Spotkanie z firmą

Kategoria: Newsy Opublikowano: wtorek, 14, listopad 2017

Buduj z nami przyszłość! - pod takim hasłem w dniu 14 listopada 2017r. odbyło się pierwsze z cyklu spotkań, warsztatów, wizyt studyjnych organizowanych dla uczniów technikum budowlanego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie.

W prelekcji szkoleniowej firmy AUSTROTHETM dotyczącej rodzajów i sposobów montażu płyt styropianowych uczestniczyli uczniowie z klas 1ab oraz 3 fb. Przedstawiciel firmy AUSTROTHERM - Pan Grzegorz Jędra przyjechał do naszego Centrum na zaproszenie nauczycieli teoretycznych przedmiotów zawodowych - budowlanych - Pani A. Łokcik- Szczygieł i Pana K. Szczygła. Spotkanie miało na celu zapoznanie uczniów z aktualnym na rynku sortymentem wyrobów ze styropianu oraz możliwościami ich zastosowania w praktyce. Wykład prowadzony był z użyciem prezentacji multimedialnej, pokazem próbek i elementów demonstracyjnych. Dodatkowo każdy uczeń otrzymał pakiet materiałów szkoleniowych, a trzech szczęśliwców , którzy poprawnie odpowiedzieli na pytania quizu podsumowującego cenne nagrody.

Pierwsze wrażenia uczniów po spotkaniu były bardzo pozytywne, co tylko utwierdza  organizatorów w przekonaniu, że taka forma nauki przyniesie efekty.

tekst: A. Łokcik - Szczygieł

foto: K. Szczygieł

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas