Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Finał wojewódzki na nowo otwartych trasach MTB Siepraw

Opublikowano: poniedziałek, 01, październik 2018

W dniu27 września 2018 r. odbyły się zawody finałowe w ramach Małopolskiej Licealiady Młodzieży w kolarstwie górskim MTB.

Na uroczystość otwarcia nowej trasy przybyli i wstęgę przecięli – Anna Rutkiewicz-Szafraniec Mistrzyni Świata w sztafecie oraz indywidualna Wicemistrzyni Świata w kolarstwie górski, Marek Rutkiewicz – czołowy Polski zawodnik w kolarstwie szosowym, Jarosław Szlachetka – Poseł na Sejm RP, Prezes Zarządu MSZS Waldemar Gramek oraz gospodarz imprezy Wójt Gminy Tadeusz Pitala.

Profesjonalnie przygotowana trasa obfitowała w podjazdy, zjazdy, wyprofilowane bandami łuki, hopki dla niektórych zawodników okazała się zbyt wymagająca i musieli na stromych podjazdach prowadzić rowery lub nawet nie ukończyli zawodów. Tym bardziej cieszy postawa Klaudii Powroźnik z klasy 3et która zajęła wysokie 5 miejsce.

Na YouTube można pooglądać zmagania Klaudii (numer koszulki 51, kolor pomarańczowy) i innych kolarzy – ”Olimpiada MTB Siepraw, 27.09.2018”
Gratulujemy.

Opiekun B. Talar

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie