Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z wizytą w schronisku dla zwierząt

Opublikowano: niedziela, 28, październik 2018

Światowy Dzień Zwierząt...Niech trwa cały rok!

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest corocznie 4 października. Cały miesiąc październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt, ustanowiony został w 1931 roku na konwencji ekologicznej we Florencji. W Polsce po raz pierwszy został zorganizowany  1993 roku. Podczas tego tygodnia organizacje zachęcają do adopcji zwierząt,uświadamiają ludziom, co czeka bezdomne zwierzęta a także piętnują znęcanie się nad nimi, czy szkolenie do walk i bezmyślne zabijanie.  23 października młodzież Naszej szkoły(15 miłośników czworonogów z kl.1f) wraz z szalonymi właścicielkami jeszcze bardziej szalonych psiaków p. B. Kowalczyk i B. Talar odwiedziły Miejski Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej.

Zebraliśmy ok.100 kg. karmy dla podopiecznych schroniska. Serdecznie dziękujemy

słowami opiekunów zwierzaków :,, Jesteśmy przekonani, że uczynione dobro powróci do Państwa z podwojoną siłą i wierzymy, że Św. Franciszek -opiekun zwierząt będzie pamiętał o dobrych rzeczach jakie czynicie swoim braciom mniejszym.”

Szczególne podziękowania dla uczniów oraz wychowawców klas:1ab,1d,1f,1de,1W, 1ts,2ts,2d,2e, 3f oraz Jankowi Samborskiemu.

B. Kowalczyk:)

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie