Absolwenci z lat 1980-1989

Kategoria: Absolwenci z lat 1980-1989 Opublikowano: czwartek, 21, styczeń 2016
1980

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Otylia Jończy
Bańkowski Krzysztof, Buda Stefan, Cibor Krzysztof, Ćwiertka Danuta, Duda Grażyna, Dziedzic Anna, Gawęda Krzysztof, Gieruszczak Róża, Jędryka Jarosław, Jura Jerzy, Kiznar Wiesław, Kolec Henryk, Kołodziejczyk Piotr, Król Marcin, Króliczek Marek, Kuc Józef, Kuś Jerzy, Magiera Paweł, Matusiak Stanisław, Pałaszewski Paweł, Płonka Hieronim, Polak Mirosław, Rajda Krystyna, Socała Mirosław, Sordyl Ewa, Sordyl Krystyna, Sordyl Zbigniew, Stochel Marek, Stuglik Seweryn, Szostak Wiesława, Szymczyk Anna, Targosz Aleksandra, Turek Jan, Woźniak Paweł.

Technikum Mechaniczne, kl. Vb, wychowawca: mgr Krystyna Korbut-Płonka
Bąk Maciej, Bizoń Andrzej, Bizoń Barbara, Bury Krzysztof, Bury Zofia, Burzej Małgorzata, Dryjak Jacek, Dubaj Janusz, Dura Robert, Gawęda Wiesław, Guzdek Bogusława, Jończy Lidia, Kensiak Jerzy, Knapek Bogdan, Kołodziejczyk Kazimierz, Korzeniowski Zygmunt, Kozioł Małgorzata, Kryń Marek, Kudłacik Andrzej, Marek Władysława, Mrzygłód Mirosław, Niemczyk Krystyna, Peszek Małgorzata, Pikoń Włodzimierz, Przeciszowski Janusz, Przystał Wiesława, Ramza Małgorzata, Rychter Jerzy, Sala Grażyna, Skowroński Krzysztof, Targasz Maria, Tomiak Krzysztof, Wojewodzic Zbigniew, Wrona Marek, Wróbel Stanisław

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, IIIA, opiekun: mgr Otylia Jończy
Czesław Jarek, Jończy Zenon, Kołaczyk Grażyna, Lupa Bogdan, Pająk Bogdan, Piwowarczyk Leszek, Płonka Tadeusz, Rusinek Jan, Sztuka Bogumiła, Zieliński Czesław, Żaloudik Bogusław, Ćwiertka Ewa, Jura Zbigniew, Kubik Barbara, Łysoń Halina, Mieszczak Agata, Zisper Edward

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, III B, opiekun: Czesław Chmiel
Baczyńska Maria, Buda Józef, Gruszczyński Ryszard, Hornik Franciszek, Jakubowski Jan, Kilian Zdzisław, Kojder Urszula, Koczur Krzysztof, Kudela Mirosław, Markiewicz Ryszard, Matlak Józef, Ochmanek Józef, Pasternak Irena, Paszewski Zdzisław, Stuglik Bogusław, Szemik Stanisław, Sztuka Tadeusz, Talar Zbigniew, Biczak Stanisław, Bik Ryszard, Bogdanik Zbigniew, Jankowski Henryk, Mularczyk Stanisław, Kądziołka Jan, Penkala Franciszek, Zwidowski Leszek

1981

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Helena Smaza
Bednarczyk Stanisław, Buksa Janusz, Bury Marian, Dziadecki Jerzy, Dźwigoń Adam, Gałuszka Bogdan, Gieruszczak Antoni, Górkiewicz Krystyna, Kawczak Andrzej, Klimczuk Andrzej, Kłaput Elżbieta, Kłusek Jolanta, Koniarz Danuta, Kowalski Andrzej, Kuśnierz Elżbieta, Łokaj Andrzej, Łysoń Krzysztof, Migdałek Andrzej, Palkij Andrzej, Pawlikowski Marek, Pietruszek Krzysztof, Piwowarski Stanisław, Płonka Jan, Polak Andrzej, Rajda Janusz, Rusinek Marek, Saferna Józef, Skowron Jadwiga, Szemik Krzysztof, Talar Wiktor, Tyrybon Anna, Wacięga Krystyna, Węgrzyn Jacek, Wiercimak Teresa, Wnęczak Maria, Wojewodzie Wiesław

Technikum Mechaniczne, klasa Vb, wychowawca: mgr Stanisława Bizon
Bąk Alfreda, Czopek Krzysztof, Drabczyk Krzysztof, Grochel Andrzej, Guzdek Grażyna, Kegel Andrzej, Kłodowiski Adam, Kobiałka Wiesław, Kolber Kazimierz, Kolber Zbigniew, Kreska Grzegorz, Krolz Zbigniew, Kudłacik Małgorzata, Kurek Małgorzata, Magiera Tadeusz, Matejko Renata, Naglik Józef, Pietraszek Andrzej, Płonka Małgorzata, Sopicki Władysław, Sordyl Bogusława, Ściga Bolesław, Walczak Franciszek, Wielgosz Kazimierz, Wiktorczyk Małgorzata, Winiarska Krystyna, Włoch Jan, Wójcikiewicz Kazimierz, Wróbel Lucyna, Wróbel Urszula, Żabiński Czesław, Żydek Andrzej, Żywioł Andrzej

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, klasa IIIa, wychowawca: inż. Tadeusz Tomiak
Bizoń Zbigniew, Górkiewicz Olgierd, Kierczak Józef, Kolber Janusz, Korzeniowski Józef, Mazgaj Janusz, Uzar Jan, Walus Jadwiga, Wrona Artur, Zielińska Stefania, Bury Teofil, Graca Irena, Chruszcz Adam, Koczur Bogusław, Oboza Barbara, Pasterak Stanisław, Piesko Józefa, Pławna Maria, Siwiec Stanisław, Żabiński Tadeusz

Technikum Mechaniczne, klasa IIIb, Opiekun: Czesław Chmiel
Augustyniak Elżbieta, Bury Urszula, Chrapek Józef, Dziedzic Teresa, Gajczak Bożena, Gawęda Krystyna, Hałat Jan, Juraszek Maciej, Kaczmarczyk Maria, Kolber Janusz, Kołodziejczyk Jerzy, Koreleczka Ryszard, Magiera Ryszard, Marczyński Andrzej, Maślanka Danuta, Mazgaj Janusz, Mrzygłód Wiesław, Naglik Halina, Płonka Ryszard, Rajda Bogusława, Rupik Urszula, Snażyk Bogdan, Sordyl Leszek, Żabiński Tadeusz, Pietraszek Lilianna, Wróbel Maria, Galas Zbigniew

1982

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: inż. Andrzej Iwaniec
Bizoń Danuta, Bogacz Ewa, Bryndza Mateusz, Bury Małgorzata, Czechowski Krzysztof, Fryś Danuta, Gąsiorek Wiesław, Goszczycki Andrzej, Jakubowski Stefan, Jamróz Wojciech, Jarzyna Paweł, Kurdziel Mirosław, Machander Marek, Matug Stanisław, Mizera Grzegorz, Moskała Władysław, Mydlarz Józef, Nowak Marek, Okręglicki Przemysław, Paleczny Robert, Piekiełko Krystyna, Piesko Aleksandra, Polak Marek, Polak Mirosław, Sordyl Janusz, Stuglik Janusz, Stuglik Sławomir, Targosz Jacek, Wiktor Janusz, Wysogląd Janusz, Zacny Piotr, Zawarus Marian, Żydek Andrzej

Technikum Mechaniczne, klasa Vb, wychowawca: mgr inż. Alicja Konieczna
Amrozi Artur, Bizoń Halina, Buchała Anna, Buda Dorota, Gałuszka Krzysztof, Guzdek Małgorzata, Homel Piotr, Kierczak Grzegorz, Kubiński Stanisław, Lipowski Eugeniusz, Kuźma Jan, Merta Zbigniew, Migdałek Andrzej, Mrozik Jarosław, Niziński Henryk, Nosek Jolanta, Nowak Piotr, Prystacki Tadeusz, Rajda Jerzy, Rokowski Mirosław, Ryłko Andrzej, Skóbel Zbigniew, Smaza Renata, Urban Marek, Wajdzik Tadeusz, Wiercimak Elżbieta, Wiktor Danuta

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, kl. III a, Opiekun: ..........
Adamus Tadeusz, Długosz Magdalena, Guzdek Tadeusz, Marczyński Władysław, Płonka Marek, Sajdak Zbigniew, Żydek Damian, Graca Andrzej, Janicki Stanisław, Łysoń Marek, Ochmanek Antoni, Malanowska Janina, Sordyl Bogdan, Sordyl Bronisław, Zaremba Maciej, Zaremba Maria, Cieślik Andrzej

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, kl. III b, Opiekun: Czesław Chmiel
Gałuszka Krzysztof, Gawęda Janusz, Grzesło Bogumiła, Góra Piotr, Gwoździewicz Grażyna, Kasperek Stanisław, Kierczak Henryk, Kiszczak Jadwiga, Kołaczek Zbigniew, Młodzik Bożena, Ćwiertka Henryka, Ortman Piotr, Smaza Zdzisław, Sordyl Maria

1983

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Marek Płonka
Adamczyk Andrzej, Bizoń Alina, Chochowski Henryk, Gajczak Jerzy, Gałosz Mirosław, Gawenda Ryszard, Grabowski Zbigniew, Jekiełek Mirosław, Karamańska Maria, Kardaś Piotr, Kiznar Jadwiga, Król Maria, Krupnik Zbigniew, Kubik Katarzyna, Kuc Henryk, Legut Zofia, Łyczak Wiesław, Matyjasik Janusz, Miler Zbigniew, Mizera Janusz, Mrzygód Maria, Niemczyk Stanisław, Ozaist Marek, Pietruszek Henryk, Pszczółka Krzysztof, Rodak Marcel, Różkowicz Grzegorz, Saferna Danuta, Szczypiór Jan, Świątek Zbigniew, Trojak Anna, Wieroński Tadeusz, Wybituła Leszek, Zawadzki Kazimierz.

Technikum Mechaniczne klasa Vb, wychowawca: mgr Krystyna Chrapkiewicz
Adamczyk Bogdan, Adamus Adam, Adamus Tomasz, Bajorski Bogusław, Belak Paweł, Bester Andrzej, Białczyk Halina, Bizoń Mieczysław, Dźwigoń Stanisław, Gawęda Helena, Gąsiorek Jacek, Hrapkowicz Mirosław, Kliś Edward, Kuś Robert, Lipowski Stanisław, Malcer Jarosław, Matusiak Jerzy, Mieszczak Andrzej, Mroczkowska Mariola, Nowak Marek, Oboza Barbara, Paterak Stanisław, Pawlikowska Elżbieta, Pękala Stanisław, Pilarska Ewa, Potempa Barbara, Rokowski Bogdan, Rzycka Dorota, Smaza Ewa, Smolec Józef, Stuglik Zdzisław, Talaga Jan, Urbański Marek, Węgrzyn Bogdan, Winiarska Jolanta, Zięba Józef

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, kl. III, Opiekun: ..........

Specjalność: Obróbka skrawaniem
Bizoń Maria, Bizoń Zdzisław, Ćwiertnia Ryszard, Gancarczyk Mirosław, Gieruszczak Barbara, Komendera Bogumiła, Magiera Dorota, Paździora Jacek, Pękala Józef, Płonka Jolanta, Rajda Paweł, Żmija Ryszard, Belak Piotr, Pawełek Jerzy

Specjalność: Budowa silników
Buda Zdzisław, Buldończyk Krzysztof, Kaczmarczyk Andrzej, Mikuła Andrzej, Pękala Andrzej, Piętka Mirosław, Pustelnik Andrzej, Ryczek Wacław, Wyrwiak Jerzy, Żak Zbigniew, Sordyl Edmund

1984

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Kazimiera Rokowska
Adamczyk Adam, Foryś Dariusz, Jurek Marek, Komendera Rafał, Kozioł Paweł, Kręcioch Anna?, Krupnik Piotr, Magiera Janusz, Malinka Czesław, Marek Zbigniew, Matura Jerzy, Mazgaj Edward, Mieszczak Renata, Mizera Zygmunt, Mrzygłód Krzysztof, Nowak Łukasz, Ogorzały Michał, Rajda Aleksandra, Rokowska Elżbieta, Ryczko Tadeusz, Socała Jerzy, Stańczak Jarosław, Stochel Paweł Stuglik Bogusława, Szemik Dariusz, Sztuka Krzysztof, Targosz Sławomir, Uroda Dariusz, Walusiak Wojciech, Wądolny Marek, Wójcik Krzysztof

Technikum Mechaniczne, klasa Vb, wychowawca: mgr Karolina Koczur-Tomiak
Adamus Krzysztof, Burek Lucyna, Drąg Cezary, Grabowski Mirosław, Jędras Jadwiga, Kolasa Zbigniew, Krzemiński Robert, Kudłacik Jan, Magiera Mirosław, Matkowski Ireneusz, Mazur Henryk, Mrołek Stanisław , Pietrusa Jerzy, Pietrusiak Piotr, Pilarski Andrzej, Rogala Jacek, Rychter Piotr, Sala Elżbieta, Słaby Anna, Smolec Wiesław, Sordyl Józef, Sordyl Leszek, Tomiczek Krystyna, Walasek Bogumiła, Wienański Marek, Żywioł Maciej

1985

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Krystyna Korbut-Płonka
Cinal Stanisław, Daczyński Dariusz, Ficek Dariusz, Gołda Sławomir, Gondko Jacek, Gumulak Zenon, Homel Zbigniew, Hutny Dariusz, Kędzia Stanisław, Kolber Jacek, Kołaczyk Paweł,Krupnik Edward, Lachendro Urszula, Mazgaj Andrzej, Miodoński Rafał, Niemczyk Zbigniew, Piórkowski Robert, Rudzki Ryszard, Sadlik Sławomir, Sikorska Agata, Stanek Janusz, Stypuła Jacek, Tracz Robert, Urban Waldemar, Wykręt Jerzy

Technikum Mechaniczne, klasa Vb, wychowawca: mgr Otylia Jończy
Babik Jan, Bochenek Tadeusz, Burzej Janusz, Chrapkiewicz Andrzej, Chruszcz Marek, Duda Małgorzata, Gałuszko Zofia, Guzdek Janusz, Jekiełek Dorota, Karcz Janusz, Koczur Jerzy, Lubas Lucjan, Łysoń Andrzej, Maciejczyk Henryk, Mikołajko Ryszard, Miksa Paweł, Nalborczyk Jarosław, Olejniczak Stanisław, Sordyl Adam, Wawak Bogusława, Wrona Kornel

1986

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Smaza Helena
Bargiel Paweł, Bury Beata, Chrapkiewicz Jerzy, Cycoń Jarosław, Czepiec Grzegorz, Dyrcz Cezary, Gaik Jacek, Głogowski Jacek, Jabcoń Jerzy, Jończy Tomasz, Kaczmarczyk Piotr, Młocek Andrzej, Sajdak Maria, Pieczara Krzysztof, Sędziak Tomasz, Zaręba Jarosław, Zawiła Leszek, Zwierzchowski Robert

Technikum Mechaniczne, klasa Vb, wychowawca: mgr Stanisława Bizon
Adamczy Krzysztof, Babiński Janusz, Bielec Bronisław, Burek Beata, Gibas Mirosław, Kierczak Tadeusz, Klameczko Andrzej, Kudłacik Krzysztof, Leśniak Edward, Mamica Dariusz, Plaszczak Beata, Płonka Krzysztof, Smolik Beata, Sordyl Mariusz, Ślesak Józef, Tomiczek Karol, Wiercimak Wojciech, Woźniak Barbara

1987

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: inż. Iwaniec Andrzej
Biłko Jacek, Bogunia Krzysztof, Borowiec Wojciech, Fąferko Tomasz, Gabrysiak Ireneusz, Gacek Marcin, Kamiński Jacek, Maryon Zbigniew, Miłkowski Ryszard, Mocniak Piotr, Pastuszko Zbigniew, Pelczar Marek, Pikoń Grzegorz, Seczyński Paweł, Spuła Janusz, Szemik Mirosław, Wojewodzic Marek, Woźniak Jarosław

Bizon Lucyna, Bury Agata, Ćwiertnia Artur, Guzdek Elżbieta, Krupnik Paweł, Krzyścin Dorota, Kuźniar Rafał, Luszczki Iwona, Marek Dariusz, Miler Beata, Rusinek Dariusz, Siwek Ryszard, Stawowy Renata, Tomiczek Barbara, Wykręt Jarosław, Zacny Leszek, Zaremba Ewa, Fryś Jacek

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, klasa 3, opiekun: mgr Kazimiera Rokowska
Halama Zdzisław, Leśniak Krzysztof, Madyda Marek, Magiera Marek, Master Stanisław, Matyszkowicz Grzegorz, Nalborczyk Jacek, Ogiegło Paweł, Sajdak Andrzej, Tomaszkiewicz Zbigniew, Wójcicki Roman, Wykręt Krzysztof, Zając Piotr

1988

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Józef Chmiel
Dyrcz Dariusz, Grzeszkowicz Bogumił, Gwóźdź Marek, Hruby Zbigniew, Jargus Mirosław, Kocemba Rafał, Korczyński Robert, Kozik Jacek, Malina Jacek, Mrzygłód Janusz, Pawiński Paweł, Polak Paweł, Płonka Andrzej, Pochała Robert, Potempa Janusz, Rojek Robert, Smaza Grzegorz, Szarek Wojciech, Talaga Dariusz, Toma Dariusz

Technikum Mechaniczne, klasa Vb, wychowawca: mgr Krystyna Chrapkiewicz
Chlebowski Mirosław, Cholewa Andrzej, Dziedzic Danuta, Habas Zbigniew, Klapka Grzegorz, Kijak Barbara, Kolber Jolanta, Mistygacz Robert, Młynarczyk Iwona, Mrzygłód Mirosław, Muzolf Ryszard, Niedziela Bogdan, Pachała Beata, Piernik Grażyna, Przystał Jarosław, Rychel Rafał, Sordyl Andrzej, Swakoń Marek, Szamańska Jadwiga, Szczelina Piotr, Syty Zbigniew, Zaremba Paweł, Zontek Jan.

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, III, opiekun: brak banych
Błasiak Bogusław, Gawenda Bogdan, Góralczyk Jan, Grajny Adam, Jończy Rafał, Kołaczek Zbigniew, Komendera Janusz, Kudłacik Marek, Mazgaj Ryszard, Pytel Adam, Walczak Marek, Zacny Jarosław.

1989

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Karolina Koczur-Tomiak
Biela Bogdan, Bizoń Tomasz, Brańka Sławomir, Gzela Piotr, Janusik Ireneusz, Jasiński Bartosz, Kamuda Piotr, Kolber Jacek, Kordek Krzysztof, Najbor Mariusz, Obtułowicz Paweł, Pieronkiewicz Jacek, Płonka Jacek, Prus Andrzej, Pomietło Sławomir, Putek Damian, Rokowski Marek, Skóbel Andrzej, Stańczak Zdzisław, Szczepański Piotr, Turek Sebastian, Urbańczyk Tomasz, Zięba Gabriel, Żakowski Rafał.

Technikum Mechaniczne, klasa Vb, wychowawca: mgr Kazimiera Rokowska
Chrapkiewicz Alicja, Cyganik Robert, Gałosz Piotr, Gancarczyk Stanisław, Gnutek Ireneusz, Kozik Jacek, Kudłacik Paweł, Małecki Bogdan, Nowak Artur, Nowak Tomasz, Piekarski Sławomir, Rachował Artur, Roman Robert, Rusin Janusz, Saferna Jarosław, Sikora Mirosław, Smaza Mariusz, Wądrzyk Janusz, Wesołowski Ryszard, Zieliński Jerzy.

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, Klasa III, opiekun klasy: brak danych
Babiński Paweł, Bryzek Antoni, Celej Marek, Dziedzic Wojciech, Fluder Andrzej, Góral Grzegorz, Guzdek Bogusław, Machander Jerzy, Mróz Piotr, Nędza Andrzej, Oczkowski Krzysztof, Rychter Wiesław, Wójs Janusz, Rutkowski Mariola, Żurek Bogdan, Rajda Paweł.

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza