Projekt ACKZiU - Aktualności

Projekt Andrychowskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Ogłoszenia:

Nabór uzupełniający

Ogłaszam nabór  uzupełniający na kurs decupage. Potrwa on od 14 listopada 2017 r., aż do wyczerpania wolnych miejsc. Decyduje kolejność złożenia wniosków.

Mentor K. Szczygieł

Uwaga!

W odpowiedzi na zapytania uczniów informuję iż kursy:

• operatora wózków widłowych wraz z bezpieczną wymianą butli gazowych,
  • operatora koparko – ładowarki i
  • obsługi dźwigu towarowego

zgodnie z istniejącymi przepisami adresowane są tylko do uczniów, którzy ukończyli 18 lat w momencie zakończenia kwalifikacji na kursy.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin rekrutacji ACKZiU

Komplet niezbędnych dokumentów w formie skompresowanej

UWAGA!!!

W zawodach technik informatyk i technik mechanik uczniowie pobierają i składają formularz zgłoszeniowy w ZS nr 2 w Wadowicach ul. Zegadłowicza 36, a w zawodzie technik obsługi turystycznej w ZS nr 3 w Wadowicach ul. Wojska Polskiego 13.