Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

IV Kotarbiński Konkurs kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych

Opublikowano: środa, 05, grudzień 2018

W tym roku stawiamy na języki obce nie zapominając wszelako o języku ojczystym i pamiętając by ponad to wznosił się język miłości i radości z Narodzenia Tego, co uczy nas sztuki mówienia tym językiem…

Zatem: mamy do wyboru jedną kolędę, pastorałkę bądź piosenkę świąteczną w języku polskim z listy dostępnej w bibliotece szkolnej i jedna dowolna kolęda, pastorałką lub piosenka świąteczna w jednym z języków nauczanych w naszej szkole czyli po angielsku, niemiecku, rosyjsku, hiszpańsku czy włosku.. Zapisy i rezerwacje w bibliotece szkolnej od 4 do 7 grudnia Zapisujemy datę i godzinę zgłoszenia tak żeby utwory się nie dublowały… Oprócz śpiewu liczyć się będzie frekwencja klasy wygląd, czyli odświętne stroje lub świąteczne przebrania wartość muzyczna czyli instrumenty bądź podkład, który nie będzie zagłuszał śpiewających.

Innowacją jest to, że są także punkty ujemne… Każda klasa może otrzymać od -5 do -15 punktów za grę nie fair za hałasowanie i przeszkadzanie w występie innych klas, bo Boże Narodzenie to także święto wzajemnej życzliwości! Konkurs jest adresowany do klas pierwszych i drugich a nadobowiązkowo mogą wystąpić również klasy starsze.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, wśród których są oczywiście tradycyjnie dni i godziny bez pytania do wykorzystania w drugim semestrze.

Konkurs odbędzie się w ostatnim tygodniu nauki przed przerwą świąteczną tj.: 17-20 grudnia 2018 (konkretna data i godzina zostanie podana w terminie późniejszym) Organizatorzy: Olgierd Morawski, Justyna Kutyła, Anna Mazgaj

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie