Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zbiórka żywności z Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Opublikowano: poniedziałek, 10, grudzień 2018

Szkolne Koło Caritas w naszej szkole w dniach 7 i 8 grudnia br. przeprowadziło zbiórkę żywności pod hasłem TAK POMAGAM.

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu w akcję Społem PSS Andrychów wolontariusze zbierali żywność w sześciu sklepach rodzimej sieci. Przez dwa dni zebraliśmy  984 kg żywności, która zostanie przekazana dla rodzin naszych uczniów oraz dla potrzebujących rodzin z Parafii Św. Stanisława BM na osiedlu.

Była to pierwsza zbiórka organizowana przez Szkolne Koło Caritas i już wiemy, że dzięki ofiarności wolontariuszy zaskoczyła nas swoimi efektami.  Dziękujemy bardzo młodzieży, nauczycielom i pracownikom CKZiU, którzy zaangażowali się z zbiórkę.

Organizatorzy Edyta Zwieńczak i Małgorzata Majdak

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie