Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pokaz barmański

Opublikowano: wtorek, 29, marzec 2016

W dniu 18 marca 2016 r. klasa 3t wraz z panią Anną Mazgaj uczestniczyła w spotkaniu z barmanem. Uczniowie mogli wykazać się umiejętnością przygotowania, ale także dekorowania drinków po wcześniejszej lekcji poprowadzonej przez uhonorowanego wieloma nagrodami barmana pana Dawida Kawłatowa.

Najbardziej efektowny był jednak pokaz, podczas którego mogliśmy podziwiać różne skomplikowane triki barmańskie. Na koniec sami mogliśmy przekonać się, że opanowanie sztuki barmańskiej jest bardzo trudne. Za chęci zmierzenia się z tym wyzwaniem mogliśmy spróbować przygotowanych przez barmana drinków (oczywiście bezalkoholowych). DJ

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie