III miejsce w Licealiadzie Powiatowej w piłce nożnej

Kategoria: Newsy Opublikowano: wtorek, 22, maj 2018

W dniu 21.05.2018 r.  w  obiektach sportowych „Skawy” w Wadowicach odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce nożnej 6-cio osobowej chłopców.

Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn.  Zawody rozgrywane były w dwóch grupach systemem „każdy z każdym” Dopiero zespoły, które wywalczyły awans do finału rozegrały je systemem "pucharowym”. I tak, po pechowym dla naszej drużyny konkursie rzutów karnych, przyszło nam walczyć o miejsce trzecie z drużyną z Radoczy, z którą po zaciętej, sportowej walce wygraliśmy 2: 0. Naszą szkołę reprezentowali: Gajczak F. ( kapitan), Kużma Daniel, Kołaczyk D., Zdrada J., Pietrzak J. ( bramkarz)., Mikołajek O., Szyc P. ,Biczak D., Curzydło K., Adamus A., Polak K., Borgosz A., Michałek Ł oraz asystent trenera Ivanczenko Dmytro.  Gratulacje.

Opiekun drużyny - mgr Piotr STACH

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza