Trzeba Chcieć, Aby Móc

Kategoria: Newsy Opublikowano: poniedziałek, 11, czerwiec 2018

W dniu 6.06.2018r. odbyły się w naszej szkole kreatywne warsztaty z zakresu przedsiębiorczości i poszukiwania pracy.

W warsztatach prowadzonych przez p. Agnieszkę z Gumtree brały udział kl.3s,1ts i 1e.Warsztaty miały na celu aktywizację zawodową, miały pomóc naszym uczniom odkryć kierunek, dzięki któremu w przyszłości znajdą satysfakcjonującą pracę. Aktywność i zaangażowanie uczestników potwierdziły sens organizacji takich spotkań.  A tak o warsztatach wypowiadała się ich uczestniczka Ola: Moim zdaniem te warsztaty, to był doskonały pomysł. Po nich nabrałam pewności siebie i dopiero teraz zrozumiałam sens słów: ,,Trzeba  chcieć, żeby móc”.

Życzę wszystkim powodzenia w poszukiwaniu własnej drogi zawodowej oraz samych sukcesów na starcie własnej kariery.

doradca zawodowy Beata Kowalczyk

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza