Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wycieczka 3f

Opublikowano: wtorek, 11, grudzień 2018

Dnia 5 grudnia bieżącego roku klasa 3f wraz z wychowawczynią oraz Panem Traczem spędziła  dzień w Krakowie.

Na początek zwiedziliśmy Muzeum Schindlera.  Poznaliśmy historię okupowanego Krakowa. Pani przewodnik przybliżała nam wydarzenia tamtych lat.  Muzeum Schindlera jest niezwykłe, zwiedzając je można się przenieść w tamte czasy.  Mogliśmy poruszać się po ulicach, dworcach, miejscach niezwykłych dla mieszkańców. Lista ocalałych, a wśród nich dzieci pracujących
w Fabryce Emalii Oskara Schindlera zrobiła na nas ogromne wrażenia. Po zwiedzeniu muzeum udaliśmy się na rynek, przekąsiliśmy  coś na szybko i  pobiegliśmy prosto do Teatru Bagatela. Spektakl „Szalone nożyczki” rozbawił nas do łez i bólu brzucha. Intrygi, domysły, humor, a przede wszystkim świetna gra aktorska pozostaną w naszej pamięci na długo.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie