Studniówka 2019 [foto]

Kategoria: Newsy Opublikowano: niedziela, 06, styczeń 2019

Sobotni wieczór 5 stycznia br. należał do czwartoklasistów Naszej szkoły! W eleganckich wnętrzach sali balowej "Hotelu Badura" piękne suknie i garnitury naszych maturzystów prezentowały się wspaniale.

Uroczysty Polonez, podziękowania dla rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz taneczne "szaleństwo" w towarzystwie grona pedagogicznego sprawiły, że ten wieczór był wyjątkowy. Teraz już tylko trzeba zdać maturę z wysokim wynikiem i nasi maturzyści ruszą podbijać świat!
Mamy dla Was drodzy uczniowie garść fotografii z tegorocznej studniówki. Maturzystom niech przywołują piękne wspomnienia, a u uczniów klas 1-3 niech rozbudzają wyobraźnię, gdyż już niedługo to oni będą gwiazdami wieczoru na tym wspaniałym balu.

fot. W. Stanek

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza