Jesteśmy najlepsi - I miejsce w piłce ręcznej chłopców

Kategoria: Newsy Opublikowano: czwartek, 25, styczeń 2018

Wielki sukces naszych szczypiornistów, którzy po dramatycznych pojedynkach z  reprezentacjami  innych powiatowych szkół wywalczyli  I miejsce w Finale Licealiady Powiatu Wadowickiego w Piłce ręcznej

i uzyskali awans do dalszych (rejonowych) rozgrywek. Zawody odbyły się  25.01.2018 r.  w hali sportowej Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej.  Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Zawiła D. (kapitan), Kudłacik K., Chrapkiewicz K., Tomiak M., Borgosz D, Sordyl P., Nowak A., Zdrada J., Pikoń M. (bramkarz), Adamus A., Biczak D. (bramkarz) Smolec R.Naszym walecznym sportowcom życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

 Opiekun zespołu – mgr STACH Piotr.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas