Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szkolne Koło Caritas już działa…

Opublikowano: wtorek, 30, październik 2018

W piątek 26 października przedstawiciele naszego szkolnego Caritas wzięli udział w Gali Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej, która tym razem odbyła się w Kętach.

Była ona połączona z wręczeniem statuetek Dzban Świętego Jana Kantego za pracę na rzecz inicjatyw diecezjalnego Caritas.

To wielkie dla nas wyróżnienie  być tak blisko zwykłych ludzi, którzy całe swoje życie służą innym i uczą pokory wobec życia i ludzkiej słabości. Byliśmy tym bardziej dumni, bo wśród nagrodzonych była  także Pani  z andrychowskiej Parafii św. Stanisława BM.

W trakcie spotkań kuluarowych mogliśmy poznać osoby kierujące akcjami charytatywnymi i bardzo dużo dowiedzieć się na temat prowadzenia koła w szkole.

W niedzielę  28 października dziewczyny ze szkolnego Koła Caritas uczestniczyły w kościele św. Macieja w Andrychowie we mszy św. w intencji zmarłych podopiecznych Domowego Hospicjum Królowej Apostołów. Ela Michalak przepięknie zaśpiewała psalm, a Asia i Natalia Kryska oraz Alicja Kiełczewska składały znicze za wyczytywane  dusze zmarłych oraz rozdawały cebulki żonkili, które zakwitając na wiosnę utworzą Pola Nadziei.

Opiekunowie

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie