Zespół Szkół nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie

kierunki_zs1

The volunteering abroad - Spotkanie z Vilmą Martti...

W dniach 10-11 marca gościła w naszej szkole Vilma Martti, wolontariuszka Fundacji R. Schumana.  Vilma jest Finką, na stałe mieszka w Laponii, obecnie przebywa w Warszawie, gdzie jako wolontariuszka realizuje projekty wraz z innymi wolontariuszami fundacji. Jednym z obszarów wolontariatu są wizyty w szkołach i spotkania z młodzieżą.

W czwartek członkowie SKE oraz wszyscy chętni mieli możliwość spotkać się z Vilmą i dowiedzieć jak zostać wolontariuszem oraz porozmawiać na inne ciekawe tematy. W piątek Vilma spotkała się z uczniami klas: 3t, 1t, 2s, 2d, 1f , którym także przedstawiła podstawowe zasady wolontariatu europejskiego. Uczniowie rozmawiali także o kulturze, tradycjach i kuchni Finlandii, rozwiązywali test z znajomości tego kraju. Wszystkie spotkania odbyły się w języku angielskim. SKE dziękuje za pomoc w przygotowania spotkania Spółdzielni Uczniowskiej. ML

  • spotkanie_klubu_finlandia_01
  • spotkanie_klubu_finlandia_02
  • spotkanie_klubu_finlandia_05
  • spotkanie_klubu_finlandia_08
  • spotkanie_klubu_finlandia_11
  • spotkanie_klubu_finlandia_12
  • spotkanie_klubu_finlandia_13
  • spotkanie_klubu_finlandia_14
  • spotkanie_klubu_finlandia_15
  • spotkanie_klubu_finlandia_16

Simple Image Gallery Extended

Rekrutacja 2016/2017

banerek

Konkurs Recytatorski

Dziennik Elektroniczny

Strona informacyjna

Szczęśliwy Numer

Wyniki losowania:
28 III ÷ 01 IV

Poniedziałek -
Wtorek -
Środa 8
Czwartek 25
Piątek 10

 

 

 

 

 

Kształcenie Zawodowe

Kampanie

odpowiedzialny_kierowcaPAHbzk

Wspierają Nas

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.