Park Miejski w obiektywie uczniów klasy 3f

Kategoria: Newsy Opublikowano: niedziela, 15, kwiecień 2018

We czwartek 12 kwietnia uczniowie klasy 3f - technik organizacji reklamy - w ramach zajęć z fotografii wybrali się w plener, by samodzielnie przećwiczyć kilka z omawianych dotąd i trenowanych na terenie szkoły zagadnień fotograficznych.

Uczniowie podzieleni na grupy - wyposażeni w aparaty, które tuż przed świętami Wielkiej Nocy trafiły od naszego Centrum w ramach projektu ACKZiU - ukazali park miejski w malowniczej wiosennej odsłonie, przestawili piękno jego odradzającej się przyrody, a także ukazali to miejsce jako doskonałe do portretów.

ws

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza