, Turek Mateusz, Wiktor Izabela, Wojewodzic Miłosz, Wojewodzic Paweł, Wrona Gabriela

Liceum Ekonomiczne, klasa Vh, wychowawca: mgr Przemysław Gajczak
Bury Sylwia, Chmielewska Dominika, Gałuszka Sylwia, Gwoździewicz Katarzyna, Jurczak Anna, Kapela Anna, Kapera Joanna, Kulawiak Anna, Lachendro Danuta, Lachendro Joanna, Maciejczyk Elżbieta, Magiera Marzena, Ogórek Joanna, Ogórek Katarzyna, Osowska Edyta, Pabiś Joanna, Penkala Ewelina, Rokowska Klaudia, Rusinek Katarzyna, Sordyl Bożena, Strycharz Agnieszka, Szuba Beata, Talar Monika, Trybuła Małgorzata, Wiatrak Magdalena, Więckowska Małgorzata, Wojewodzie Edyta, Wyczachowska Małgorzata, Zaremba Agnieszka, Zgrzybacz Anna, Ziajor Katarzyna, Żurek Jolanta

 2006

Liceum Ogólnokształcące, klasa 3j (językowo-informatyczna), wychowawca: lic. Marcin Damek
Adamik Katarzyna, Chmiel Magdalena Anna, Chojna Paulina, Fary Iwona, Gajczak Martyna Dominika, Gałuszka Grzegorz Paweł, Goliszewska Justyna Wiktoria, Janicki Kamil Marcin, Jarosz Piotr, Kasperek Ewelina Anna, Kiszka Wioletta Wiktoria, Knycz Mirosław Seweryn, Kopytko Bogdan Janusz, Kusina Natalia Alina, Matejko Mariusz, Młocek Damian, Młocek Sylwia, Nizińska Karolina, Oboza Dorota Magdalena, Prochom Anna Magdalena, Siwek Natalia, Sławik Kamil, Smolec Krzysztof, Sordyl Kamil, Stachoń Bianka Benita, Targosz Anna, Targosz Justyna, Wojewodzic Katarzyna Monika, Wójcikiewicz Rafał, Wróbel Jacek Mateusz, Zaborowski Grzegorz, Żwirowiski Dominik Andrzej, Żydek Damian Marek.

Liceum Ogólnokształcące, klasa 3t (turystczna), wychowawca: mgr Barbara Talar
Bizoń Piotr, Bury Bartłomiej, Cieślik Barbara Julia, Dudek Tomasz, Fiałek Rafał Józef, Fikus Mateusz Marek, Formas Dawid, Gontowicz Sławomir Ludwik, Guzek Janusz Krzysztof, Kadela Marzena Ewa, Kliś Ilona, Kołodziej Katarzyna Elżbieta, Komar Karolina Ksenia, Lachendro Piotr Paweł, Lipowski Krzysztof, Magiera Izabela Maria, Migdałek Krzysztof Stanisław, Odrobina Michał, Pasternak Łukasz Jacek, Polak Mateusz, Smaza Sławomir Szczepan, Socha Ewa, Stuglik Adrian Stanisław, Szkudlarek Artur Andrzej, Szymonek Jakub Bogdan, Ślęzak Małgorzata Regina, Śliwa Joanna Elżbieta, Urbaniec Krzysztof Jan, Wcisło Magdalena Sabina, Wcisło Marcelina, Włodarczyk Jan Mateusz, Wojewodzic Agnieszka, Woźniak Paweł Krzysztof, Wronka Damian Seweryn, Żydek Joanna Karolina.

Liceum Profilowane, klasa 3 p, wychowawca: mgr Violetta Ochmanek-Żak
Bizoń Bożena, Bizoń Jolanta, Bryndza Bartosz, Buchała Joanna, Chojnacki Szymon, Cieślik Ilona, Czarny Andrzej, Czerwik Joanna, Ćwiertka Ewelina, Chorążak Natalia, Dudek Sylwia, Elżbieciak Anna, Góra Elżbieta, Karamański Piotr, Kasprzak Dawid, Kiszczak Kamil, Korczak Magdalena, Krzak Magdalena, Łyczko Kinga, Łysoń Karolina, Łysoń Lucyna, Matusiak Sylwia, Polak (Bogacz) Marta, Piekut Angelika, Smolec Barbara, Sokołowska Sylwia, Sołtys Sylwia, Sordyl Angelika, Stawowy Katarzyna, Swakoń Paulina, Szlachetko Tomasz, Wnęk Justyna, Wojewodzic Elżbieta, Wojewodzic Mirosława, Żywicka Anna. Technikum, klasa 4a, zawód: mechanik, wychowawca: mgr Adam Bizoń Biegun Maciej Andrzej, Chowaniec Mirosław, Kołodziejczyk Piotr Jan, Kozioł Mateusz Stanisław, Kubieniem Krzysztof Jan, Kudłacik Marcin, Mazgaj Mariusz, Moskwik Marcin Kazimierz, Mrzygłód Łukasz, Malborczyk Tomasz Mariusz, Oboza Alan Stanisław, Rodak Dariusz Michał, Skowron Marcin, Smolec Grzegorz Marek, Sordyl Łukasz Stanisław, Swakoń Mateusz Andrzej,

Technikum, klasa 4c, zawód: elektronik, wychowawca: mgr inż. Andrzej Wronka
Buchała Krzysztof Andrzej, Byrdziak Grzegorz, Czyż Jarosław, Fary Mirosław Andrzej, Grygiel Łukasz Piotr, Karcz Robert, Kędziora Jakub Jan, Koczur Arkadiusz Mirosław, Ligus Mateusz Andrzej, Łysoń Paweł, Maj Mateusz Kamil, Majkowski Tomasz Szymon, Marczak Janusz, Mrzygłód Mateusz Marek, Mrzygłód Przemysław, Nowak Przemysław Robert, Nowak Sebastian Piotr, Ochmanek Marcin, Józef, Pindel Dawid, Rajda Robert Mateusz, Rokowski Piotr, Siwiec Mateusz Paweł, Wenda Tomasz.

Technikum, klasa 4d, zawód: elektronik, wychowawca: mgr Otylia Jończy
Biczak Piotr, Chruszcz Maksymilian, Ćwiertnia Piotr, Dziedzic Rafał, Gawlik Daniel Marek, Gibas Łukasz, Hutnicza Bartosz Tomasz, Kiszczak Piotr Józef, Kudłacik Piotr Paweł, Kukuła Tomasz, Kycior Paweł Piotr, Marczak Szczepan Paweł, Markiewicz Łukasz, Matera Grzegorz, Mizera Mariusz Adam, Mizera Tomasz Zbigniew, Rajca Robert Krzysztof, Nowak Krzysztof Mirosław, Pasternak Mirosław Paweł, Polak Przemysław, Rokowski Grzegorz Bogdan, Słowiński Grzegorz, Strojny Leszek, Stuglik Dominik, Szczerbik Sebastian Zbigniew, Talar Mateusz, Żydek Piotr Sławomir.

Technikum, klasa 4e, zawód: ekonomista, wychowawca: mgr inż. Małgorzata Wcisło
Bizoń Iwona, Buda Agnieszka Ewa, Fryś Dariusz, Jordanek Jolanta Teresa, Jura Sylwia Paulina, Kaczmarczyk Sylwia, Kasperek Klaudia Agnieszka, Kierpec Barbara Monika, Kierpec Robert Stanisław, Kłusek Iwona Katarzyna, Komendera Gabriela Joanna, Mydlarz Tomasz Maciej, Najduch Wioletta, Nowak Szymon Paweł, Nykiel Michał Marcin, Ogórek Łukasz Janusz, Paśnik Justyna Maria, Pikoń Rafał Piotr, Radoń Sylwia Agata, Saferna Monika, Stankowska Ewa Barbara, Strąkowska Joanna Maria, Susfał Artur, Tlałka Renata Teresa, Tomiak Dorota, Walatek Agnieszka Barbara, Wołek Sławomir Sebastian, Żabińska Joanna Katarzyna.

Technikum, klasa 4f, zawód: ekonomista, wychowawca: mgr Zofia Brzazgacz
Augustyniak Magdalena, Babińska Anna Karolina, Baklarz Aneta, Bizoń Małgorzata Leokadia, Brusik Anna Maria, Buda Beata, Chowaniec Barbara, Czechowska Małgorzata Ewa, Ćwiertka Beata, Fabia Jolanta Elżbieta, Ficek Anna, Gierałtowicz Sylwia, Jurczak Ewelina Jolanta, Klimkiewicz Katarzyna Emilia, Kowalczyk Agnieszka Danuta, Małysiak Renata Anna, Migdałek Elżbieta Danuta, Mrzygłód Iwona, Nosek Małgorzata Maria, Oboza Barbara Katarzyna, Osowska Justyna, Pajdak Marzena, Sobotkiewicz Elżbieta, Stuglik Agnieszka Maria, Tomczyk Patrycja.

Technikum, klasa 4g, zawód: ekonomista, wychowawca: mgr Joanna Borgosz
Bąk Iwona Małgorzata, Bednarz Jolanta Agata, Bizon Marek, Bodzek Magdalena Maria, Ćwiertka Beata, Fryś Małgorzata Bogusława, Góra Dawid, Góra Elżbieta Maria, Góralczyk Małgorzata Krystyna, Goździewicz Anna Patrycja, Jończy Joanna Aneta, Leśniak Andrzej, Mieszczak Magdalena, Mikołajek Adam Edward, Milej Barbara, Ptasznik Irena Agata, Sikora Łukasz, Tomczyk Agnieszka Monika, Trojak Alicja, Turała Agnieszka Urszula, Wiktor Joanna Agnieszka, Wnęczak Iwona, Wolas Justyna Ilona, Wróbel Mariusz Krzysztof, Zaczyńska – Płonka Marta, Ziembla Monika Anna, Zięba Elżbieta Grażyna.

 2007

Liceum Ogólnokształcące, klasa 3t, wychowawca: mgr Dagmara Kwiecińska
Chowaniec Artur, Czarnik Monika, Dudek Damian, Dudek Katarzyna, Hałatek Edyta, Gurdek Katarzyna, Jarosz Adrian, Jettmar Anna, Kencka Sabina, Kidoń Tomasz, Kopytko Elżbieta, Kosek Monika, Króliczek Aneta, Króliczek Magdalena, Krupnik Alicja, Kudłacik Monika, Mazgaj Magdalena, Młynarczyk Sergiusz, Potaczek Karolina, Rokowski Tomasz, Serwin Ilona, Sikora Marta, Socha Joanna, Sordyl Izabela, Walusiak Dagmara, Wastag Wioletta, Woźniak Kamil

Technikum, klasa 4a, wychowawca: mgr Stanisława Bizoń
Bizoń Grzegorz, Cora Janusz Karol, Domider Paweł, Herma Krzysztof, Homel Paweł Piotr, Kamionka Kamil, Kazanecki Paweł, Kowalczyk Oskar, Łysoń Wojciech, Malanowski Adam, Małolepszy Mariusz, Mąka Dawid, Mrzygłód Mariusz, Nogala Sebastian, Prochot Łukasz, Stuglik Mateusz, Wojewodzic Marcin

Technikum, klasa 4c, wychowawca: mgr Robert Tracz
Bizon Mateusz, Bodzioch Jakub, Bryndza Dariusz, Curzydło Sebastian, Dura Andrzej, Góra Krzysztof, Jabłoński Kacper, Jaworski Piotr, Jończy Sebastian, Jordanek Wojciech, Kasperkiewicz Krzysztof, Kilian Marcin, Kobielus Adam, Mrzygłód Jarosław, Płonka Łukasz, Rusinek Konrad, Ryczek Dawid, Styła Krzysztof, Wronka Marek, Zięba Waldemar

Technikum, klasa 4e, wychowawca: mgr Piotr Stach
Bierczak Piotr, Ćwiertka Agnieszka, Gawęda Anna, Grzechacka Katarzyna, Grzegorzek Karolina, Kaliński Marcin, Kierpiec Daniel, Kolasa Magdalena, Kukuła Anna, Kułaga Monika, Legień Krzysztof, Łężniak Michał, Malinowska Agnieszka, Marczyńska Monika, Marek Maciej, Mazur Katarzyna, Michalak Justyna, Mikołajek Anna, Mydlarz Magdalena, Pasternak Marta, Pietraszek Barbara, Pitlok Katarzyna, Rożek Roman, Rusinek Miłosz, Słaby Magdalena, Tamowska Paula, Wider Sebastian, Wróbel Łukasz, Żeberek Dominik

Technikum, klasa 4f, wychowawca: mgr Marzena Sujkowska
Adamczyk Iwona, Babik Justyna, Bajgrowicz Małgorzata, Bizon Monika, Bogunia Katarzyna, Cibor Joanna, Cygan Marta, Drobisz Anna, Goleniowska Ewelina, Kińska Ewelina, Kiszka Agnieszka, Kocemba Beata, Koniarz Agnieszka, Krupnik Joanna, Lisicka Edyta, Majda Ewelina, Mazgaj Ilona, Mikołajek Danuta, Mizera Justyna, Jurecka Ilona, Młynarczyk Kinga, Pieczarka Katarzyna, Pielesz Katarzyna, Polak Justyna, Rajda Jolanta, Rożek Renata, Rusinek Magdalena, Sławek Małgorzata, Socała Monika, Szydłowska Anna, Wykręt Natalia

Zasadnicza Szkoła Zawodowa, klasa 3E/H, wychowawca: Henryk Rupik
Babiński Mateusz, Bogacz Kamil, Cebo Michał, Ciuchta Ireneusz, Dobija Jarosław, Filip Mariusz, Gajczak Michał, Gębala Bartłomiej, Kukuła Kamil, Kurzyniec Patryk, Mikołajek Bartłomiej, Polak Łukasz, Pytel Kamil, Zątek Robert, Chrapkiewicz Krzysztof, Dybał Jakub, Janik Dawid, Kołaczyk Dariusz, Kowalski Łukasz, Marczak Mateusz, Matyjasik Piotr, Młynarczyk Krzysztof, Osowski Radosław, Pasternak Tomasz, Pierzak Dariusz, Rajda Grzegorz, Ramenda Piotr, Sarba Grzegorz, Szostak Dawid, Wołek Piotr

 2008

Liceum Ogólnokształcące, klasa 3j, wychowawca: mgr Bożena Polak
Adamczyk Joanna, Banaszewska Joanna, Bednarczyk Bogumiła, Bizoń Artur, Gorli Renata, Chorwat Daria, Jurzak Konrad, Kalamus Katarzyna, Kamiński Teodor, Kapela Sebastian, Kolber Adrian, Kopczyńska Kamila, Maciejczyk Justyna, Marczyński Kamil, Meus Marcin, Mikołajek Marta, Nosek Joanna, Oleksy Agnieszka, Pikoń Kinga, Przała Magdalena, Rybka Łukasz, Rychter Krzysztof, Saferna Agnieszka, Sordyl Artur, Ślesak Joanna, Walusia Joanna, Wastag Anna

Technikum, klasa 4a, wychowawca: mgr Ewa Flak
Bizoń Krzysztof, Fary Janusz, Fąferko Rafał, Gibas Piotr, Gibas Rafał, Karamański Adam, Kasprzyk Miłosz, Magiera Bartosz, Majda Damian, Marek Maciej, Marek Adam, Mikołajek Kamil, Murzyn Dariusz, Nowak Damian, Płonka Kamil, Płonka Łukasz, Rokowski Mateusz, Targosz Artur, Walaszek Gabriel, Wiśniewski Grzegorz, Wojewodzic Sebastian, Zwinczak Sebastian

Technikum, klasa 4c, wychowawca: mgr Edyta Grzesło
Bartyzel Piotr, Bizoń Paweł, Burczak Rafał, Gawęda Błażej, Gąska Marcin, Góralczyk Bartłomiej, Grzechacki Waldemar, Hatala Sławomir, Kamola Tomasz, Kocemba Marcin, Krzanak Łukasz, Kuropatwiński Michał, Legień Piotr, Matusiak Marcin, Michalak Witold, Mikołajek Adrian, Prus Zbigniew, Rajda Zbigniew, Sewera Bartosz, Szkudlarek Robert, Świętek Michał, Wcisło Gabriel, Widlarz Paweł, Wilk Damian, Zaremba Tomasz

Technikum, klasa 4e, wychowawca: mgr Przemysław Chmiel
Adamus Tomasz, Babik Agnieszka, Fary Ilona, Hornik Paweł, Jakubowski Dawid, Janik Angelika, Janosz Joanna, Karpierz Joanna, Kierpec Anna, Kocemba Agata, Kołaczek Michalina, Kołaczek Paulina, Kowalówka Natalia, Marczyński Borys, Matuszny Szymon, Mikołajek Małgorzata, Mizera Izabela, Mrzygłód Dawid, Nowak Daria, Peszek Katarzyna, Plac Robert, Rusinek Anna, Sordyl Dawid, Wnęczak Adam, Żydek Mateusz

Technikum, klasa 4f, wychowawca: mgr Bożena Gancarczyk
Buda Olga, Ćwiertnia Jarosław, Dudzik Jarosław, Gawęda Katarzyna, Grzesiewicz Edyta, Jończy Sławomir, Karcz Joanna, Karkoszka Marcelina, Kołodziejczyk Sławomir, Kościelniak Sabina, Kruczek Marzena, Lachendro Sebastian, Łysoń Mariusz, Machander Dariusz, Machander Michał, Machander Piotr, Matura Sylwia, Ramza Teresa, Ryszka Marzena, Trojak Monika, Walczak Mateusz, Węglarz Kamila, Węglarz Patryk, Wider Ewelina, Wróbel Tomasz

Technikum, klasa 4g, wychowawca: mgr Małgorzata Targosz
Babińska Justyna, Buda Joanna, Bury Agnieszka, Byrdziak Ewelina, Dyduch Angelika, Flisek Agnieszka, Gajczak Joanna, Glądys Bożena, Gondko Joanna, Gwoździewicz, Homel Katarzyna, Jończy Iwona, Jura Magdalena, Kierpiec Natalia, Kolber Krystyna, Komendera Marzena, Krupnik Elżbieta, Młynarska Magdalena, Nowak Anna, Nowak Marcelina, Ogiegło Beata, Ogiegło Stanisława, Sordyl Marta, Wiecheć Agnieszka, Wojewodzic Zofia, Woś Bożena

Zasadnicza Szkoła Zawodowa klasa 3E, wychowawca: mgr inż. Dariusz Dubel
Bagier Bartosz, Buda Kamil, Bury Kamil, Chruszcz Andrzej, Fabia Przemysław, Gąsienica-Staszeczek Artur, Karcz Piotr, Kopytyński Jakub, Łysoń Tomasz, Machander Mateusz, Maciejczyk Tomasz, Marek Mirosław, Prus Michał, Szemik Adrian, Śliwa Marcin, Wajdzik Damian, Wlasek Marcin, Wojewodzic Sławomir, Zawiła Marcin

 2009

Technikum, klasa 4a, wychowawca: mgr Edward Rychter
Bogucki Marcin, Buda Grzegorz, Czernik Krzysztof, Góra Krystian, Górka Grzegorz, Kraus Tomasz, Łysoń Adrian, Mrajca Grzegorz, Pająk Krzysztof, Rajda Bartłomiej, Skowron Wojciech, Smaza Michał, Socała Krzysztof, Szkot Tomasz, Trzaska Mateusz, Wcisło Przemysław, Bogucki Marcin, Wnęk Grzegorz

Technikum, klasa 4b, wychowawca: mgr Wojciech Stanek
Adamus Przemysław, Cinal Tomasz, Górska Ewelina, Harat Jacek, Homel Łukasz, Janosz Łukasz, Kaczmarczyk Seweryn, Katańcew Arkadiusz, Lisicki Jarosław, Mieszczak Sławomir, Ogiegło Szymon, Orzechowski Paweł, Pałosz Mateusz, Pstrowski Maciej, Rohulko Remigiusz, Rokowski Dominik, Sala Joanna, Sanak Bartłomiej, Semikow Ewa, Szostek Marcin, Świątek Jakub, Tomiczek Kamil, Węglarz Krzysztof, Zachura Piotr, Zawiślan Andrzej, Zieliński Jarosław

Technikum, klasa 4c, wychowawca: mgr Maria Bębenek
Bizoń Łukasz, Byrski Dawid, Czechowski Dawid, Frączek Adam, Gurdek Mateusz, Kawłatow Bartosz, Kołodziejczyk Mateusz, Łysoń Marcin, Moskała Piotr, Nowak Tomasz, Ogiegło Arkadiusz, Ogórek Daniel, Peszek Maciej, Płonka Katarzyna, Płonka Łukasz, Polakiewicz Dominik, Surzyn Kamil, Tomiak Kamil, Wcisło Mariusz, Wnęczak Marek

Technikum, klasa 4e, wychowawca: mgr Małgorzata Latała
Adamus Beata, Balon Wojciech, Bizoń Barbara, Cibor Andrzej, Gwoździewicz Martyna, Kolber Szymon, Kopka Angelika, Kuźma Kamil, Lewandowski Mateusz, Madeja Dariusz, Rokowska Katarzyna, Ryszawy Rafał, Swakoń Marceli, Szypuła Mirosław, Wądrzyk Joanna, Zemanek Joanna, Żmija Grzegorz, Żmudka Katarzyna, Żyła Monika

Technikum, klasa 4f, wychowawca: mgr Przemysław Gajczak
Górkiewicz Paulina, Bogunia Agnieszka, Dziedzic Justyna, Graca Aneta, Kapusta Maria, Kurzyniec Teresa, Majka Monika, Młocek Robert, Najbor Rafał, Niedziałek Anna, Pałka Agnieszka, Polak Natalia, Potoczny Katarzyna, Pustelnik Kinga, Rokowska Mariola, Rusinek Małgorzata, Sołtysek Mateusz, Sołtysiak Krzysztof, Pietraszek Anna, Tomiak Monika, Walczak Izabela, Wawak Kamil, Zawiła Karolina

Technikum, klasa 4g, wychowawca: mgr Ewa Socała
Bucka Magdalena, Gabryl Marta, Kukuła Barbara, Legień Monika, Legut Monika, Magiera Anna, Marczyńska Anna, Mizera Barbara, Mrzygłód Żaneta, Nalborczyk Danuta, Nowak Marzena, Pasterak Natalia, Płonka Izabela, Praciak Aneta, Pyclik Barbara, Rajda Ewelina, Siwek Bożena, Sordyl Dorota, Chmiel Izabela

Liceum, klasa 3i, wychowawca: mgr Olgierd Morawski
Adamczuk Ewelina, Babik Karolina, Bercal Florentyna, Gąska Monika, Kaleńska Wioleta, Kizner Monika, Kozłowska Anna, Kuźma Anna, Łysoń Monika, Michalak Joanna, Mikołajek Sylwia, Moś Marietta, Paleczny Katarzyna, Starypan Katarzyna, Szczerba Sylwia, Śmiłek Martyna, Talar Karolina, Wityk Agnieszka, Zaremba Karolina, Zielińska Lucyna, Żywioł Barbara

Liceum, klasa 3j, wychowawca: mgr Barbara Talar
Babik Klaudia, Bodzioch Adam, Byrska Monika, Janeczko Piotr, Jurczyński Jakub, Karcz Dawid, Kołaczek Anna, Legień Joanna, Maciejczyk Ewa, Marczyński Adam, Młodzik Justyna, Pałosz Agnieszka, Płonka Ewelina, Radwan Anna, Sawiński Aleksander, Trojak Michał, Wnęk Marzena, Wróbel Artur, Żmuda Iwona, Żydek Elżbieta

Zasadnicza Szkoła Zawodowa, klasa 3E, wychowawca: mgr Józef Kierczak
Bryndza Szymon, Chorwat Ariel, Duchniak Marcin, Fraś Konrad, Gnojek Marek, Gorli Mirosław, Jochimczyk Waldemar, Kocemba Paweł, Kudłacik Miłosz, Lik Arkadiusz, Marczak Damian, Mikołajek womir, Mokwa Przemysław, Pałac Piotr, Rusinek Kamil, Sordyl Marcin, Ślusarczyk Michał, Walusiak Marcin, Wróbel Tomasz, Zin Rafał