Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

1f w Krakowie

Opublikowano: sobota, 27, październik 2018

24.10.2018 r. wybraliśmy się do Krakowa. W Europeum - oddziale Muzeum Narodowego - Pani Oliwia z Działu Edukacji przeprowadziła dla nas lekcję muzealną "Porwanie Europy".

Opowiadała przy okazji oglądania rzeźb i obrazów o wpływach mitów greckich na sztukę. Poświęciliśmy także czas dla dzieł Breugla ("Kazanie św. Jana Chrzciciela") i Rembrandta ("Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem"). Następnie zwiedziliśmy części Starego Miasta, które wiążą się z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz historią I Rzeczpospolitej. Ostatnim punktem programu wycieczki był spektakl "Mayday 2" w Teatrze Bagatela. Farsowa konwencja i spiętrzenie komediowych pomyłek dostarczyły nam śmiechu co niemiara. Kraków zaraził swoją atmosferą i w drodze powrotnej powstał pomysł, aby powtórzyć przygodę z kulturą właśnie tam.

Naszymi opiekunami byli Panowie Piotr Stach i Robert Tracz.

zdj. spektaklu: www.bagatela.pl

 

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie