Czytelnicy „na łowach”

Kategoria: Newsy Opublikowano: środa, 07, listopad 2018

W dniu 26 października 27 osobowa grupa miłośników książek, pod opieką pań:  K. Pyzio, E. Zwieńczak i K. Kocemby, uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Książki, zorganizowanych już po raz 22 w Hali Expo w Krakowie. 

Jak zawsze na początek trzeba był odstać swoje, aby wejść  na teren Targów, bo  przybywają na nie naprawdę tłumy. A potem mieliśmy prawie trzy godziny na „buszowanie” pomiędzy stoiskami wydawnictw i księgarni. Oczywiście prawie każdemu z nas udał się „upolować” coś ciekawego dla siebie, a przy tym spotkać autorów książek czy popróbować  nowych gier planszowych.
Dzięki  ofiarności uczestników wyjazdu, także  biblioteka szkolna wzbogaciła się o kilka nowych książek.

Krystyna Pyzio

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza