Absolwenci z lat 2010-2017

Kategoria: Absolwenci z lat 2010-2017 Opublikowano: czwartek, 21, styczeń 2016

2016

Klasa 4a, technik mechanik, mgr Ewa Wykręt: Radosław Cinal, Krzysztof Figura, Michał Garbacz, Kamil Góra, Kamil Kołaczyk, Wojciech Kozioł, Tomasz Łysoń, Piotr Mrozik, Sylwester Mrzygłód, Łukasz Nalborczyk, Grzegorz Pasternak, Mateusz, Proch, Filip Sałapat, Waldemar Witkowski, Kamil Wrona, Szymon Wróbel

Klasa 4d, technik informatyk, mgr Jolanta Nowak: Eryk Bałos, Michał Byrski, Dominik Czuba, Daniel Dyduch, Dominik Dyrcz, Szymon Fryś, Agnieszka Grodowczyk, Mateusz Kiszczak, Maciej Korczyk, Jakub Kramarczyk, Kamil Majtyka, Paweł Majtyka, Przemysław Miarczyński, Igor Mikołajek, Dawid Potoczny, Przybylski Adrian, Kamil Radoń, Jarosław Ranosz, Dawid Saferna, Grzegorz Stuglik, Grzegorz Susek, Roman Szyc, Przemysław Tabor, Dorota Zaczyńska

Klasa 4eb, technik ekonomista/technik budownictwa, mgr Magdalena Wiktor: Paweł Babik, Sebastian Bartel, Paulina Błachut, Emilia Fąferko, Patrycja Frączek, Maciej Frosztęga, Klaudia Fryś, Monika Gil, Dominika Kasza, Bartłomiej Korczak, Wiktor Kowalski, Marcin Krupnik, Maciej Linke, Martyna Matejko, Elżbieta Matusiak, Przemysław Orkisz, Justyna Pilarczyk, Bartosz Praciak, Gabriela Świerguła, Magdalena Walczak, Sylwia Żydek

Klasa 4f, technik organizacji reklamy, mgr Robert Tracz: Dominika Buldończyk, Sandra Domider, Krystian Dudek, Paulina Gałuszka, Klaudia Goc, Daria Góra, Jakub Guzdek, Kinga Handzlik, Beata Holcman, Jacek Józefowicz, Karolina Jurecka, Aneta Kapela, Daria Koczur, Agnieszka Kosek, Aleksandra Lechowicz, Ewa Malik, Małgorzata Matusiak, Barbara Mikuła, Mateusz Miśków, Katarzyna Okrzesik, Klaudia Pasternak, Oliwia Pietras, Klaudia Pilarska, Angelika Płonka, Natalia Potoczny, Klaudia Smolec, Aleksandra Zając, Natalia Żmudka

Klasa 4s, technik spedytor, mgr Beata Kowalczyk: Sebastian Bizoń, Aleksandra Chmura, Nikodem Gajczak, Klaudia Iskierka, Konrad Kozłowski, Renata Krawiec, Alex Kucharski – Bradtke, Piotr Malarz, Daniel Michalak, Krzysztof Najbor, Marta Pękala, Łukasz Poloński, Dawid Rączkowski, Kamil Ryłko, Przemysław Siwek, Arkadiusz Socha, Krystian Szłapa, Sebastian Świder, Daniel Warda

Klasa 4t, technik obsługi turystycznej, mgr Barbara Talar:
Angelika Bazarnik, Małgorzata Buda, Karolina Gawęda, Ewa Hatala, Dominika Jopek, Katarzyna Karbowiak, Dominika Kiełczyńska, Patrycja Kolber, Angelika Kudłacik, Iwona Maj, Karina Maślanka, Alicja Mizera, Katarzyna Moskal, Sara Mrzygłód, Adriana Ossowska, Daria Ossowska, Natalia Pabiś, Justyna Pindel, Michał Pluciński, Angelika Ptaszek, Natalia Serwin, Kinga Stuglik, Aleksandra Targosz, Justyna Wolas, Anna Zaremba, Julia Zaremba, Patrycja Zaremba

 2015

Klasa 4a, technik mechanik mgr Adam Fic: Bizoń Bartosz, Fąferko Michał, Gawenda Szymon, Grzesiewicz Piotr, Handzlik Marcin, Kaczmarczyk Rafał, Katańcew Tomasz, Kierczak Marek, Króliczek Adrian, Legień Piotr, Mizera Jakub, Pasternak Michał, Pindel Kamil, Polakiewicz Michał, Roman Dawid, Rosiek Marcin, Strączek Kamil, Studnicki Sławomir, Trzaska Andrzej, Weźranowski Jarosław, Wiśniowski Daniel, Wróbel Piotr, Zemła Michał, Zmiertka Bartosz, Żydek Kamil.

Klasa 4b technik informatyk, mgr Wojciech Stanek: Adamus Marek, Babik Michał, Borysewicz Miłosz, Buda Julia, Cholewka Maria, Ćwiertnia Szymon, Gawron Dominik, Holcman Dawid, Jarosz Bartosz, Kajdas Marcin, Kasperek Tomasz, Kolber Sławomir, Kryjak Konrad, Krzywoszyja Szymon, Kulawiak Dominik, Łysoń Damian, Orlicki Konrad, Pacut Klaudia, Paluch Michał, Panek Dawid, Smaza Adrian, Štenger Norbert, Wiecheć Jakub, Wojewodzic Adrian, Zieliński Marcin.

Klasa 4d technik informatyk, mgr Edyta Grzesło: Bizoń Marcin, Bogacz Dawid, Chajdaś Oskar, Dudek Dariusz, Gniłka Krystian, Karcz Dawid, Kasprzak Marcin, Kiszczak Patryk, Kukuła Mariusz, Majewski Damian, Mateja Adrian, Młocek Łukasz, Mrózek Piotr, Nowak Marcin, Okrzesik Jakub, Pawiński Bartłomiej, Ramza Bartłomiej, Smolec Damian, Sokołowski Jakub, Wawrzyn Wojciech, Wojewodzic Krzysztof, Zieliński Kamil, Zięba Mateusz.

Klasa 4e/t technik ekonomista/obsługi turystycznej, mgr Małgorzata Latała: Borgosz Justyna, Byrska Agnieszka, Chmiel Angelika, Chowaniec Miłosz, Czajka Martyna, Dudek Agnieszka, Jarczyk Justyna, Jasiak Paula, Kaleńska Barbara, Kędzierska Ewa, Klinowska Weronika, Kraus Kamil, Łysoń Agnieszka, Łysoń Sylwia, Maciejczyk Katarzyna, Pająk Katarzyna, Pałosz Aleksandra, Pietraszek Joanna, Prokop Justyna, Rokowski Oskar, Samborska Nina, Szemik Jakub, Trojak Agnieszka, Tymowska Wioleta, Widz Karina, Zając Bartłomiej.

Klasa 4f technik organizacji reklamy, mgr Piotr Stach: Byrdziak Adrian, Dobrowolska Paulina, Drosińska Paulina, Fuja Agnieszka, Kierpiec Agnieszka, Klapka Katarzyna, Koczur Szymon, Kotlarski Konrad, Kur Anna, Lachendro Julia, Linke Agnieszka, Matlak Natalia, Mieczyńska Daria, Nowak Marcin, Pala Klaudia, Rajda Barbara, Sędziak Adrian, Skowron Joanna, Skóbel Mariusz, Stachyra Wioletta, Tomiak Adam, Wojtal Patryk.

2014

Klasa 4a technik mechanik, mgr Bożena Polak: Caputa Wojciech, Dybał Daniel, Dybał Wojciech, Gaszman Piotr, Gawenda Mariusz, Górny Miłosz, Grabowski Michał, Hutyra Jakub, Krzywoszyja Mateusz, Maciejczyk Dominik, Miarka Dawid, Mikołajek Kamil, Ochmanek Piotr, Pająk Dawid, Pindel Adrian, Rymarczyk Piotr, Smaza Kamil, Smolec Wojciech, Trzaska Marcin, Zieliński Zbigniew.


Klasa 4b technik informatyk, dr inż. Aneta Skowron: Adamus Daniel, Ćwiartka Szymon, Ćwiertnia Tomasz Ficek Krzysztof, Gąsiorek Joanna, Głuszek Przemysław, Górny Artur, Kalisz Mateusz, Kołpak Tomasz, Konieczny Florian, Korczak Michał, Króliczek Damian, Łysoń Seweryn, Mikołajek Jakub, Nogala Dariusz, Ogiegło Marcin, Potoczny Marcin, Stuglik Aleksandra, Stuglik Sławomir, Zieliński Konrad.


Klasa 4e/t: Bogunia Adrian, Bogunia Anna, Cholewka Damian, Frączek Monika, Fryś Anna, Gostek Anita, Hankus Kinga Kołodziejczyk Katarzyna, Króliczek Patrycja, Łysoń Magdalena, Mas Agnieszka, Matejko Weronika, Matusiak Paweł, Miarczyński Rafał, Nowak Józef, Nowak Stanisław, Saferna Ewelina, Słonecka Paulina, Sordyl Piotr, Walczak Katarzyna, Walus Adrian, Walus Krystian, Żydek Sabina.


Klasa 4f technik organizacji reklamy, mgr Iwona Kapela: Błachut Justyna, Bogunia Sylwia, Brzazgacz Karolina, Buszydlik Bartosz, Gabryl Dominika, Gondko Martyna, Królicka Sabina, Kudłacik Renata, Lasek Gabriela, Łaźny Szymon, Mamica Bartłomiej, Michałek Bernadeta, Michałek Marta, Micorek Katarzyna, Mikluszka Dominika, Mizera Marta, Niemczyk Klaudia, Pindel Dominika, Powroźnik Monika, Ryczek Damian, Socała Dariusz, Stasińska Joanna, Szłapa Dawid, Taraska Kaja, Tyl Karolina, Wojewodzic Agnieszka, Wybituła Oskar.

2013

Klasa 4a technik mechanik mgr inż. Stanisława Bizoń, mgr Ewa Flak
Bałos Dawid, Bieniek Tomasz, Buczyński Konrad, Horwat Jakub, Kizner Michał, Knycz Paweł, Kolber Kamil, Madyda Wojciech, Mastek Paweł, Matura Dawid, Noszka Konrad, Ogórek Adrian, Pindel Amadeusz, Płonka Mariusz, Rajda Damian, Siwiec Dariusz, Smaza Mateusz, Smolec Marcin, Woźniak Bartosz

Klasa 4b technik informatyk mgr Ewa Wykręt
Bodo Patryk, Bogunia Tomasz, Ficek Wojciech, Gondko Bartosz, Herma Paweł, Jordanek Przemysław, Kijak Grzegorz, Koczur Piotr, Kukieła Kamil, Makuch Krzysztof, Matejko Paweł, Matyszkowicz Mateusz, Micherda Mateusz, Mider Seweryn, Młynarczyk Bogdan, Mydlarz Danisz, Oleksy Rafał, Paluch Piotr, Siwek Dawid, Sobczyński Łukasz, Studnicki Krystian, Stuglik Krzysztof, Szkudlarek Maciej, Szyc Dariusz, Tobiczyk Adam, Wieczorek Kamil, Żydek Konrad

Klasa 4e technik ekonomista mgr Maria Bębenek
Bizoń Monika, Buchta Anna, Chowaniec Zuzanna, Drąg Marta, Góra Kamil, Jończy Marta, Kiszka Joanna, Kizner Anna, Korus Wojciech, Kulawiak Justyna, Matura Magdalena, Nowak Izabela Okruta Izabela, Powroźnik Natalia, Pyclik Beata, Rajda Maciej, Talar Katarzyna, Trybuła Monika

Klasa 4t technik obsługi turystycznej mgr Talar Barbara
Balon Klaudia, Bizoń Justyna, Borgosz Justyna, Bury Barbara, Chrapkiewicz Sylwia, Cielebon Iwona, Di Fonzo Eric, Drąg Maria, Fryś Rafał, Gąsiorek Marzena, Gielas Ewa, Góra Barbara, Górska Magdalena, Kasprzak Karolina, Kubica Tomasz, Kurzyniec Michał, Magiera Paulina, Matusik Marzena, Moryson Ewelina, Niemczyk Karolina, Piesko Marlena, Prus Daniela, Pyrlik Patrycja, Roman Przemysław, Sajdak Gabriela, Walczak Jolanta, Wawak Katarzyna.

Klasa 3i liceum ogólnokształcące mgr Magdalena Wiktor
Adamus Magdalena, Bala Kinga, Gawryluk Monika, Gądzik Mateusz, Jarosz Monika, Jarzyna Angelika, Jończy Małgorzata, Kądziela Klaudia, Kegel Szymon, Kowalczyk Tomasz, Kudłacik Sonia, Łysoń Tomasz, Makuch Anna, Matlak Sabina, Matusiak Alan, Młodzik Anna, Moskała Magda, Niemczyk Monika, Niźnik Klaudia, Oboza Joanna, Osowska Zuzanna, Piwowarczyk Magdalena, Potempa Aneta, Smaza Sandra, Smaza Żaneta, Sorka Paulina, Stypuła Sebastian, Suska Monika, Swakoń Mateusz, Wrona Klaudia, Zaremba Karina, Żydek Łukasz

2012

Technikum, klasa 4a, wychowawca: mgr Agata Mularska-Bryndza, mgr Bożena Gancarczyk
Bury Dawid, Ćwiertnia Dariusz,Herma Bartłomiej, Hojny Michał, Hudziak Michał, Jura Łukasz, Kachel Paweł, Kołodziejczyk Krzysztof, Komendera Mateusz, Kowalik Jakub, Łysoń Szymon, Mrowiec Karol, Niedziela Adrian, Roman Dawid, Skowron Grzegorz, Słodowski Adrian, Targosz Mateusz, Zaręba Mateusz

Technikum, klasa 4b, wychowawca: mgr Jadwiga Stuglik
Augustyniak Kamil, Babik Piotr, Bizoń Piotr, Fujawa Łukasz, Hatala Krzysztof, Janosz Jakub, Karcz Kamil, Moskała Mateusz, Panek Tomasz, Pieczarka Michał, Rajda Szymon Sopicki Tomasz, Strycharz Miłosz, Susfał Daniel, Szafraniec Jakub, Wiśniowski Filip, Zawada Piotr, Zawierucha Wojciech, Żurek Mateusz, Żydek Łukasz

Technikum, klasa 4c/d, wychowawca: mgr inż. Dariusz Dubel
Bakalarski Michał, Ćwiertnia Damian, Góralczyk Adrian, Handzlik Daniel, Matlak Mieszko, Matug Krzysztof, Oboza Dawid, Palkij Przemysław, Płonka Wojciech, Płonka Mariusz, Polak Paweł, Radwan Łukasz, Romanowicz Tomasz, Smaza Mateusz, Szabla Mateusz, Wróbel Dominik, Żabiński Bartłomiej, Żmudka Marta

Technikum, klasa 4e, wychowawca: mgr Joanna Borgosz
Byrska Agnieszka, Czopek Marta, Dębicka Anna, Frydel Ilona, Gasidło-Kowalska Gabriela, Kruczek Izabela, Ligus Piotr, Madyda Karolina, Matusiak Mariola, Mikołajek Patrycja, Misiek Klaudia, Ogiegło Bartosz, Pacut Mateusz, Pawiński Krzysztof, Polakiewicz Gabriela, Przybyła Magdalena, Ramza Sabina, Rokowska Wioleta, Rusinek Faustyna, Ryszka Dagmara, Sitarz Anna, Smaza Agnieszka, Stuglik Michał, Tomczyk Paulina, Witek Anna, Włodarczyk Mariola, Żydek Karolina

Technikum, klasa 4t, wychowawca: mgr Beata Kowalczyk
Adamus Marta, Graca Małgorzata, Homel Magdalena, Lachendro Dominika, Leśniak Krystian, Lisicka Renata, Majkut Magdalena, Marczak Agnieszka, Mikołajek Ewelina, Niemczyk Łukasz, Rusinek Marcin, Studnicka Ewelina, Szydłowska Dorota, Tomiczek Anna, Tumas Dominika, Warchoł Ewelina, Wastag Beata, Wnęczak Jolanta, Wojewodzic Ewelina, Żydek Kinga

Liceum, klasa 3i, wychowawca: mgr Olgierd Morawski
Adamik Beata, Bąk Małgorzata, Czeladka Wiktor, Dziedzic Joanna, Gibas Anna, Góra Karolina, Górski Andrzej, Jasińska Magdalena, Kasperek Justyna, Kowalczyk Ewa, Kudłacik Barbara, Matejko Artur, Matlak Mariusz, Miarka Aurelia, Mikołajek Anna, Mizera Marlena, Mleczak Michał, Płonka Barbara, Polak Wojciech, Stuglik Wojciech, Urban Klaudia, Zając Magdalena, Zemła Wioletta, Zielińska Paulina, Zieliński Michał

Zasadnicza Szkoła Zawodowa, klasa 3E, wychowawca: Marek Rusinek

Baklarz Dariusz, Bliźniak Sławomir, Bylica Grzegorz, Fryś Dawid, Gibas Łukasz, Graca Jakub, Kantyka Artur, Kasperek Adrian, Kolber Damian, Kukla Marek, Łochański Seweryn, Marczak Sebastian, Marczyński Dariusz, Potępa Krystian, Raczek Arkadiusz, Sikora Marcin, Urbaniak Jacek, Zwieńczak Kamil


2011

Technikum, klasa 4ac, wychowawca: mgr Jolanta Nowak
Balon Janusz, Bizoń Łukasz, Cibor Marcin, Ciepla Kamil, Ćwiertka Sławomir, Dybał Łukasz, Izdebny Jakub, Janeczko Marcin, Jarzyna Jarosław, Kaczor Damian, Kalisz Mirosław, Kijak Krzysztof, Kizner Paweł, Kowalski Krzysztof, Kozieł Łukasz, Ludwikowski Marcin, Mazgaj Krzysztof, Mikuła Dawid, Mizera Dawid, Nowak Dawid, Ochojna Marcin, Powroźnika Michał, Rajda Grzegorz, Siwek Grzegorz, Siwek Kamil, Styła Damian, Swakoń Łukasz, Szczepański Tomasz, Ślesak Szymon, Talar Piotr, Tlałka Mateusz, Tomiak Kamil, Wróbel Arkadiusz

Technikum, klasa 4b, wychowawca: mgr Katarzyna Czajkowska-Kirchner
Bałos Mateusz, Bizoń Krzysztof, Borgosz Paweł, Buchała Justyna, Cinal Jarosław, Janisz Grażyna, Kierpec Sylwia, Kurzyniec Dawid, Lachendro Krzysztof, Magiera Filip, Matyjasik Mateusz, Michalak Daniel, Pietraszewski Piotr, Praciak Nikodem, Ptasznik Wojciech, Pysz Rafał, Rokowska Barbara, Rymarczyk Paweł, Skrudlik Kacper, Sordyl Łukasz, Štenger Emil, Utrata Mateusz, Zaręba Dawid, Zawiślan Waldemar, Żydek Łukasz, Żydek Szymon

Technikum, klasa 4d, wychowawca: lic. Marcin Damek
Adamczyk Piotr, Adamus Piotr, Adamus Przemysław, Bakalarski Mateusz, Barnach Sebastian, Chowaniec Arkadiusz, Dybał Adam, Dybał Witold, Frączek Mariusz, Goździewicz Łukasz, Kołodziejczyk Sławomir, Marek Maciej, Matejko Wojciech, Naglik Patryk, Niesyty Michał, Orlicki Mateusz, Pietras Kamil, Regucki Artur, Sikora Daniel, Wojewodzic Dariusz

Technikum, klasa 4e, wychowawca: mgr Małgorzata Baran
Gąsiorek Andrzej, Gibas Monika, Goździewicz Angelina, Kapela Magdalena, Kawczak Łukasz, Kocemba Dominika, Kochańczyk Mateusz, Kuczkowski Łukasz, Kuźma Katarzyna, Mikołajek Marcin, Mikołajek Natalia, Mleczak Sandra, Nizio Marcin, Pacholska Joanna, Piesko Jeremiasz, Pindel Wioletta, Socała Ewelina, Stasiowski Tomasz, Stuglik Ewa, Turek Magdalena, Wesołowska Dorota, Zyskowska Patrycja, Żydek Izabela

Liceum, klasa 3s, wychowawca: mgr Piotr Stach
Adamus Michał, Chowaniec Adrian, Cieciak Dominik, Cygan Anna, Ćwiertka Monika, Frączek Izabela, Górska Marcelina, Homel Agnieszka, Jędroszak Katarzyna, Karasińska Justyna, Kucharczyk Marta, Magiera Martyna, Makuch Jadwiga, Malec Aneta, Markiewicz Maria, Młynarczyk Alicja, Potępa Paula, Rychter Joanna, Ślesak Justyna, Walczak Joanna, Waligórska Paulina, Wcisło Gabriela, Węglarz Magdalena, Wojewodzie Monika, Wróbel Szymon, Zielińska Anna

Zasadnicza Szkoła Zawodowa, klasa 3E, wychowawca: Bogdan Gawenda
Adamczuk Marek, Bercal Patryk, Bieniek Łukasz, Herma Dominik, Kamiński Kamil, Karcz Andrzej, Koczur Piotr, Kolczak Michał, Korczak Dawid, Książek Przemysław, Lichoń Krzysztof, Łuczak Marcin, Młodzik Dawid, Mydlarz Sebastian, Nowak Grzegorz, Ogiegło Maciej, Praciak Paweł, Pustelnik Piotr, Smaza Gabriel, Smoła Szymon, Suski Kamil, Szwed Roman, Śmietański Łukasz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa, klasa 3EH, wychowawca: mgr inż. Adam Fic
Ćwiertnia Mateusz, Kasperek Piotr, Kiszka Daniel, Łysoń Damian, Macuga Daniel, Mąka Mateusz, Mrzygłód Michał, Pietras Łukasz, Płonka Krzysztof, Prus Kamil, Rajda Dawid, Saferna Artur, Smolec Marcin, Talar Mariusz, Walczak Adrian, Wojewodzic Piotr, Zięba Jarosław, Figwer Konrad

2010

Technikum, klasa 4a, wychowawca: mgr Janusz Lipski
Bizoń Marek, Buczkowski Wojciech, Buczyński Kamil, Janeczko Józef, Kolasa Krzysztof, Kosar Zbigniew,Kowalczyk Szymon, Nienajadło Jonasz, Pyclik Janusz, Rusin Marcin, Sordyl Krystian, Talar Adrian

Technikum, klasa 4b, wychowawca: mgr Małgorzata Baran
Adamczyk Daniel, Balon Mariusz, Buda Michał, Buda Tomasz, Bury Remigiusz, Czernik Piotr, Fiołek Mateusz, Gawęda Rafał, Gondko Zbigniew, Harańczyk Tomasz, Jamróz Marcin, Karcz Bogumił, Kiszka Kamil, Komendera Dariusz, Koral Seweryn, Kruczek Kamil, Liszka Andrzej, Majkut Adam, Matusiak Rafał, Moskwik Krzysztof, Pietraszek Tomasz, Pilch Dawid, Powroźnik Dominik, Rajda Kamil, Sordyl Dawid, Studnicki Jacek

Technikum, klasa 4c, wychowawca: mgr Magdalena Kolber
Bies Marcin, Dziadecki Krzysztof, Kiszczak Kamil, Kocemba Kamil, Krupnik Marcin, Mikołajek Andrzej, Mrzygłód Piotr, Mydlarz Kamil, Penkala Krzysztof, Piekut Dawid, Pielesz Mariusz, Pułka Tomasz, Skawiński Piotr, Szczelina Mateusz, Talar Łukasz, Udziela Dawid, Wróbel Mateusz, Wybituła Dawid

Technikum, klasa 4e, wychowawca: mgr inż. Małgorzata Cieślak
Adamus Damian, Barabasz Natalia, Bartel Agnieszka, Bogunia Piotr, Bury Dominik, Cieślik Arkadiusz, Czeladka Dominik, Dudys Paulina, Fujawa Mateusz, Gąsiorek Agata, Górska Katarzyna, Grygny Marzena, Kołodziejczyk Piotr, Kuźma Marta, Ligus Arkadiusz, Mieszczak Krzysztof, Mrzygłód Damian, Niemczyk Mateusz, Pomietło Anna, Smaza Łukasz, Stypuła Patryk, Susfał Agnieszka, Tatar Barbara, Wcisło Dominika, Wcisło Lech, Zawierucha Aleksandra, Zięba Paulina

Technikum, klasa 4g, wychowawca: mgr Iwona Kapela
Bryndza Joanna, Chlebowska Anna, Chowaniec Katarzyna, Cieślik Marta, Fary Joanna, Gorczowska Magdalena, Górkiewicz Bożena, Graca Sylwia, Hatala Anna, Juraszek Karolina, Kłodowska Wioleta, Kruczała Magdalena, Łysoń Izabela, Maciejczyk Katarzyna, Mreńca Elżbieta, Nowak Ewa, Oboza Sylwia, Polak Barbara, Rokowska Iwona, Rusinek Anna, Sasak Barbara, Słaby Joanna, Wojewodzic Iwona, Wróbel Monika, Zaremba Katarzyna

Liceum, klasa 3i, wychowawca: mgr Przemysław Chmiel
Baca Marta, Bizoń Piotr, Bryzek Anna, Buda Przemysław, Buda Katarzyna, Buldończyk Sylwia, Downar Iwona, Drylski Dawid, Grocki Krzysztof, Guzdek Sonia, Kilian Piotr, Kolber Justyna, Korlacka Anna, Króliczek Edyta, Kubarek Anna, Mistygacz Anna, Pasterak Emilia, Socała Justyna, Sordyl Patrycja, Stuglik Przemysław, Szwed Justyna, Tatar Paweł, Tomiak Paulina, Węgrzyn Marcin, Węgrzynek Ewa, Żeberek Dorota, Żydek Patrycja

Liceum, klasa 3j, wychowawca: mgr Magdalena Wiktor
Gieruszczak Agata, Graca Anna, Herma Teresa, Kalec Krzysztof, Matlak Ewa, Matlak Kinga, Rajda Grzegorz, Szymik Monika, Śliwa Anna, Walusiak Sara, Wojewodzic Rafał, Wronka Sylwester, Bronowski Sławomir, Byrski Adam, Chmielik Sylwia, Chwałek Michał, Jodłowski Kamil, Klimek Ewelina, Legień Kamila, Mazgaj Jakub, Mróz Sabina, Rokowska Paulina, Sowa Maciej, Tempka Angelika, Wolas Monika, Bałos Gracjana

Zasadnicza Szkoła Zawodowa, klasa 3E, wychowawca: Marek Rusinek
Bąkowski Krzysztof, Bierczak Marcin, Brączek Mateusz, Koper Tomasz, Kornaś Dariusz, Marczyński Damian, Michalik Damian, Micherda Jarosław, Ogórek Sylwester, Potępa Damian, Pytel Sebastian, Rokowski Grzegorz, Skawiński Marcin, Stachura Maciej, Wnęk Łukasz, Zwieńczak Damian

Zasadnicza Szkoła Zawodowa, klasa 3H, wychowawca: mgr Przemysław Gajczak
Kajdas Piotr, Kiszczak Mateusz, Kruczek Marek, Łysoń Dominik, Machander Maciej, Marczak Damian, Rokowski Piotr, Spyrka Artur, Stefańczyk Łukasz, Szymonek Piotr, Światłoń Kamil, Trzaska Grzegorz, Wybituła Michał, Wykręt Szymon

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas