Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

X Jubileuszowy Ogólnopolski Tydzień Kariery za nami

Opublikowano: środa, 24, październik 2018

OTK  to coroczne działanie mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego, wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery.

 

W  tym roku organizowane w dniach 15-22 października.

Tegoroczne hasło brzmiało  „Bądź architektem swojego szczęścia!” i zgromadziło wokół tematu ludzi, którzy szczęście odnaleźli w pracy zawodowej oraz w realizowaniu pasji. 18.10.2018 r. nasze Centrum gościło panią Agnieszkę Marczyńską - filologa germanistyki i języków południowosłowiańskich, przewodniczkę turystyczną, rezydentkę, nauczycielkę i tłumaczkę, panią Agnieszkę Balon - naszą absolwentkę a aktualnie studentkę III roku ekonomii i członkinię zespołu Pieśni i Tańca Andrychów oraz panią Agnieszkę Kołacz - doradcę zawodowego z PUP Wadowice filia Andrychów i również członkinię ww. zespołu. Uczniowie klas I ab, I de oraz I ts mieli okazję usłyszeć kilka zasad, dzięki którym mogą osiągnąć zadowolenie w pracy. Przede wszystkim jednak wybrzmiał apel by każdy z nas wziął odpowiedzialność za swoje szczęście, bo zależy ono głównie od nas samych.

Katarzyna Kocemba - doradca zawodowy

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie