Trzeba Chcieć, Aby Móc

Kategoria: Newsy Opublikowano: poniedziałek, 11, czerwiec 2018

W dniu 6.06.2018r. odbyły się w naszej szkole kreatywne warsztaty z zakresu przedsiębiorczości i poszukiwania pracy.

W warsztatach prowadzonych przez p. Agnieszkę z Gumtree brały udział kl.3s,1ts i 1e.Warsztaty miały na celu aktywizację zawodową, miały pomóc naszym uczniom odkryć kierunek, dzięki któremu w przyszłości znajdą satysfakcjonującą pracę. Aktywność i zaangażowanie uczestników potwierdziły sens organizacji takich spotkań.  A tak o warsztatach wypowiadała się ich uczestniczka Ola: Moim zdaniem te warsztaty, to był doskonały pomysł. Po nich nabrałam pewności siebie i dopiero teraz zrozumiałam sens słów: ,,Trzeba  chcieć, żeby móc”.

Życzę wszystkim powodzenia w poszukiwaniu własnej drogi zawodowej oraz samych sukcesów na starcie własnej kariery.

doradca zawodowy Beata Kowalczyk

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza