Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gala kształcenia zawodowego

Opublikowano: poniedziałek, 17, grudzień 2018

W piątek 7 grudnia zaproszenie od Urzędu Marszałkowskiego na Galę Kształcenia Zawodowego w Tauron Arenie w Krakowie otrzymali uczniowie klasy 4 w zawodzie Technik spedytor Kamil Bizoń i Jakub Pękala.

Nasi spedytorzy zajęli I miejsce w VI edycji konkursu „Mam zawód. Mam Fantazję” w konkurencji III „Bezpiecznie z niebezpiecznym” wykonując projekt procesu spedycyjnego ładunku niebezpiecznego.

Razem z Panem Dyrektorem oraz opiekunem konkursowym Anetą Skowron do Krakowa wyruszył tylko Jakub z powodu nieobecności Kamila.

Gala Kształcenia Zawodowego to coroczna uroczystość na której rozdawane są nagrody w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski „Mam zawód. Mam fantazję” we wszystkich przeprowadzonych konkurencjach oraz podsumowywany jest projekt „Modernizacji Kształcenia Zawodowego”, w którym uczestniczy również nasza szkoła. Tegoroczna uroczystość była również okazją do przedstawienia zmian jakie planowane i wdrażane są w kształceniu zawodowym.  Galę uświetnili swoją obecnością przedstawiciele Kuratorium Oświaty z Krakowa, Urzędu Marszałkowskiego oraz przedstawiciele firm zaangażowanych w przeprowadzenie poszczególnych konkurencji konkursowych.

Jakub i Kamil za zdobycie pierwszego miejsca otrzymali tablety, zegarki, gadżety oraz co najbardziej wartościowe vouchery na 3 miesięczny płatny staż w firmie Done Deliveries Sp. z o.o., która była partnerem konkursu.

Gratulujemy kolejnego sukcesu spedytorom ;-)

Tekst: Aneta Skowron

Zdjęcia: Tomasz Bizoń, Aneta Skowron

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie