VI Turniej Mitologiczny za nami

Kategoria: Newsy Opublikowano: środa, 07, listopad 2018

W dniu 31 października  już po raz szósty odbył się w naszej szkole Turniej Mitologiczny, w którym wzięły udział wszystkie pierwsze klasy.

Reprezentujące je dwuosobowe drużyny weryfikowały swoją znajomość mitologii greckiej, uczestnicząc w 7 różnorodnych konkurencjach, a w dwóch zadaniach (Pytania od pana Tracza i Kalambury) brały udział całe zespoły klasowe.

W wyniku rywalizacji, ocenianej przez jurorów, czyli  Państwo: Bożenę Polak, Jolantę Nowak, Andrzeja Skóbla, pierwsze miejsce wywalczyła klasa 1de, a o drugie i trzecie miejsce rozegrana została dogrywka. W jej rezultacie II miejsce zajęła klasa 1d, a III – klasa 1f.

Zwycięzcy otrzymali drobne upominki, zafundowane przez Spółdzielnię Uczniowską oraz prawo do trzech, dwóch i jednego dnia „bez pytania” dla całej klasy (w zależności od miejsca na podium).

Konkurs przygotowały panie: Krystyna Pyzio, Edyta Zwieńczak i Katarzyna Kocemba


fot. D. Ścibik 3f

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza