Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mistrzostwo powiatu w koszykówce

Opublikowano: niedziela, 06, marzec 2016

W miniony piątek 5.02.2016 r. nasza drużyna wzięła udział w Finale Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Koszykowej Chłopców.

W zawodach startowały cztery zespoły: ZS im KEN z Kalwarii, ZS nr 2 z Wadowic, ZS nr 1 z Andrychowa i gospodarz turnieju LO Wadowice. Po losowaniu przystąpiono do rozgrywek. Zwycięzcy półfinałów awansowali do finału głównego, natomiast przegrani grali mały finał o trzecie miejsce Nasz zespół wylosował ekipę z Gorzenia. W pierwszym półfinale gospodarze ograli zawodników z Kalwarii. W drugim spotkaniu nasi uczniowie wygrali po dość wyrównanym meczu 46:40. W meczu o trzecie miejsce zespół z Gorzenia wygrał z Kalwarią mimo bardzo ambitnej postawy jego zawodników 45:20. Finał to było istne piekło. Wynik spotkania oscylował w granicach remisu i gdy wydawało się, że zwycięstwo odniesie liceum, nasze chłopaki, a dokładnie Michał Tomiak przypieczętował wygraną na sekundy przed końcową syreną rzutem spod kosza. Ostateczny wynik finału to 39:38. Serdecznie gratulujemy postawy całego zespołu, zaangażowania, nieustępliwości i niesamowitej woli walki. Przypomnę, że nasz zespół dzień wcześniej rozegrał w naszej szkole mistrzostwa gminy z LO Andrychów wygrywając 42:24. Kolejny etap to mistrzostwa rejonów. Czekamy na równie dobrą postawę.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. ZS nr 1 Andrychów

2. LO Wadowice

3. ZS nr 2 Wadowice

Skład ZS nr 1 Andrychów: Daniel wieczorek 4ts Michał Tomiak 1b Kamil Babiński 4d Kacper Kudłacik 2b Maciej Frosztęga 3eb Przemysław Siwek 3s Dominik Mikołajek 1d Patryk Cholewa 1d (grał w zawodach gminnych) Mateusz Pytel 4ts (grał w zawodach gminnych)

opiekun zespołu: A.Skóbel

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie