Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konkurs Poznaj swoje prawa w pracy

Opublikowano: środa, 24, październik 2018

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie  uczestniczy w programie edukacyjnym KULTURA BEZPIECZEŃSTWA.

W ramach tego programu w dniu 15 listopada 2018 r.( środa), zostanie przeprowadzony etap szkolny konkursu „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”. Konkurs dotyczy  zagadnień z zakresu prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. W ramach etapu szkolnego chętni uczniowie wypełnią test jednokrotnego wyboru składający się z 25 pytań.  Spośród uczestników konkursu  zostaną wyłonione dwie osoby, które wezmą udział w etapie regionalnym konkursu przeprowadzanymprzez Państwową Inspekcję Pracy w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie.

Zapisy u pani Katarzyny Kocemby oraz Małgorzaty Huczek do 9 listopada 2018r.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie