Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Pokaz barmański

W dniu 18 marca 2016 r. klasa 3t wraz z panią Anną Mazgaj uczestniczyła w spotkaniu z barmanem. Uczniowie mogli wykazać się umiejętnością przygotowania, ale także dekorowania drinków po wcześniejszej lekcji poprowadzonej przez uhonorowanego wieloma nagrodami barmana pana Dawida Kawłatowa.

Najbardziej efektowny był jednak pokaz, podczas którego mogliśmy podziwiać różne skomplikowane triki barmańskie. Na koniec sami mogliśmy przekonać się, że opanowanie sztuki barmańskiej jest bardzo trudne. Za chęci zmierzenia się z tym wyzwaniem mogliśmy spróbować przygotowanych przez barmana drinków (oczywiście bezalkoholowych). DJ

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie