Gminne zawody w piłce ręcznej chłopców - Wieprz 2018 rok

Kategoria: Newsy Opublikowano: sobota, 20, styczeń 2018

Reprezentacja Naszej Szkoły wzięła udział w eliminacjach gminnych w piłce ręcznej chłopców, które odbyły się w dniu 17.01. 2018 r. w Wieprzu.

Do zawodów zgłosiły się  wszystkie andrychowskie szkoły ponadgimnazjalne:  ZS nr 2, LO,  ZS ZDZ oraz CKZiU. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

Po trzech zakończonych zwycięstwem pojedynkach nasi szczypiorniści wywalczyli pierwsze miejsce i awans do dalszych rozgrywek. Będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych   25.01.2018 r. w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Gratulacje dla bojowej drużyny! Skład drużyny: Zawiła D. (kapitan), Kudłacik K., Badan M.,Chrapkiewicz K.,Tomiak M.,Borgosz D., Sordyl P.,Nowak A., Zdrada J.,Pikoń M. (bramkarz),Adamus A.,Biczak D. bramkarz) Smolec R Opiekun drużyny - mgr Piotr Stach

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza