Olimpiada Wiedzy Technicznej

Kategoria: Newsy Opublikowano: środa, 09, styczeń 2019

Dnia 8 stycznia 2019 roku uczeń klasy 4a Dariusz Maciejczyk kształcący się w zawodzie technik mechanik uczestniczył w okręgowych zawodach II stopnia Olimpiady Wiedzy Technicznej w Krakowie.

 

W dotarciu na olimpiadę nie przeszkodził Darkowi śnieg i mróz chociaż warunki
na drodze były nienajlepsze. Darek jako jedyny uczeń z naszej szkoły zakwalifikował się do zawodów I stopnia pięknie rozwiązując zadania w listopadzie, kiedy to w szkole został przeprowadzony I etap Olimpiady Wiedzy Technicznej. Dnia 8 stycznia 2019 roku Darek zmierzył się z zadaniem z optymalizacji oraz musiał rozwiązać dwa zadania z branży mechanicznej. Do 22 stycznia będą wyniki, wtedy dowiemy się czy Darek Maciejczyk zakwalifikował się do ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Technicznej jest to III etap zawodów i zarazem ostatni.
W przygotowaniach do zawodów pomagali Darkowi nauczyciele przedmiotów zawodowych mechanicznych.

DARKU GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI ORAZ ŻYCZYMY CI DALSZYCH SUKCESÓW.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza