Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Laureaci Powiatowego Konkursu Historycznego

Opublikowano: czwartek, 29, listopad 2018

W ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, wzięliśmy udział w Powiatowym Konkursie Historycznym zorganizowanym w Zespole Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej „NIEPODLEGŁOŚĆ 1918 ROKU - jak odradzała się niepodległa Polska”.

Nasza drużyna w składzie Piotr Łysoń – kl. 1d, Jakub Filipek i Piotr Pietras – kl. 1de wywalczyła III miejsce. Decyzją laureatów, za zgodą Pana Dyrektora nagroda- Radioodtwarzacz, będzie umilała wszystkim pobyt na szkolnej siłowni J

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dagmara Kwiecińska

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie