Zdrowo jem, więc wiem!

Opublikowano: czwartek, 27, wrzesień 2018

W dniu 21.09.2018r. w sklepiku Szkolnym odbyła się akcja promująca wśród młodzieży zdrowe odżywianie.

Chętni uczniowie brali udział w konkursie wiedzy o zdrowiu, a klasy pierwsze wykonały plakaty promujące zdrowe odżywianie.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję, tym którzy podzielili się owocami ze swoich sadów oraz Sklepikowi Szkolnemu za dofinansowanie akcji.
Wszystkim niech będzie na zdrowie. Organizatorzy B.Kowalczyk, E.Zwieńczak, zdjęcia Aleksandra P. kl.4s