Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Radio Kraków od kuchni

Opublikowano: czwartek, 18, październik 2018

W piątek 12 października br. uczniowie z klasy 4f wraz z opiekunami: p. M. Latałą i p. W. Stankiem odwiedzili rozgłośnię radia Kraków.

Była to bardzo interesująca wizyta, świadczy o tym choćby fakt, że czas jej trwania wydłużył się dwukrotnie w stosunku do planowanego.  Uczestniczyliśmy w nadawaniu audycji, czytaniu wiadomości, nagrywaniu wywiadu z politykiem goszczącym w studiu w innym mieście,  a przy okazji  dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy związanych z pracą radiowca.

 Najbardziej ekscytująca była możliwość nagrania rozmowy- wspomnień szkolnych - w całkiem nowym, dopiero oddanym do użytku studiu nagraniowym, gdzie jeden mikrofon kosztuje prawie 10 000 zł. Na koniec pobytu w radiu  odwiedziliśmy dział tworzenia spotów reklamowych i studio koncertowe im Romany Bobrowskiej.

Następnie udaliśmy się na  Rynek Główny, gdzie mieliśmy możliwość zjedzenia małego co nieco, wypicia kawy lub po prostu pobycia w Krakowie już pełnego studentów, za rok może  będą wśród nich także nasi absolwenci z 4f.

M. Latała

 

W. Stanek

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie