Absolwenci z lat 1959-1969

Kategoria: Absolwenci z lat 1959-1969 Opublikowano: czwartek, 21, styczeń 2016
1959

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, specjalalność–budowa obrabiarek, opiekun: mgr Adam Wiktor
Bogacz Antoni, Bogacz Bolesław, Bizon Stefan, Czarnik Czesław, Gajda Stanisław, Kasperek Franciszek, Komendera Kazimierz, Kucewicz Marian, Marcak Stanisław, Magiera Jan, Pabiś Roman, Łysoń Henryk, Poręba Józef, Potępa Józef, Stanisławek Józef, Walusiak Jan, Wiktor Mieczysław, Wojewodzic Antoni, Żabiński Tadeusz, Loth Ryszard

1960

Technikum Mechaniczne dla Pracujących, specjalność–budowa obrabiarek, opiekun: mgr Marian Gancarczyk
Barszczewski Zbigniew, Bizoń Bolesław, Bizon Marian, Burzej Tadeusz, Bury Stanisław, Ćwiertnia Kazimierz, Gałosz Marian, Góralczyk Stanisław, Kozłowska Barbara, Kudłacik Jan, Kuźma Alojzy, Matejko Adam, Marek Stefan, Mikołajko Zdzisław, Orkisz Stanisław, Paczyński Leon, Polak Marian, Romański Edward, Sordyl Jerzy, Szlagor Jan, Talar Tadeusz, Tomiak Tadeusz, Wiktor Lucjan, Woźny Stefan, Łata Janina, Skowroński Edward

1965

Trzyletnie Technikum dla Pracujących przy Wytwórni Silników Wysokoprężnych, opiekun klasy: ..........
Babiński Leopold, Bakalarski Edward, Białczyk Jerzy, Błażuk Stanisław, Bury Józef, Bryndza Aleksander, Copija Ryszard, Duda Stanisław, Gondko Jan, Grzybek Stefan, Jończy Mieczysław, Jordanek Stanisław, Kurczak Antoni, Kolber, Tadeusz, Kopka Jan, Klimeczko Henryk, Kózka Stanisław, Magiera Józef, Masiński Jan, Mastek Stanisław, Misiek Stanisław, Młocek Kazimierz, Moskwa Krzysztof, Mrzygłód Edward, Nalborczyk Marian, Polak Stanisław, Pszczółka Adam, Rusinek Ryszard, Rzycki Stanisław, Szemik Eligiusz, Tomiak Ludwik, Winiarski Eugeniusz, Wiśniowski Jan, Wojewodzic Stanisław, Zając Jan, Żydek Jan, Żywiński Tadeusz

1966

Trzyletnie Technikum dla Pracujących przy Wytwórni Silników Wysokoprężnych, opiekun klasy: ..........
Adamczyk Józef, Baścik Ludwik, Bies Eugeniusz, Borgosz Eugeniusz, Ficek Stanisław, Graca Jan, Gwiżdż Andrzej, Gzela Kazimierz, Jończy Józef, Karkoszka Zbigniew, Kołodziejczyk Antoni, Kryska Marian, Kuźma Zofia, Legień Zdzisław, Maciejczyk Roman, Małecki Stanisław, Moskwik Mieczysław, Mreńca Władysław, Mikołajko Marian, Nowak Zdzisław, Pająk Stanisław, Pietraszek Władysław, Pilch Edward, Romańczyk Józef, Rzycki Robert, Sarapata Ryszard, Turek Kazimierz, Wójcik Zbigniew, Wolanin Józef, Kolber Piotr, Kundys Henryk

1967

Technikum Mechaniczne,Klasa V, Wychowawca klasy: ..........
Bąkowski Jerzy, Błasiak Julian, Bogacz Tadeusz, Buda Stanisław, Bury Józef, Cepiel Henryk, Dryja Leszek, Goloch Józef, Jurczak Tadeusz, Kierczak Włodzimierz, Kojder Wiesław, Korczyk Paweł, Kubień Czesław, Łysoń Stanisław, Micherda Franciszek, Mrowiec Adam, Niedziółka Maria, Okrzesik Janusz, Orlicki Jerzy, Potocki Zygmunt, Sibiga Mieczysław, Skrzypiec Tadeusz, Smolarek Maciej, Stanisławek Zygmunt, Sztefko Tomasz, Ślesak Janusz, Walusiak Mieczysław, Wieroński Jan, Żabiński Mieczysław. Trzyletnie Technikum dla Pracujących przy Wytwórni Silników Wysokoprężnych,opiekun klasy: ..........
Banaś Jan, Błachut Jan, Buda Kazimierz, Bury Bronisław, Chmiel Marian, Dybał Jerzy, Flaga Jan, Graca Stanisław, Gwoździewicz Andrzej, Górkiewicz Józef, Jarnot Stanisław, Jastrzębska Halina, Jończy Jan, Karcz Edward, Korczak Tadeusz, Kudłacik Hieronim, Magiera Jan, Mołdawski Zdzisław, Nalborczyk Stanisław, Nowak Józef, Osowski Jan, Pająk Henryk, Ryłko Henryk, Ryłko Stanisław, Socała Kazimierz, Syty Stanisław, Wiedyska Andrzej, Wiktorczyk Józef, Zieliński Krzysztof, Zięba Jan, Legień Zdzisław, Nowak Zdzisław.

1968

Technikum Mechaniczne Klasa V, Wychowawca klasy: ..........
Bizoń Roman, Błasiak Marian, Bogacz Stanisław, Bujnowski Jan, Cabak Bolesław, Fąferko Ryszard, Firliński Adam, Karło Jan, Komendera Adam, Kolber Franciszek, Kosowski Edward, Kózka Roman, Kramarz Jan, Kuźma Józef, Kuźma Stanisława, Łaskawski Marek, Maliborski Jerzy, Małecki Krzysztof, Mazgaj Wanda, Mrzygłód Władysław, Oczko Stanisław,Ochmanek Jan, Richter Bogdan, Sordyl Adam, Sordyl Halina, Srebrny Józef, Surma Józef, Surma Tadeusz, Szmalenberg Jan, Sporysz Aleksander, Tomiak Tadeusz, Wcisło Stanisław, Wołek Mieczysław, Żywiński Maksymilian.

Trzyletnie Technikum dla Pracujących przy WSW, Klasa III, opiekun klasy: ..........
Bębenek Andrzej, Błachut Antoni, Borgosz Kazimierz, Chruszcz Maksymilian, Curzydło Stefan, Czaicki Stanisław, Gwoździewicz Jan, Gwoździewicz Piotr, Homel Henryk, Kiszczak Józef, Koczur Władysław, Komendera Jan, Łakomiak Władysław, Marcak Józef, Miodoński Jerzy, Ochmanek Bolesław, Pudełko Władysław, Rokowski Adam, Rupik Henryk, Simoni Jan, Skowron Józef, Sporysz Wojciech, Stypuła Adam, Spila Jarek, Sordyl Jan, Szczepaniak Stanisław, Wądrzyk Stanisław, Wcisło Jacek, Witkowski Włodzimierz, Żydek Romuald.

1969

Technikum Mechaniczne , Klasa V, wychowawca: mgr inż. Zdzisław Gieruszczak
Bloch Jerzy, Brożyna Krystyna, Bury Stefan, Cabak Elżbieta, Duźniak Zbigniew, Dybał Grzegorz, Dzidek Marian, Dziubek Halina, Fraś Stanisław, Gawęda Eugeniusz, Góra Leszek, Górkiewicz Jan, Herma Krystyna, Okraszewski Stefan, Jarosz Jan, Klęczar Jacek, Kuchta Wacław, Kurek Tadeusz, Lachendro Jerzy, Legień Małgorzata, Listwan Zygmunt, Marczyński Stanisław, Michałek Karolina, Mrzygłód Bolesław, Mrzygłód Ryszard, Nycz Zygmunt, Pałosz Józef, Poloński Bogdan, Prus Andrzej, Przestrzelski Andrzej, Pudełko Ryszard, Sularz Jan, Szlagor Tadeusz, Szlucha Maria, Urbańczyk Andrzej, Welenc Wiesław, Wetula Krzysztof, Węgrzyn Ludwik, Wysogląd Stanisław, Zarębski Stanisław, Foryś Andrzej.

Trzyletnie Technikum dla Pracujących przy Wytwórni Silników Wysokoprężnych,Klasa III, opiekun: ..........
Bogacz Józef, Bogunia Stanisław, Burzyński Jan, Cibor Zenon, Dyrcz Ryszard, Drąg Franciszek, Gawlik Stanisław, Gębala Józef, Guzek Adam, Gwożdziewicz Stanisław, Kadłubicka Irena, Kobiela Jan, Kobielus Stanisław, Lempart Feliks, Lempart Jan, Mazgaj Kazimierz, Nowak Władysław, Polak Władysław, Pytel Edward, Rupik Wiktor, Rzycki Władysław, Sikora Witold, Sordyl Konstanty, Stachura Stanisław, Stuglik Maksymilian, Swakoń Adam, Szatko Andrzej, Trzaska Ryszard, Wiśniowski Andrzej, Wojtyła Jerzy, Zawadzki Adolf, Żywioł Tadeusz.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza