Ponowny Sukces Kamila w Olimpiadzie Budowlanej!

Kategoria: Newsy Opublikowano: niedziela, 15, kwiecień 2018

Informowaliśmy już na łamach naszej strony internetowej, iż Kamil Orkisz - uczeń klasy 3 technikum budowlanego będzie reprezentował naszą szkołę w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

W dniach  od 12 do 14 kwietnia  2018r. w Zielonej Górze odbyła się XXXI OWiUB  i co najważniejsze  Kamil został laureatem powtarzając swój sukces z poprzedniego roku!

Trudno zmotywować ucznia do pracy i pełnego zaangażowania się w przygotowania do tej rangi zawodów mając na uwadze, iż indeks na wybraną uczelnię i zwolnienie z egzaminu zawodowego ma się już od roku w kieszeni - ale udało się! Opiekunem ucznia jest Pan Krzysztof Szczygieł - nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych, który ma w swoim dorobku zawodowym już nie jednego laureata. Gratulujemy!

tekst:  A. Łokcik - Szczygieł/foto: K. Szczygieł

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza