Święty Mikołaj z wizytą w wadowickim szpitalu

Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016

W dniu 4 grudnia br. w ramach akcji: ,,Zostań Świętym Mikołajem - podziel się pluszakiem'' nasz etatowy już Mikołaj - Bartosz wraz ze swoją świtą: reniferem Adrianem i śnieżynkami:

Asią, Gabrysią, Kamilą, Justyną i Julią odwiedzili małych pacjentów Szpitala Powiatowego w Wadowicach. Dzieci dostały pluszaki zebrane przez uczniów naszej szkoły, słodycze ofiarowane przez klasę 1e oraz bajeczki gromadzone w bibliotece. Mikołaj spisał się znakomicie: rozdawał prezenty, zabawiał dzieciaki, wspólnie z dziećmi, rodzicami i personelem śpiewaliśmy pastorałki.

Podziękowaniem dla wszystkich, którzy co roku zapełniają nasz pojemnik pluszakami niech będą słowa H. Sienkiewicza: ,,Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie”.

B. Kowalczyk, K. Pyzio