Bożonarodzeniowe warsztaty rękodzieła

Kategoria: Newsy Opublikowano: czwartek, 04, styczeń 2018

Zbliżały się Święta Bożego Narodzenia i na Biegunie Północnym, gdzie mieszka Święty Mikołaj, trwały ostatnie przygotowania do Gwiazdki.

Podczas, gdy Mikołaj czytał listy od dzieci i podejmował decyzje, co któremu podarować, w Andrychowskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego powstawały ręcznie robione filcowe skrzaty, bańki i karty świąteczne,  które ozdabiały choinki, domy i cieszyły oko obdarowanych. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i pracowników w tworzeniu świątecznych ozdób oraz hojności nabywców, samorząd uczniowski i biblioteka zostały zasilone kwotą ok. 600 zł.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Wielkanocne warsztaty rękodzieł, bo mamy nadzieję, że staną się one nową świecką tradycją w naszym Andrychowskim CKZiU.

Edyta Zwieńczak, Krystyna Pyzio i Katarzyna Kocemba

 

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza