Wycieczka uczniów klasy 1ts do teatru

Opublikowano: sobota, 15, grudzień 2018

W piątek (14 grudnia) uczniowie klasy 1ts oraz 2 uczniów klas 1ab i 1de obejrzeli sztukę „Mabket” w bielskim teatrze.

„… „Makbet” to tekst nie o władzy, ale o niepewności – nie o śmierci króla, ale o strachu o jutro – nie o rzezi, ale o nieufności. Zobacz: każdy z nas jest sam, każdy przeciw każdemu, każdy każdemu wrogiem. Nikt nie jest tym, za kogo go uważasz. Najbliższy człowiek może wystawić cię światu jak tarczę i napinając cięciwę łuku, powiedzieć po prostu: „przykro mi, ale twój czas się skończył, zużyłeś się, nie pasujesz do koncepcji”.” (źródło: https://teatr.bielsko.pl/spektakl/makbet)