Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

List od Św. Mikołaja

Opublikowano: poniedziałek, 10, grudzień 2018

Kochani! Czwartek, 6grudnia był bardzo pracowitym dniem. Wraz z ekipą elfów: Pauliną, Magdą, Oliwią i Jankiem odwiedziłem dzieci ma Oddziale Pediatrycznym Szpitala Powiatowego w Wadowicach.

Wspólnie rozdaliśmy paczki przygotowane przez Was, uczniów CKZiU, drobne upominki oraz ciepłe słowa wnosiły mnóstwo radości na dziecięce twarze. Dzieciaki z zaciekawieniem słuchały bajek, które tak licznie zebraliście, a dzięki Waszej ofiarności i okazanemu sercu mieliśmy co rozdawać. Każdy z Was jest prawdziwym Św. Mikołajem. Dotarliśmy nawet do Oddziału Geriatrycznego, którego pacjenci wprawdzie dawno do mnie nie pisali, ale na słodycze na pewno również zasłużyli.. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też się spotkamy. Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia ! Św. Mikołaj

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie