Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Śladami jesieni [foto]

Opublikowano: środa, 24, październik 2018

Piątek 19 października godzina 8.00, po porannej odprawie, niemalże z matczynym błogosławieństwem, wychowankowie pani Basi Talar z kl. IIe wyruszyli w stronę "Mekki Kotarbina" powszechnie nazywanego Leskowcem.

 

Mglisty poranek nie zachęcał do górskich wędrówek przeciętnego piechura, ale nie zraził zdeterminowanych ekonomistów! Ambitnie przecierając się we mgle, minęli niepostrzeżenie schronisko PTTK i dotarli na szczyt. Leskowiec przywitał ich słońcem i chwilą wytchnienia, by zregenerować siły i uzupełnić spalone w drodze kalorie. Sprawny powrót czarnym szlakiem zachęcił uczestników do planowania dalszej integracji, tym razem już w mniejszych podgrupach i w tak pięknie rozpoczętym dniu.

Opiekunki wycieczki Edyta Z. i Katarzyna K.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie