Absolwenci z lat 1970-1979

Kategoria: Absolwenci z lat 1970-1979 Opublikowano: czwartek, 21, styczeń 2016
1970

Technikum Mechaniczne, klasa V, wychowawca: mgr Bolesław Górak
Bielec Tadeusz, Brzazgacz Józef, Cibor Józef, Dziubczyk Miczał, Filary Krzysztof, Górski Edward, Jakubowski Zbigniew, Karelus Edward, Kasperek Maria, Koczur Anna, Korbel Jan, Kudłacik Władysław, Kulig Ewa, Lot Urszula, Małecki Antoni, Marczyński Krzysztof, Matlak Adam, Mrzygłód Józef, Nowak Leszek, Piątek Wiesław, Polak Kazimiera, Polak Szczepan, Respondek Stanisław, Rodewald Bogdan, Rubinek Marian, Sakrejda Andrzej, Smaza Paweł, Smaza Stefan, Srebrny Henryk, Swakoń Barbara, Szlagor Jan, Sztafa Wiesław, Talar Tadeusz, Trojak Tadeusz, Tytko Stefan, Wojtaszewski Józef, Wójcik Andrzej, Wróbel Kazimierz.

Technikum dla Pracujących przy WSW, klasa 3, Opiekun: b/d
Adamus Stanisław, Baran Ryszard, Ćwiertka Wiesław, Duda Andrzej, Gasidło Kazimierz, Kalerus Alfred, Koczur Andrzej, Kołodziejczyk Maria, Końkowski Ryszard, Krupnik Adam, Lichański Antoni, Mamica Andrzej, Małysiak Tadeusz, Mrzygłód Tadeusz, Mikołajek Edward, Matyszkowicz Henryk, Nowak Krystyna, Nalborczyk Kazimierz, Pabiś Jan, Polak Franciszek, Pszczółka Jerzy, Radwan Eugeniusz, Rokowski Stanisław, Saferna Jerzy, Skorupa Henryk, Skowron Stanisław, Wiercimak Anna, Wiercimak Józef, Witkowski Stanisław, Wróbel Tomasz, Zawojska Janina, Żurek Włodzimierz, Wadowski Jan.

1971

Technikum Mechaniczne, klasa 5, wychowawca: mgr, inż. Zdzisław Gieruszczak
Babik Maria, Bartnicki Henryk, Biela Jerzy, Bogdalczyk Tadeusz, Cinal Czesław, Ćwiertka Grażyna, Czyżowski Jan, Dwojak Henryk, Dybał Paweł, Gałuszka Elżbieta, Gołba Stanisława, Graca Łucja, Harnas Piotr, Homel Adam, Jajkiewicz Edward, Kapela Jan, Klimek Kazimierz, Kubień Zbigniew, Matlak Maria, Mokwa Krzysztof, Pawiński Waldemar, Potempa Anna, Prus Zdzisław, Przestrzelska Zofia, Rajda Roman, Rokowski Wiesław, Rygał Janusz, Smreczyński Krzysztof, Szemik Jacek, Toma Zbigniew, Trojak Stanisław, Walczak Jan, Walusiak Ryszard, Warchoł Zdzisław, Wiktor Mieczysław, Wykręt Zofia, Zacny Jan, Zacny Zofia, Zaręba Stefan.

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, klasa 3a, opiekun: inż. Tadeusz Tomiak
Babiński Henryk, Chrapek Eugeniusz, Drewniany Stanisław, Gałuszka Stanisław, Kliś Monika, Kłapyta Józef, Kocemba Jan, Kosycarz Andrzej, Konik Jan, Lisicki Jan, Magiera Władysław, Matusiak Antoni, Młocek Julian, Mrzygłód Edward, Odrobina Ludwik, Prus Bolesław, Sopicki Tadeusz, Szymocha Ryszard, Szymonek Danuta, Szopiński Andrzej, Warchoł Maria, Wcisło Stanisław, Wójciewicz Andrzej, Wróbel Marian, Zieliński Mieczysław.

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, klasa 3b, opiekun: mgr inż. Ryszard Synowiecki
Boba Eugeniusz, Bury Józef, Burzyńska Józefa, Cabak Bogusław, Firczyk Andrzej, Gunia Adam, Hałat Kazimierz, Kachel Jan, Kierpiec Edward, Koczur Andrzej, Kudłacik Jerzy, Leja Bolesław, Lichański Edward, Ligus Kazimierz, Miodoński Stefan, Mrzygłód Tadeusz, Pabiś Maria, Pasternak Jan, Pietyra Stanisław, Praciak Roman, Ramult Gerard, Szafran Władysław, Tomaszek Henryk, Zemła Zdzisław.

1972

Technikum Mechaniczne klasa V, Wychowawca: mgr inż. Alicja Konieczna
Borgosz Maria, Buda Andrzej, Gawryluk Edward, Graca Maria, Guzdek Wiesław, Kasperkiewicz Józefa, Koczur Krystyna, Kołaczek Jan, Kołodziejczyk Stanisława, Komendera Józef, Kosar Bogusław, Księżyk Aleksander, Luranc Urszula, Łabowicz Leokadia, Mazgaj Zeokadia, Mironowicz Anna, Mrawczyński Jan, Nawrot Stanisław, Nycz Ewa, Pysz Stanisław, Sznabel Henryka, Szlagor Marek, Sordyl Anna, Tomiak Andrzej, Tomiak Leszek, Wieroński Adam, Waluś Stanisława, Wojtala Jerzy, Zacny Andrzej

Technikum Mechaniczne dla pracujących, klasa IIIa, opiekun: inż. Tadeusz Tomiak
Bargieł Adam, Borgosz Stanisław, Chrapkiewicz Franciszek, Dyrcz Eugeniusz, Jakubowski Kazimierz, Markielowski Marian, Munio Wiesław, Pabiś Józef, Paluch Jan, Pęczek Mieczysław, Pietruszka Stanisław, Raczek Czesław, Rajda Piotr, Ramenda Marian, Ryba Bolesław, Słowik Jan, Smaza Adam, Sośniecki Józef, Stuglik Adolf, Susfał Marian, Szczur Józef, Szlagor Grażyna, Widlarz Józef, Wojewodzic Kazimierz, Wykręt Barbara, Żabiński Stanisław, Graca Władysława

1973

Technikum Mechaniczne, klasa V, wychowawca: mgr Edward Walusiak
Antecka Maria, Babik Małgorzata, Bizoń Maria, Błasiak Kazimierz, Buszydlik Adam, Bylica Ryszard, Dąbrowska Stanisława, Jonłecz Adam, Kierczak Wiesław, Koczur Jerzy, Korbel Marek, Kramarz Krzysztof, Kreczmer Jan, Kryń Stanisław, Kurek Kazimiera, Machaczka Halina, Marek Jan, Niedziółka Janina, Praciak Maria, Prus Władysław, Przybyłowicz Zbigniew, Pustelnik Waldemar, Rokowski Jacek, Sikora Danuta, Sordyl Jan, Sordyl Maria, Sordyl Teresa, Walusiak Andrzej, Wetula Anna, Wojewodzie Andrzej, Zając Kazimierz, Zielinski Janusz, Żywioł Adam

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, klasa III, opiekun inż. Marian Polak
Biernacki Henryk, Bizoń Kazimierz, Buda Bronisława, Cieciak Stanisław, Galas Janina, Jończy Maria, Kamiński Stanisław, Kowalska Maria, Kraińska Maria, Łysoń Danuta, Marek Leon, Mazgaj Henryka, Młocek Aleksandra, Moskwik Stanisława, Noszka Józef, Ociepa Zofia, Panek Jan, Paszewski Henryk, Rajda Roman, Rams Lidia, Sabuda Wiesława, Sikora Stanisława, Smaza Barbara, Sobaniec Józef, Sokołowska Maria, Szafrański Józef, Szatan Stanisław, Smaza Maria, Wandor Mieczysław, Wróbel Zdzisław, Zaborowska Jadwiga, Buchała Michał, Cibor Kazimierz, Ćwiertnia Emil, Graca Stanisław, Małysz Władysław, Mazgaj Stefan, Młynarczyk Mieczysław, Nowak Antoni, Pasternak Kazimierz, Pietras Marian, Pabis Józef, Rajda Kazimierz, Semik Jan, Skrzypek Wiesław, Ziembla Józef

1974

Technikum Mechaniczne, klasa V, wychowawca: mgr Zofia Stach
Adamus Andrzej, Barszczewska Krystyna, Bizoń Danuta, Borgosz Anna, Gałuszka Jadwiga, Górecki Adam, Guzek Jadwiga, Gwoździewicz Marian, Janiczak Krzysztof, Koczur Michał, Koczur Włodzimierz, Komendera Eugeniusz, Kudłacik Anna, Kuźniar Janusz, Lempart Wiesława, Maryon Stanisław, Młynarczyk Janina, Mrawczyński Mieczysław, Niemczyk Adam, Nowak Paweł, Pabiś Janusz, Pająk Maria, Rajda Czesław, Skrętkowicz Maria, Słabiszewska Krystyna, Tkacz Włodzimierz, Uroda Józef, Walczak Józefa, Wawro Bogusław, Winiarska Barbara, Wrona Halina, Wróbel Jerzy, Zaborowska Jolanta, Zacny Janusz, Zaręba Jadwiga, Zwinczak Jan, Żabiński Władysław, Żurek Jerzy, Żydek Błażej

Technikum Mechaniczno-Ekonomiczne, opiekun: b/d
Byrski Franciszek, Karcz Czesław, Kierczak Stanisław, Krzywda Czesław, Lach Marian, Łyso Stanisław, Maciejczyk Jan, Oboza Marian, Ogiegło Jerzy, Osowski Antoni, Praciak Jan, Studzik Tadeusz, Tlała Andrzej, Wawro Emil, Węgrzyn Jan, Zaborowski Ludwik, Ciecia Stanisław, Stuglik Adolf, Szafrański Józef

1975

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Otylia Jończy
Babik Jerzy, Babiński Bogdan, Brożyna Piotr, Buda Władysław, Chochowski Zbigniew, Czuba Marek, Gawęda Kazimierz, Hałat Adam, Janik Henryk, Jura Adam, Kapela Wiesław, Kasperek Władysław, Kudłacik Roman, Kużma Jan, Lachendro Bogusław, Lachendro Leszek, Lazarowicz Jerzy, Legut Jerzy, Mazgaj Stanisław, Michali Józef, Pietras Jan, Plac Stanisław, Powroźnik Kazimierz, Ptak Piotr, Sikora Stanisław, Skrzyński Juliusz, Słaby Leszek, Smaza Janusz, Smreczyński Tadeusz, Socała Julian, Sordyl Bronisław, Szłapa Józef, Sztuka Marek, Witkowski Jan, Zuśka Krzysztof

Technikum Mechaniczne, klasa V, wychowawca: mgr Krystyna Korbut-Płonka
Adamczyk Irena, Adamus Jerzy, Babińska Danuta, Bizoń Jan, Buda Ryszard, Buda Teresa, Burzyński Władysław, Byrski Adam, Chmiel Jadwiga, Cichoń Danuta, Dybał Maria, Fujak Halina, Góra Urszula, Grygny Marian, Jakubowska Zofia, Kozieł Jerzy, Legień Andrzej, Leśniak Wanda, Lisicka Jadwiga, Mastek Urszula, Mrzygłód Bogusława, Nowak Teofil, Oboza Urszula, Osowski Wiesław, Pabiś Mieczysław, Pikoń Jerzy, Socała Maria, Sordyl Władysław, Srebrny Jan, Talar Bernadeta, Walusiak Kazimierz, Wróbel Maria, Zwinczak Irena, Żydek Mateusz

Technikum Mechaniczne, klasa IV, opiekun: inż. Tadeusz Tomiak
Brandys Tadeusz, Cebula Kazimierz, Celej Maria, Chilijski Wiesław, Chowaniak Maria, Dąbrowski Wiesław, Dwornik Andrzej, Groń Jadwiga, Gwizdalski Zbigniew, Hyrkiel Stefania, Jakubowski Stanisław, Janik Teresa, Jochimczyk Andrzej, Kaziukonis Tadeusz, Kasperkiewicz Krystyna, Kolber Jan, Kolber Marek, Król Ryszard, Laszczak Zofia, Lisak Edward, Łysoń Andrzej, Łysoń Jan, Masiuk Zdzisław, Matyszkowicz Madej, Micherda Krystyna, Mrzygłód Jan, Naumiuk Andrzej, Sołtysek Leopold, Studnicki Bogusław, Szymala Zbigniew, Urbaniak Leszek, Wenda Barbara, Zając Anna, Zając Janina

1976

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Guenther Berndsen
Adamus Bogdan, Buda Jadwiga, Byrska Lucyna, Gajda Krystyna, Gałuszka Aleksandra, Guzik Jan, Koczur Jacek, Krupa Danuta, Kukuła Czesław, Lach Stanisław, Lachendro Renata, Maciejczyk Krystyna, Malik Danuta, Matusiak Danuta, Miarka Teresa, Mikołajek Barbara, Mrzygłód Zbigniew, Mrzyk Wanda, Niemczyk Halina, Oboza Aleksander, Oboza Andrzej, Pażdzior Irena, Pikoń Barbara, Pikoń Maria, Polak Małgorzata, Pułka Danuta, Prus Teresa, Rokowski Piotr, Rusinek Jadwiga, Rygał Halina, Sordyl Ryszard, Stanek Jan, Talar Janusz, Turek Paweł, Wojewodzic Jerzy, Wysmołek Elżbieta, Wysogląd Piotr, Zaremba Jacek, Zoń Jerzy

Technikum Mechaniczne, klasa Vb, wychowawca: mgr inż. Zdzisław Gieruszczak
Baścik Marek, Błasiak Jan, Chmiel Marek, Cinal Henryk, Fabia Stanisław, Gałuszka Kazimierz, Gębala Marek, Jarzyna Jan, Kalamus Zdzisław, Kołodziejczyk Włodzimierz, Konior Adam, Kudłacik Jerzy, Kuźma Włodzimierz, Leśniak Tadeusz, Lichański Jan, Marek Tadeusz, Maryon Ryszard, Mazgaj Tadeusz, Mrowiec Adam, Nidecki Piotr, Płażowski Stanisław, Prus Roman, Ramenda Leszek, Ryszka Zbigniew, Sedlaczek Andrzej, Szczepański Andrzej, Wawak Jerzy, Wojewodzic Andrzej, Wojewodzic Franciszek, Wójcik Wiesław

Technikum Mechaniczne dla Pracujących,opiekun: mgr Krytyna Korbut Płonka
Borgosz Stanisław, Górecki Roman, Hałat Teresa, Karcz Franciszka, Małolepszy Ludomir, Mamica Wanda, Marczyńska Sabina, Pasternak Maria, Polarski Stanisław, Potoczny Tadeusz, Skowron Tadeusz, Tomiczek Andrzej, Walczak Janina, Brańka Andrzej, Buda Władysława, Gnojek Stanisław, Góralczyk Maria, Guzdek Zuzanna, Holcman Tadeusz, Karelus Jerzy, Kędzior Tadeusz, Kocemba Antoni, Kotlarski Jan, Krupnik Jan, Lulewicz Henryk, Laskowski Zbigniew, Master Jerzy, Młynarczyk Adam, Rupik Danuta, Rupik Piotr, Sałapatek Krystyna, Świątek Maria, Sośniecko Władysława ,Wcisło Czesław

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, opiekun mgr inż. Marian Polak
Adamus Józef, Agustyniak Grażyna, Bryzek Franciszek, Bury Józef, Chrapek Krystyna, Denisow Zofia, Gawęda Halina, Głąb Ryszard, Guzdek Janina, Herma Stanisława, Janiczek Józef, Kierczak Marian, Kudłacik Roman, Mastek Henryk, Matejko Kazimierz, Mikołajek Mieczysław, Mikołajek Zofia, Niziński Józef, Nowak Aleksandra, Mikołajek Wanda, Pająk Grażyna, Pająk Krzysztof, Pyto Wisław, Sordyl Tadeusz, Stanaszek Krystyna, Szmeil Eryk, Targosz Jan, Tomiczek Henryk, Wądrzyk Tadeusz, Wnęk Jacek, Wróbel Zofia, Zięba Józef, Wykręt Kazimierz

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, klasa III b TMdP Opiekun mgr Wanda Zabramska-Bizoń
Bliźniak Tadeusz, Drąg Krzysztof, Fijałek Jacek, Fimber Jan, Gielas Andrzej, Gondko Jan, Gruszka Zbigniew, Harańczyk Tadeusz, Jamróz Włodzimierz, Kamińska Halina, Kapela Stanisław, Klimczeczko Stanisław, Kudela Władysława, Kukuła Danuta, Liczek Tadeusz, Magiera Antoni, Masłowski Krzysztof, Mokwa Marcin, Mrzygłod Henryk, Placek Witold, Sikora Marian, Sordyl Józef, Szlucha Barbara, Tomczyk Maria, Wanat Bogusława, Wasyliszn Roman, Witek Antoni, Żmudka Czesław, Żmudka Tadeusz, Kozik Leszek, Rusin Henryk

Technikum Mechaniczno-Ekonomiczne, opiekun: b/d
Buda Władysława, Górecki Roman, Guzdek Zuzanna, Karcz Franciszka, Kędzior Tadeusz, Kocemba Antoni, Kotlarski Jan, Krupnik Jan, Lulewicz Henryk, Małolepszy Ludomir, Mamica Wanda, Kuźma Sabina, Młynarczyk Adam, Rupik Danuta, Rupik Piotr Pasternak Maria, Polarski Stanisław, Zoń Krystyna, Skowron Tadeusz,Świątek Maria, Babińska Elżbieta, Baścik Benedykt, Buda Maria, Denisow Jan, Dubel Stanisław, Herma Edward, Janeczko Aleksander, Koim Stanisław, Kopyto Jan, Krawczyń Stanisław, Kręcioch Krystyna, Krok Krystyna, Kurzyniec Roman, Matyjasik Stanisław, Mazgaj Kazimierz, Mrzygłód Józef, Panek Barbara, Ptasznik Stanisław, Sawera Władysława,Wygoda Jerzy, Żyła Mieczysław,

1977

Technikum Mechaniczne, klasa V a, wychowawca: inż. Andrzej Iwaniec
Adamik Stanisław, Adamus Jan, Bies Zbigniew, Bizoń Zbigniew, Bury Zbigniew, Caputa Marek, Ćwiertka Adam, Ćwiertka Stanisław, Dej Janusz, Dzidek Stanisław, Górkiewicz Jerzy, Harat Janusz, Hatala Tadeusz, Kocemba Stanisław, Koczur Andrzej, Komendera Antoni, Kopczyński Marek, Kubień Krzysztof, Kubik Franciszek, Kuźma Lesław, Leszczyński Edward, Matlak Tadeusz, Miodoński Tadeusz, Niemczyk Dariusz, Niziński Jerzy, Ogręglicki Bogusław, Pająk Stanisław, Płonka Krzysztof, Polak Mieczysław, Prus Bogdan, Przybyłowicz Marek, Szlagor Wiesław, Tomiak Jan, Wider Adam, Zaremba Paweł

Technikum Mechaniczne, klasa V b, wychowawca: mgr inż. A. Konieczna
Adamus Andrzej, Babińska Ewa, Bąk Wincenty, Bylica Jerzy, Gacek Grzegorz, Gancarczyk Leszek, Gazda Małgorzata, Hajost Józefa, Hornik Marek, Jachimczyk Czesław, Kasperek Mieczysław, Kobiałka Krzysztof, Konior Danuta, Kowalska Irena, Kozioł Urszula, Krupnik Józef, Król Teresa, Łysoń Maria, Łysoń Zofia, Maciejczyk Genowefa, Magiera Anna, Magiera Urszula, Magiera Jerzy, Mazgaj Paweł, Młocek Jadwiga, Pasternak Zofia, Pawiński Jerzy, Piętka Mirosław, Procner Grażyna, Rajda Adam, Rokowski Zdzisław, Rusinek Marian, Sobita Urszula, Sroka Marek, Surowiec Jolanta, Szafarz Maria, Szczur Jolanta, Szymala Krzysztof, Targosz Małgorzata, Trukawka Ewa, Wójcik Władysław,

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, klasa III a, opiekun: mgr Janusz Ślepak
Bal Wiesław, Borgosz Elżbieta, Graboń Emil, Guzek Lucyna, Homa Zbigniew, Janicka Zofia, Józefiak Marek, Karcz Wanda, Krystjan Piotr, Kwarciak Ryszard, Łysoń Edward, Najbor Leszek, Nikliborc Józef, Ogórek Mieczysław, Ogórek Jadwiga,Oliwa Tadeusz, Pałosz Waldemar, Pabiś Irena, Rusinek Zofia, Studnicki Andrzej, Szydłowski Julian, Szmeil Emil, Wawak Antoni, Zaremba Zofia, Żmuda Józef, Potoczny Tadeusz,

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, klasa III b, opiekun: mgr Krystyna Chrapkiewicz
Babik Małgorzata, Biel Małgorzata, Bogacz Ryszard, Byrska Zdzisława, Chrapkiewicz Krystyna, Hajost Bogumiła, Jakubowska Elżbieta, Kopka Stanisława, Kowalczyk Barbara, Kudłacik Aniela, Legień Paweł, Łysoń Zofia, Maciejczyk Henryk, Mazgaj Grażyna, Pabiś Ryszard, Putak Ryszard, Romik Urszula, Stawowy Aleksander, Stuglik Jadwiga, Stuglik Jerzy, Stuglik Włodzimierz, Szlagor Ryszard, Wolanin Halina, Wetula Józef, Walaszek Fryderyk, Zięba Krzysztof, Żak Krystyna, Żydek Zofia, Wąsik Jan,

1978

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Józef Chmiel
Adamus Krzysztof, Belik Józef, Bednarski Andrzej, Bogacki Bogdan, Buda Ryszard, Frączek Marek, Górski Ireneusz, Hatala Józef, Iskierka Tadeusz, Kaczor Marek, Kędzierski Jan, Kolber Jan, Komendera Piotr, Kopczyński Kazimierz, Kornecki Janusz, Kowalczyk Andrzej, Kulic Kazimierz, Kuma Kazimierz, Lekki Marek, Łysoń Leszek, Maciejczyk Tadeusz, Magiera Zbigniew, Miodoński Marian, Mrawczyński Stanisław, Nosek Marek Leszek, Pietraszek Jerzy, Potempa Jerzy, Potempa Stanisław, Smolec Stanisław, Sordyl Edward, Węglarz Marek, Wnęczak Józef, Żabiński Marian.

Technikum Mechaniczne, klasa Vb, wychowawca: mgr Krystyna Chrapkiewicz
Babik Jadwiga, Bierndgarska Emilia, Bizoń Jerzy, Cinal Edward, Dudek Lilianna, Gancarczyk Janusz, Kalińska Barbara, Kocemba Marian, Kosar Bogusława, Kosycarz Barbara, Kowalczyk Ola, Król Krystyna, Krupa Irena, Kuś Barbara, Matejko Maria, Mazgaj Władysława, Mrzygłód Danuta, Oboza Antoni, Ochman Bożena, Pikoń Teresa, Piwowarski Józef, Polak Zbigniew, Rokowska Małgorzata, Roman Grażyna, Sordyl Janusz, Stanek Maria, Targasz Jan, Turała Stanisław, Urbaniec Urszula, Wacięga Zbigniew, Wawak Kazimierz, Wcisło Wanda, Witkowska Barbara, Wojewodzie Halina, Wojnar Kazimierz, Wojtyła Genowefa, Wróbel Anna, Wróbel Włodzimierz, Wykręt Halina, Wysogląd Zofia, Zarębski Aleksander.

Zaoczne Technikum Mechaniczne, opiekun: b/d
Babik Bogdan, Bylica Józef, Głuc Gustaw, Głuc Antoni, Kojder Antoni, Kula Jan, Kurylak Andrzej, Ogórek Rudolf, Pająk Grzegorz, Polak Marian, Rodak Karol, Siwek Kazimierz, Siwek Marian, Socha Stefan, Szafran Ryszard, Więckowski Stanisław, Żywiński Stefan,

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, IIIa, opiekun: mgr Wanda Zabramska-Bizoń
Augustyniak Wiesław, Bizoń Jadwiga, Bizoń Józefa, Bodzek Henryk, Bucki Jan, Burdek Henryka, Burliga Jan, Dybał Barbara, Domański Tadeusz, Gawęda Stefan, Gondko Teresa, Gorzowski Józef, Góralczyk Tadeusz, Jaskierny Zygmunt, Jaworski Kazimierz, Kudela Henryk, Łysoń Włodzimierz, Marek Janusz, Mleczko Leszek, Młynarski Zbigniew, Oleksy Halina, Penkala Marian, Skowron Maria, Smaza Stanisław, Sordyl Józef, Sopicki Andrzej Sośnicki Andrzej, Szczelina Dominik, Zaremba Teresa.

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, klasa IIIb, opiekun: mgr inż. Zdzisław Gieruszczak
Banat Andrzej, Bendyk Józef, Buda Barbara, Chowaniak Helena, Gaudyn Tadeusz, Koczur Maria, Kruszczecki Zbigniew, Kuśmierz Krystyna, Kwarciak Teresa, Jaglarz Stanisława, Macudzińska Danuta, Mrzygłód Krzysztof, Nizińska Maria, Niemczyk Mieczysław, Oboza Janina, Ochamanek Tadeusz, Pikoń Marian, Polak Edward, Rajda Czesław, Smaza Rozalia, Stuglik Jan, Surzyn Bogusława, Sordyl Małgorzata, Szymonek Barbara, Talar Krystyna, Szmeil Barbara, Uroda Edward, Widlarz Józef, Mleczko Aleksander.

1979

Technikum Mechaniczne, klasa Va, wychowawca: mgr Adam Bizon
Błasiak Dariusz, Borgosz Ryszard, Buda Jerzy, Bylica Andrzej, Byrski Adam, Chrapkiewicz Eugeniusz, Czarnik Wiesław, Gawęda Jerzy, Glanowski Kazimierz, Górkiewicz Kazimierz, Janosz Leszek, Kozłowski Paweł, Króliczek Zbigniew, Marczyński Andrzej, Mikołajek Wojciech, Młodzik Marek, Niemczyk Zdzisław, Pabiś Henryk, Pabiś Kazimierz, Pająk Wiesław, Paleczny Andrzej, Polak Krzysztof, Potempa Zdzisław, Rajda Teofil, Rys Piotr, Swakoń Krzysztof, Świątek Józef, Talar Marek, Toma Jerzy, Trybuła Aleksander, Wesołowski Jerzy, Wożniak Mariusz

Technikum Mechaniczne, klasa Vb, wychowawca: mgr Karolina Koczur–Tomiak
Babik Halina, Bajorska Teresa, Balon Izabela, Balon Małgorzata, Balon Tadeusz, Bednarz Danuta, Chwierut Małgorzata, Cieciak Stanisław, Cinal Ryszard, Duszak Izabela, Fryś Piotr, Góra Kazimierz, Karcz Irena, Karelus Dorota, Kizner Danuta, Kocemba Zofia, Koczur Jan, Koczur Stefan, Kolber Alfred, Kowalski Henryk, Krupnik Joanna, Króliczek Grzegorz, Marczyńska Danuta, Migdałek Józef, Odrobina Wiesław, Osowski Bogdan, Rokowski Ryszard, Romik Marian, Sala Urszula, Siwek Zbigniew, Socała Józef, Sołtysek Henryk, Spisak Bogusława, Tokarczyk Elżbieta, Walczak Krystyna, Waluś Małgorzata, Wanat Ewa, Wolanin Wiesława, Wołek Jadwiga, Wróbel Maria, Wykręt Jan, Żydek Teresa.

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, klasa III, opiekun: inż. Tadeusz Tomiak
Bąk Józef, Buda Ewa, Gałuszka Andrzej, Gawęda Bogdan, Koczur Jerzy, Kamionka Stanisław, Klimeczko Józef, Kukuła Jan, Kuś Krystyna, Łysoń Edward, Marczyńska Halina, Marczyński Ryszard, Mazanek Zuzanna, Mikołajek, Stefan, Mrajca Jan, Mrozek Ryszard, Mrzyk Bogusław, Nowak Aloizy, Orlicka Maria, Pytel Adam, Skowron Ludwik, Sordyl Jan, Stuglik Danuta, Stuglik Henryk, Szczurek Zenon, Turek Jan, Walczak Czesław, Kajor Jerzy.

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza