Drodzy Darczyńcy Szlachetnej Paczki!

Opublikowano: poniedziałek, 17, grudzień 2018

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka.

Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny,Sami wiemy jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Nasza Szlachetna Paczka trafiła w sobotę, 8 grudnia, do magazynu, skąd wolontariusze przewieźli ją do pana Stanisława.

Dziękujemy za Wasze wielkie zaangażowanie i życzliwość jaką okazaliście panu Stanisławowi, mamy nadzieję, że paczka pomoże mu nie tylko materialnie, ale pokazała też , że jest dla kogoś ważny. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, pracownikom szkoły, którzy włączyli się w przygotowanie paczek.

B. Kowalczyk, M. Latała