Paintball & Grill

Kategoria: Newsy Opublikowano: czwartek, 11, październik 2018

W dniu 4 października klasa 1 W (wielobranżowa) udała się do nieodległych Sułkowic w celu integracji grupy i wspólnego spędzenia czasu w warunkach odmiennych niż szkolne.

 

Główną atrakcją wyprawy była gra w paintball na specjalnie przygotowanym do tego poligonie. Emocjom nie było końca, zabawa trwała kilka długich godzin, w czasie których 'żołnierze' dzielnie biegali, zmyślnie ukrywali się i strzelali farbą w czyniących to samo przeciwników. Po wszystkim grupa miło spędziła czas, piekąc (na profesjonalnym palenisku) smakowite kiełbaski, przeżywając jeszcze raz sytuacje z 'pola bitwy' i żywo dyskutując na tematy mniej lub bardziej (raczej mniej!) związane z nauką oraz szkołą. Po południu wszyscy, pozytywnie zmęczeni, zadowoleni i jeszcze bardziej zintegrowani, wrócili do domów. Opiekunami klasy w czasie wyjazdu byli pan Artur Dubis, pan Edward Szczerkowski i pani Katarzyna Mrzygłód.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas