Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konkurs wiedzy historyczno – turystycznej

Opublikowano: poniedziałek, 17, grudzień 2018

11 grudnia 2018 roku w miesięcznicę stulecia niepodległości został rozstrzygnięty konkurs wiedzy historyczno – turystycznej „Drogi do niepodległości i miejsca pamięci”.

 

W konkursie udział wzięli uczniowie klas pierwszych i maturalnych czyli tych, które w bieżącym roku szkolnym przerabiały bądź przerabiają historię Polski XX wieku. Oprócz 23 pytań z w/w zakresu przygotowanych przez pana Olgierda Morawskiego i konsultowanych z panią Dagmarą Kwiecińską, dodatkową trudność stanowiły pytania dotyczące miejsc pamięci, profesjonalnie przygotowane przez panią Annę Mazgaj. Choć te 15 dodatkowych pytań związane były bardziej z turystyką, uczestnicy wśród których byli informatycy, spedytorzy, ekonomiści i reklamowcy doskonale sobie poradzili!

Miejsce I zajął Miłosz Maciejczyk z klasy 4s; II miejsce – Piotr Kryta z 4bf; II miejsce Piotr Pietras z 1de.

Na wyróżnienie zasługują również Jakub Filipek z 1de, Ola Kaniewska z 4bf, Natalia Krzysztoń z 1de, Renata Siwek z 1de i Krzysztof Bednarz również z 1de. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach szkolnych i międzyszkolnych. 

Organizatorzy: Anna Mazgaj, Dagmara Kwiecińska i Olgierd Morawski

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie