Mikołajki w CKZiU

Opublikowano: poniedziałek, 10, grudzień 2018

W czwartek 6 grudnia wszystkich grzecznych uczniów i grzeszne Grono Pedagogiczne odwiedził św. Mikołaj.

Przedstawiciele SU z klasy 2s na lekcjach 3,4 i 5 odwiedzili wszystkie klasy z symbolicznym cukierkiem. Torbę św. Mikołaja napełniły cukierki podarowane przez PSS Społem oraz zakupione ze środków SU. Jak się okazało wszyscy uczniowie i nauczyciele byli wyjątkowo grzeczni w minionym roku i Mikołaj postanowił osłodzić im „ciężki szkolny los” ;-)

Opiekunowie SU bardzo dziękują Ani, Sylwii, Monice, Kacprowi i Piotrowi z 2s za zaangażowanie w realizację Szkolnych Mikołajek.

Tekst: dr inż. Aneta Skowron

Zdjęcia: ekipa św. Mikołaja