Absolwenci z lat 1990-1999

Kategoria: Absolwenci z lat 1990-1999 Opublikowano: czwartek, 21, styczeń 2016
1990

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Otylia Jończy
Cholewa Janusz, Cinal Tadeusz, Głogowski Jacek, Góra Sławomir, Górkiewicz Artur, Konior Tomasz, Kościelniak Andrzej, Kowalczyk Stefan, Kozak Jerzy, Lura Tomasz, Mądry Jacek, Miarka Adam, Mizera Mariusz, Młyński Michał, Nowak Sławomir, Nowicki Jerzy, Obtułowicz Tomasz, Para Jerzy, Rutkowski Janusz, Sikora Jacek, Sołek Marek, Suwaj Piotr, Talar Krzysztof, Wojewodzic Jacek, Zontek Aleksander.

Technikum Mechaniczne, klasa Vb, wychowawca: mgr Krystyna Korbut-Płonka
Bizoń Róża, Czaicka Danuta, Chajdas Grzegorz, Detko Grzegorz, Dryjak Andrzej, Foryś Sławomir, Gibas Jan, Grocki Piotr, Guzik Stanisław, Górny Tomasz, Gwoździewicz Jacek, Kegel Małgorzata, Kiszczak Andrzej, Kocemba Wacław, Legień Radosław, Leśniak Janusz, Maciejczyk Piotr, Madyda Tomasz, Magiera Grzegorz, Mrzygłód Robert, Sikora Rafał, Swakoń Alina, Trystuła Edyta, Witkowska Olga, Wnęk Henryk, Wojewodzic Janusz, Wysogląd Paweł, Zawarus Piotr, Żakowski Jarosław

1991

Technikum Mechaniczne, klasa V, wychowawca: mgr Stanisława Bizon
Babiarz Marek, Batko Mirosław, Dubel Dariusz, Foryś Krzysztof, Gwóźdź Sławomir, Konior Tomasz, Marczyński Jakub, Mucha Sławomir, Noga Paweł, Rączkowski Jerzy, Rupik Mariusz, Stoczek Paweł, Sudry Andrzej, Toczek Mariusz, Walusiak Jacek, Wójcik Andrzej, Błażuk Sławomir, Bury Bożena, Dziadecki Marek, Graca Renata, Jończy Krzysztof, Marcak Piotr, Mikołajek Małgorzata, Mikołajek Władysław, Pikoń Maciej, Sala Sławomir, Samborski Dariusz, Szukalski Sławomir, Walusiak Robert, Żydek Wojciech

1992

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr inż. Konieczna Alicja
Borgosz Piotr, Borgosz Tomasz, Chowaniec Tomasz, Ciężkowski Tomasz, Fikus Mariusz, Graca Stanisław, Hrapkowicz Janusz, Józefowski Grzegorz, Kierpiec Krzysztof, Kleczawski Sławomir, Kołaczyk Tomasz, Legut Paweł, Magiera Mirosław, Nadajczyk Piotr, Sołek Jarosław, Trzop Rafał, Wesołowski Dariusz, Wiercimak Dariusz

Technikum Mechaniczne, klasa Vb, wychowawca: mgr inż. Marek Andrzej
Bakalarski Piotr, Biesik Mariusz, Bizoń Kazimierz, Jończy Izabela, Kadłubicki Sławomir, Kaziukonis Dariusz, Kleczewski Grzegorz, Kolec Arkadiusz, Krzywoszyja Jacek, Maślanka Wojciech, Mizera Artur, Nędza Dariusz, Pasternak Andrzej, Potempa Stanisław, Stachera Sławomir, Wądrzyk Aleksander, Zolich Sebastian

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, klasa III, opiekun: mgr Adam Bizon
Bizon Szczepan, Dudziak Zbigniew, Gondko Janusz, Guzdek Jerzy, Jaworski Krzysztof, Jura Małgorzata, Kraus Sławomir, Lasek Tomasz, Matoga Włodzimierz, Młocek Piotr, Mieszczak Mirosław, Mrzygód Grzegorz, Pasternak Andrzej, Parządka Marek, Rudnicki Andrzej, Sobita Marcin, Szemik Jacek, Szot Bronisław, Tomiczek Michał, Trojak Krzysztof,

1993

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Krystyna Chrapkiewicz
Banaś Robert, Bizoń Paweł, Breczko Mariusz, Fraś Maciej, Gajczak Ernest, Janica Kordian, Jankowski Robert, Łada Mariusz, Łakomiak Paweł, Maciejczyk Tomasz, Nowak Piotr, Nowakowski Bogdan, Orlicki Tomasz, Pomietło Dariusz, Pytel Tomasz, Toma Adam, Wykręt Piotr, Zemła Marcin,

Technikum Mechaniczne klasa Vb, wychowawca: mgr Krystyna Chrapkiewicz
Czarnik Ryszard, Habos Iwona, Karolczyk Rafał, Kopka Tomasz, Leśniak Paweł, Mizera Brygida, Nowak Mirosław, Pacht Grzegorz, Płonka Ireneusz, Rokowski Kazimierz, Sordyl Mariusz, Tomaszewski Daniel, Zieliński Artur,

1994

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Kazimiera Rokowska
Andryszczak Marcin, Babik Andrzej, Boidoł Piotr, Biel Marek, Bodzek Janusz, Ćwiękała Tomasz, Domagała Piotr, Dyląg Artur, Gugulski Michał, Gwiżyński Marcin, Jodłowski Paweł, Kolber Rafał, Kopytko Krzysztof, Książek Tomasz, Matusiak Mariusz, Mrzygód Mariusz, Nalborczyk Krzysztof, Olczyk Andrzej, Owcarz Marcin, Pindel Marcin, Sitarz Waldemar, Siudek Tomasz, Sroka Artur, Szmalemberg Andrzej, Wołek Dariusz, Zdzienicki Michał, Zieliński Grzegorz,

Technikum Mechaniczne, klasa Vb, wychowawca: mgr Karolina Koczur-Tomiak
Bogunia Piotr, Janiak Katarzyna, Janusiewicz Piotr, Jurczak Piotr, Kolber Paweł, Korabik Krzysztof, Kubień Marcin, Kucharski Piotr, Kuźma Wioletta, Łysoń Wojciech, Majcherczyk Elżbieta, Marczyński Marcin, Mazgaj Robert, Mistygacz Ewa, Najbor Sylwia, Pałosz Marcin, Pasternak Sławomir, Pawłowski Marek, Plich Marcin, Ryczek Krystyna, Semikow Małgorzata, Smolarek Grzegorz, Sordyl Bettina, Walczak Tomasz, Walczak Wojciech, Wrona Sylwia, Ziarkowski Rafał, Żmudka Monika

1995

Technikum Mechaniczno-Elektroniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Robert Tracz
Berdychowski Grzegorz, Bury Artur, Chwieruta Grzegorz, Fryś Mirosław, Gibas Rafał, Góralczyk Grzegorz, Górkiewicz Tomasz, Gromotka Artur, Harnas Norbert, Koniarz Roman, Kudłacik Mirosław, Kudłacik Wojciech, Lik Mirosław, Marek Janusz, Miarka Mirosław, Mielecki Grzegorz, Molendowski Tomasz, Pałosz Patryk, Pieczarka Jerzy, Piekarczyk Tomasz, Prus Marcin, Prus Rafał, Rożek Robert, Sordyl Sławomir, Żuber Artur

Technikum Mechaniczno-Elektroniczne, klasa Vb, Wychowawca: mgr Otylia Jończy
Babiński Damian, Babiński Stanisław, Bajgrowicz Rafał, Kiszczak Aneta, Komendera Andrzej, Kukieła Teresa, Magiera Agnieszka, Majda Angela, Mazgaj Zbigniew, Micherda Katarzyna, Mikunda Mariusz, Moskwik Andrzej, Oboza Dariusz, Polak Jerzy, Sikora Grzegorz, Skupień Sebastian, Tomiczek Jarosław, Wieczorek Artur, Wróbel Stanisław, Zwieńczak Adam

1996

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr inż. Grażyna Gwoździewicz
Bański Mariusz, Borgosz Sebastian, Brzazgacz Krzysztof, Dudzik Daniel, Gawlik Tomasz, Hojny Sławomir, Kołodziejczyk Witold, Lechwar Jacek, Leśniak Bogdan, Madeja Marcin, Mazgaj Marcin, Najbor Zbigniew, Nowak Mariusz, Pabis Piotr, Penkala Marcin, Pietrzyk Andrzej, Pochłopień Krzysztof, Pytel Marek, Radwan Grzegorz, Słowik Andrzej, Sumera Jakub, Talar Grzegorz, Wiktor Sławomir, Wisła Norbert, Wykręt Grzegorz, Żernowski Andrzej

Technikum Mechaniczno Elektroniczne, Klasa Vb, wychowawca: mgr Stanisława Bizon
Bury Tomasz, Chowaniec Marcin, Goloch Marek, Kawaler Marcin, Lichański Wojciech, Lot Ryszard, Malec Mariusz, Marek Agnieszka, Nowak Iwona, Nowatorski Zbigniew, Piesko Monika, Polak Andrzej, Pytel Krzysztof, Pyrek Iwona, Ramza Agata, Szatan Paweł, Tupaj Mirosław, Wiercimak Marzena, Wrona Marcin, Wysogląd Andrzej, Zaborowski Krzysztof, Zając Maria, Zaremba Rafał, Zielińska Lucyna, Zieliński Janusz, Zmiertka Dariusz

1997

Technikum Mechaniczno-Elektroniczne, klasa Va/b wychowawca: mgr Agata Mularska
Boba Marek, Buda Wojciech, Cabak Krzysztof, Ćwiertka Rafał, Fryda Rafał, Gibadło Sebastian, Matejko Marek, Matejko Robert, Musiał Marcin, Paczyński Krzysztof, Płonka Zbigniew, Stanowski Sławomir, Wnęk Dominik, Bajgrowicz Grzegorz, Bizoń Magdalena, Bryzek Łukasz, Gibas Artur, Koczur Monika, Marek Katarzyna Technikum Mechaniczno-Elektroniczne, klasa Vc, wychowawca: mgr Piotr Stach Bizoń Bożena, Brzazgacz Marek, Falkowski Robert, Fudela Zbigniew, Gajczak Przemysław, Hrapkowicz Damian, Janeczko Adam, Kowalówka Mateusz, Krzyścin Grzegorz, Matyszkowicz Wojciech, Marcak Andrzej Marczyńska Grażyna, Micherda Janusz, Mrzygłód Sebastian, Nalborczyk Marcin, Niedziela Mariusz, Pułka Krzysztof, Semikow Janusz, Stanek Piotr, Sordyl Łukasz, Stachura Robert, Suski Artur, Synowie Marcin, Talik Andrzej, Wądrzyk Paweł, Wołek Małgorzata, Wysogląd Sambor

1998

Liceum Ekonomiczne, klasa IVe, wychowawczyni: mgr Małgorzata Latała
Adamczyk Aneta, Babińska Agnieszka, Bogunia Monika, Borek Ewelina, Buldończyk Katarzyna, Byrska Anna, Czechowska Monika, Elżbieciak Małgorzata, Gabryś Sylwia, Gruszeczka Renata, Habdas Edyta, Hałatek Renata, Homel Maciej, Irzyk Remigiusz, Jaworska Iwona, Kaleński Grzegorz, Krzysztoń Katarzyna, Kuźma Agnieszka, Mikołajek Aneta, Pacholski Rafał, Paśnik Tomasz, Ramęda Mariusz, Semik Grzegorz, Smolec Paweł, Sprynca Barbara, Stachura Anna, Stopyra Artur, Tyrkiel Anna, Walczak Agnieszka, Wojciechowska Aneta, Wojewodzic Dorota, Wojewodzic Paweł, Worecki Michał, Zawiła Bolesław,

Liceum Ekonomiczne, klasa IVf, wychowawczyni: mgr Bożena Polak
Bester Małgorzata, Bizoń Renata, Brańka Marta, Ćwiertnia Renata, Faber Joanna, Fiszerbrandt Żanna, Gal Agnieszka, Giełdoń Betata, Góra Katarzyna,.Hałat Iwona, Jackiewicz Dagmara, Kasperek Monika, Kudłacik Krystyna, Kwartnik Justyna, Lachendrowicz Monika, Majtyka Joanna, Mamcarczyk Małgorzata, Mikołajczyk Agnieszka, Mikuła Ewa, Nalborczyk Iwona, Nóżka Agata, Perlińska Katarzyna, Polak Renata, Pytel Magdalena, Rupik Ewa, Sądecka Elżbieta, Skomin Agnieszka, Styła Ewa, Targosz Agnieszka, Turek Izabella, Walczak Agnieszka, Wąsik Katarzyna, Wiśniewska Joanna, Wysogląd Urszula, Zając Izabella

Liceum Ekonomiczne, klasa IVg, wychowawczyni:mgr Ewa Flak
Bargiel Agnieszka, Bizoń Elżbieta, Bober Marzena, Chmiel Danuta, Gurdek Małgorzata, Kobielus Agnieszka, Kolber Sylwia, Korczak Monika, Martyniak Katarzyna, Mikluszka Marzena, Mikunda Ewa, Mikunda Renata, Miska Monika, Okręglicka Anna, Ormianin Katarzyna, Piekarczyk Małgorzata, Podgórny Aneta, Praciak Izabela, Rajda Anna, Ryłko Kamila, Siwek Barbara, Smaza Barbara, Snażyk Monika, Tobiasiewicz Anna, Walaszek Aneta, Wetula Anna, Wędrzyk Aneta, Wyroba Monika, Zadora Elżbieta, Zawiła Magdalena, Żywińska Barbara

Technikum Elektroniczne, kasa Vc, wychowawczyni: mgr Krystyna Chrapkiewicz
Adamus Tomasz, Babik Mariola, Borgosz Elżbieta, Bryndza Sylwia, Ćwiękała Przemysław, Gibas Mariusz, Graboń Łukasz, Guzdek Piotr, Herma Piotr, Jędras Rafał, Jończy Maciej, Jończy Magdalena, Kapela Wojciech, Kołodziejczyk Piotr, Kręgowska Joanna, Maj Agnieszka, Matlak Sławomir, Mleczak Mateusz, Młocek Klaudia, Mrowiec Szymon, Płonka Robert, Porzycki Maciej, Prorok Rafał, Pszczółka Rafał, Rusinek Rafał, Sabat Piotr, Sordyl Ryszard, Strączek Seweryn , Szmalenberg Marek, Toma Łukasz, Urbańczyk Krzysztof, Wądrzyk Krzysztof, Zaborowski Mariusz, Zieliński Przemysław

Technikum Elektroniczne, klasa Vd, wychowawca: mgr inż. Jerzy Zakrzewski
Babik Mateusz, Blajda Marcin, Bodzek Jarosław, Buda Marcin, Chowaniec Łukasz, Cibor Sebastian, Fąferko Sebastian , Grudzień Janusz, Hatala Zbigniew, Kądziołka Łukasz, Kiełczewski Rafał, Knapik Krzysztof, Kołodziejczyk Andrzej, Kudłacik Grzegorz, Kurasz Stanisław, Matlak Krzysztof, Matoga Grzegorz, Młocek Wojciech, Młynarczyk Krzysztof, Mydlarz Marek, Potempa Krzysztof, Prus Dawid, Putek Artur, Pytel Marcin, Romik Robert, Skupień Witold, Sporek Sebastian, Strzoda Łukasz, Talar Marcin, Walentek Marek, Wojewodzic Marek, Zadora Robert

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Adam Bizon
Bizoń Barbara, Gurdek Marcin, Hajost Zbigniew, Hałat Sławomir, Hebda Paweł, Jończy Katarzyna, Jura Krzysztof, Kolber Rafał, Komendera Michał, Korczak Ryszard , Łysoń Marcin, Malec Tomasz, Marczyński Łukasz, Mazgaj Agnieszka, Mikołajek Artur, Nadajczyk Maciej, Pałosz Przemysław, Sieja Artur, Sroka Rafał, Stokłosa Michał, Szymik Maciej, Talar Agnieszka, Wawak Arkadiusz, Wiktor Rafał, Wojewodzic Janusz, Zuśka Tomasz

1999

Technikum Mechaniczne Klasa 5a, wychowawczyni: mgr Stanisława Bizon
Adamus Grzegorz,Bajorski Bogusław, Bizoń Mariusz,Boba Tomasz, Jaskółka Dariusz, Jura Grzegorz, Kliś Grzegorz,Kramarz Paweł, Król Daniel, Królewska Katarzyna, Lurka Dawid, Małysa Marcin, Mikołajko Artur, Osowski Dariusz, Panek Bartłomiej, Pędziwiatr Zbigniew, Pikoń Artur, Pilch Paweł, Sordyl Maciej, Stańczak Michał, Ślanda Grzegorz, Widlarz Dominik, Wróbel Artur

Technikum Elektroniczne Klasa 5c, wychowawczyni: mgr Kazimiera Rokowska
Białow Grzegorz, Bury Łukasz, Chwierut Sławomir, Drąg Bogusław, Dybał Michał, Fryś Sławomir, Gałuszka Maciej, Górkiewicz Janusz, Grudzień Michał, Grzyb Przemysław, Jarnot Wojciech, Kamiński Mirosław, Kolber Barbara, Kurek Przemysław, Matyszkowicz Marek,Nowak Marcin, Pałosz Tomasz, Piegza Tomasz, Płonka Ziemowit, Polak Paweł, Polak Wiesław, Rusinek Marcin, Skowron Krzysztof, Snażyk Marcin, Sopicki Marcin, Sordyl Monika, Stuglik Paweł, Szczur Beniamin, Szwed Marcin, Ścigalski Patryk, Tomiczek Marcin, Walczak Marek, Widlarz Sławomir, Wojtaszewski Wojciech, Zadora Mariusz

Klasa 5d, wychowawczyni: mgr Karolina Koczur-Tomiak
Bryzek Radosław, Chmiel Bartosz, Ćwiertka Leszek, Dyba Dawid, Dyba Tomasz, Fryś Piotr, Fudela Sławomir, Góra Rafał, Góralczyk Janusz, Jamróz Krzysztof, Koczur Sebastian, Korczak Mariusz, Kosek Mirosław, Kreczmer Przemysław, Lenik Mateusz, Łysoń Rafał, Magiera Paweł, Masiuk Robert, Nowak Rafał, Paluch Tomasz, Panek Marcin, Płonka Paweł, Socha Stanisław, Srebrny Maciej, Stawowczyk Rafał, Surma Marek, Szczepaniak Robert, Śliwiński Łukasz, Twaróg Grzegorz, Unkiewicz Jacek, Walczak Zbigniew, Wisła Paweł, Wróbel Łukasz

Liceum Ekonomiczne Klasa 4e, wychowawczyni: mgr Irena Urbańczyk
Adamczyk Agnieszka, Banaś Grzegorz, Batek Łukasz, Bizoń Dorota, Bizoń Katarzyna, Bizoń Michał, Dudek Barbara, Górecka Marta, Jontecz Tomasz, Jużkiewicz Barbara, Kołodziejczyk Anna, Krzanak Rafał, Łysoń Iwona, Makuch Piotr, Marczyński Rafał, Mazgaj Maria, Moskwik Magdalena, Najduch Krzysztof, Ociepa Krystyna, Osowska Aneta, Pawlica Grzegorz, Siwek Łukasz, Smolec Krzysztof, Stańczyk Edyta, Styła Agata, Styła Mateusz, Świątek Marcin, Toka Marta, Trela Michał, Turek Paweł, Wiśniowski Marcin, Zacny Paweł, Zadora Aneta, Zając Agnieszka, Żur Agnieszka, Żywioł Rafał

Liceum Ekonomiczne Klasa 4f, wychowawczyni: mgr Zofia Brzagacz
Babińska Barbara, Bizoń Agata, Błasiak Anna, Bronowska Barbara, Brudny Agata, Caboń Joanna, Firlejczyk Alicja, Gawęda Jadwiga, Gazda Honorata, Hajost Barbara, Hereda Aneta, Holcman Anna, Jakubas Sylwia, Kasperek Agnieszka, Kocemba Monika, Komendera Agnieszka, Koniorczyk Agnieszka,Krawczyk Bożena, Kubik Magdalena, Magiera Aneta, Mamica Edyta, Miarka Joanna, Mielecka Małgorzata, Para Ewa, Paś Aneta, Rusinek Małgorzata, Sordyl Anna, Sordyl Justyna, Sordyl Katarzyna, Surówka Agnieszka, Szydłowska Wioletta, Udziela Teresa, Wandor Joanna, Witek Alicja, Wojtaszek Monika, Wojtyła Monika, Wójcik Sylwia, Wróbel Małgorzata

Liceum Ekonomiczne Klasa 4g, wychowawczyni : mgr Jolanta Nowak
Drobek Sabina, Drobisz Renata, Drosińska Iwona, Dyduch Aneta, Guzdek Małgorzata, Janosik Monika, Kardasz Agnieszka, Kliś Anna, Kołodziejczyk Iwona, Kwarciak Sabina, Lachendro Dorota, Łysoń Marta, Łysoń Monika, Marczyńska Joanna, Matejko Anna, Migdałek Monika, Młodzik Ewa, Moskała Joanna, Mrzygłód Agnieszka, Mrzygłód Katarzyna, Najbor Agnieszka, Osowska Anna, Pabian Anna, Płonka Agnieszka, Pytel Marzena, Radwan Jadwiga, Rajda Iwona, Rygał Agnieszka, Smolec Anna, Spyrka Małgorzata, Stępak Anna, Szopa Anna, Urbańczyk Wioletta, Woźna Barbara, Wójtowicz Małgorzata, Zaremba Katarzyna

Liceum Ekonomiczne Klasa 4h, wychowawczyni: mgr Bożena Polak
Babińska Aleksandra, Babińska Anna, Banaś Magdalena, Bizoń Bogumiła, Buda Ewa, Bury Joanna, Góralczyk Sylwia, Kaleńska Anna, Kasperek Alicja, Knapik Beata, Kocia Katarzyna, Kołodziejczyk Izabella, Kryjak Iwona, Kuś Jolanta, Kuźma Ewa, Łysoń Monika, Łysoń Renata, Machaczek Marzena, Mider Beata, Miśkowiec Monika, Mitoraj Barbara, Nalborczyk Agnieszka, Nowak Agnieszka, Nowak Lucyna, Pilch Anna, Potoczny Monika, Przewoźniak Dorota, Sordyl Monika, Szablewska Marta, Tomala Joanna, Wojtala Ewelina, Wróbel Katarzyna, Zając Ewelina, Zawada Dorota

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza