Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

III miejsce w kraju dla naszej Spółdzielni Uczniowskiej

Opublikowano: wtorek, 20, listopad 2018

W minioną sobotę przedstawiciele naszej Spółdzielni Uczniowskiej – Madga, Kamil i Pani Katarzyna Kocemba mieli zaszczyt już drugi raz uczestniczyć w Ogólnopolskim Sejmiku Spółdzielni Uczniowskich

organizowanym przez Krajową Radę Spółdzielczości oraz Fundację Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej w Domu Spółdzielczości Pracy w Krakowie.

Podczas sejmiku podsumowano rok pracy spółdzielni uczniowskich w kraju,  przedstawiono  sukcesy i problemy, z którymi się borykają. Omówiono niektóre zmiany prawne a także odczytano list od Pani Minister Elżbiety Rafalskiej przesłany do uczestników Sejmiku.

W związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości przedstawiono prezentację nt. „Wkład spółdzielczości w budowaniu niepodległej Polski”.

Na koniec wręczono puchary, dyplomy i nagrody zwycięzcom XVIII Konkursu na Najlepszą Spółdzielnię Uczniowską w kraju - o puchar Krajowej Rady Spółdzielczej. Jesteśmy w gronie najlepszych  Spółdzielni Uczniowskich w naszym kraju – zajęliśmy  III miejsce. Otrzymaliśmy puchar, dyplom i nagrodę, którą jest drukarka laserowa. Podczas finałowej prezentacji Magdalena Wider i Prezes Spółdzielni Kamil Bizoń pokazali nasze działania 
w ostatnim roku. Takiego sukcesu pewnie by nie było gdyby nie pomoc Pani Iwony Kapeli przy przygotowaniu Kroniki SU. Świetną prezentację przygotowali uczeń  klasy 2d Rafał Smolec i uczennica klasy 2e Joanna Kryska.

Bardzo nam miło, że praca wielu osób została doceniona. Dziękujemy wszystkim spółdzielcom, pomagającym nam nauczycielom, uczniom CKZiU, bez których sklepik by nie istniał. Składamy podziękowania Panu  Dyrektorowi Tomaszowi Bizoniowi, który zawsze wspiera nas w realizacji nowych pomysłów. Słowa podziękowania kierujemy do naszego Patrona Społem PSS Andrychów z Panią prezes Anną Rychter za pomoc i wsparcie naszych działań.

Opiekunowie Małgorzata Majdak i Edyta Zwieńczak

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie